Zamknij

Na co pożyczają Polacy?

14:28, 23.01.2018 | O.R
Skomentuj

Pożyczanie jest stare jak świat. Sąsiadka pukała do drzwi obok, ponieważ potrzebowała cukru, biedni gospodarze pożyczali od bogatych żywność na przednówku, ten któremu brakowało pieniędzy szedł do tego, od którego mógł je uzyskać. Dziś żyje się szybko i intensywnie, a potrzeby są duże.

Pieniądze na odnawianie mieszkania

By dom był ładny i zadbany, konieczne jest dokonywanie raz na kilka lat remontu. Odświeżone ściany, nowe płytki w łazience, gustowne meble – wszystko to cieszy i sprawia, że się dobrze czujemy. Jak twierdzą specjaliści, Polacy najczęściej potrzebują gotówki na malowanie i nowe sprzęty w mieszkaniu. Kupno materiałów, np. nowych kafelków, lamp, wymiana drzwi oraz opłacenie fachowca to spore obciążenie finansowe. Czasami zdarza się także nieplanowany remont, który wyniknął z nagłej sytuacji, takiej jak np. zalanie mieszkania czy awaria w łazience. Tu niezwykle pomocne okazują się chwilówki. Dowiedz się o najlepszych ofertach na stronie : https://pozyczkowy-portal.pl/

Dobre okazje

W całym roku obserwuje się okresy wzmożonego zainteresowania propozycjami pożyczek. Szczególnie duży wzrost następuje przed świętami. Środki finansowe przeznaczane są wtedy głównie na oprawę uroczystości i prezenty. Ożywienie przypada także maj, kiedy dużo dzieci przystępuje do I Komunii Świętej, na okres wakacyjny i początek września.

Pasje i podróże

Realizowanie własnych zainteresowań wiąże się niejednokrotnie ze sporymi kosztami. Jazda konna, motoryzacja, żeglarstwo, nurkowanie – są wspaniałe, jednak na urzeczywistnianie takich marzeń również potrzebne są pieniądze. Pożyczki zaciągają zarówno ludzie młodzi, którzy pragną się rozwijać i uczyć, jak i osoby starsze, dysponujące dużą ilością wolnego czasu.

Przy korzystaniu z pożyczek należy trzymać emocje na wodzy i przeprowadzić chłodną kalkulację. Wiele firm oferuje pierwszą pożyczkę bez dodatkowych kosztów w postaci prowizji i oprocentowania. Jeśli dotrzymasz terminu, oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś. Warto skorzystać z takiej opcji!
 

Przeczytaj także o tym, ile parabanków obecnie działa na rynku polskim: http://biznes-praca.pl/biznes/firmy-pozyczkowe-wyrastaja-jak-grzyby-po-deszczu-ile-aktualnie-dziala-parabankow-w-polsce/mjr_xmom

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%