Zamknij
REKLAMA
09:51, 10.11.2022
Połączenie osiowe w układzie kierowniczym, nazywane drążkiem kierowniczym jest niezwykle istotnym elementem każdego pojazdu. Pozwala na komfortowe przemieszczanie się samochodem oraz utrzymanie bezpieczeństwa w trakcie jazdy. Czy wiesz jaką funkcję pełni drążek kierowniczy, kiedy należy go wymienić oraz jak o niego dbać? Jeżeli nie - przeczytaj artykuł poniżej, w którym zawarliśmy wszystkie te informacje. 
12:03, 08.06.2022
Liczba odkurzaczy dostępnych na sklepowych półkach może wprawić w zakłopotanie. Producenci oferują co najmniej kilka typów odkurzaczy domowych, dlatego wybór najlepszego jest dość trudny. Coraz bardziej wydajne rozwiązanie nie zawsze jednak idzie w parze z praktyką i potrzebami użytkowników odkurzaczy.
11:22, 07.06.2022
Rodzinne uroczystości i spotkania z przyjaciółmi organizowane w domowym zaciszu nie mogą obyć się bez pysznej, aromatycznej kawy i herbaty. Takie napoje najlepiej podawać gościom w pięknych, eleganckich filiżankach. Ale jaki zestaw filiżanek wybrać na domowe przyjęcia? Sprawdź, czym kierować się przy zakupie.
15:42, 31.05.2022
Planujesz zorganizować sesję zdjęciową, która wesprze pozostałe działania prowadzone na rzecz promocji firmy? Swoją wizję i oczekiwania skonsultuj ze specjalistami ze studia. O co powinieneś zapytać fotografa produktowego? Sprawdź, jak doskonale przygotować się do rozmowy poprzedzającej współpracę.
00:01, 28.03.2022
Masz działkę i myślisz o tym, czy to dobry moment na sprzedaż? Zastanawiasz się jak ją wycenić, jakie dokumenty przygotować i ile kosztuje załatwienie formalności? Czy warto przed sprzedażą podzielić grunt na kilka mniejszych działek lub przekształcić na działkę budowlaną? Ile obecnie kosztują nieruchomości gruntowe i czy ich sprzedaż może przynieść realny zysk?
00:01, 26.11.2021
Miód to naturalny lek pomocny w leczeniu wielu schorzeń, a pięknie zapakowany może być znakomitym pomysłem na świąteczny prezent. Podaruj zdrowie na święta swoim najbliższym.
00:01, 10.11.2021
Nowoczesna robotyzacja spawania, krótkoseryjne spawanie usługowe - zacznij efektywnie pracować z robotami Kawasaki Robotics i zwiększ wydajność firmy.
00:00, 20.08.2021
Już w niedzielę, 22 sierpnia, odbędzie się wielki koncert „Earth Festival. Gwiazdy dla Czystej Polski”! To widowisko będzie zwieńczeniem dwudniowego festiwalu ekologicznego „Earth Festival” w Uniejowie. Tego wieczoru swoje przeboje zaśpiewają m.in. Beata Kozidrak, Kwiat Jabłoni, Dawid Kwiatkowski, Sylwia Grzeszczak, Roksana Węgiel, Michał Szpak i wielu innych.
18:00, 03.08.2021
Zgodnie z Rejestrem Dłużników BIG InfoMonitor i bazy informacji kredytowych BIK, zadłużenie branży związanej ze sportem, rozrywką i rekreacją bardzo szybko po wybuchu koronakryzysu przekroczyło 110 mln zł.
14:16, 16.06.2021
Niemcy od lat są najważniejszym kierunkiem ekspansji dla polskich przedsiębiorstw. Decyduje o tym zarówno chłonność tamtejszego rynku, jak i jego bliskość, co znacząco ułatwia operacje logistyczne. Zwykle jest tak, że gdy polska firma rozważa rozwój międzynarodowy, to zaczyna właśnie od Niemiec, które stanowią swoiste okno na świat dla rodzimego biznesu. Pierwszym krokiem zmierzającym do pozyskania kontrahentów nad Renem powinno być przetłumaczenie strony internetowej na język niemiecki. Dlaczego jest to tak ważne?
17:31, 08.06.2021
Ile kosztuje pompa głębinowa? To jedno z najczęściej wyszukiwanych haseł przez osoby, które są na etapie kompletowania elementów systemu czerpania wody z własnego ujęcia. Dla wielu inwestorów cena jest kluczowym kryterium wyboru urządzenia, w efekcie czego żniwa przeżywają sprzedawcy najtańszych pomp głębinowych na Allegro. Warto natomiast wiedzieć, że taki zakup prawie zawsze kończy się rozczarowaniem. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w naszym poradniku.
00:00, 07.01.2021
Komfort korzystania z pomieszczeń zależy m.in. od ich nasłonecznienia. Aby światła nie było ani za dużo, ani za mało należy wybrać odpowiednie rolety. Firma ANWIS podpowiada, jaki model wybrać i jak dostosować go do swoich potrzeb.
15:40, 18.11.2020
Od kilku lat konopie siewne odzyskują swoje dobre imię. Po długim okresie, gdy ich uprawa była niesłusznie zakazana, znowu zaczynamy dostrzegać wszechstronność ich zastosowania. Warto w tym momencie wspomnieć o tym, dlaczego przez lata o konopiach krążyły złe opinie. Nie miało to związku z ich właściwościami, ale wynikało z chęci przejęcia rynku papieru przez duży amerykański koncern.
00:00, 11.11.2020
Plisy sprawdzają się nie tylko na spódnicach! Rolety plisowane to wszechstronne osłony okienne. Dzięki nim zadbasz o odpowiednie nasłonecznienie, temperaturę i prywatność.
17:58, 20.10.2020
Rozważasz w najbliższym czasie zakup waluty kryptograficznej? Wiedz, że nie jesteś jedyny – w ostatnim czasie tego rodzaju aktywa zyskują na popularności. W dobie ogólnoświatowego kryzysu wiele osób szuka możliwości zabezpieczenia swojej gotówki i kryptowaluty często wydają się atrakcyjną alternatywą. Co warto wiedzieć o tzw. wirtualnych monetach, zanim zdecydujemy się je nabyć? Oto kilka faktów dotyczących walut kryptograficznych, które pomogą zrozumieć ich istotę oraz sposób funkcjonowania.
REKLAMA