Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
00:00, 07.01.2021
Komfort korzystania z pomieszczeń zależy m.in. od ich nasłonecznienia. Aby światła nie było ani za dużo, ani za mało należy wybrać odpowiednie rolety. Firma ANWIS podpowiada, jaki model wybrać i jak dostosować go do swoich potrzeb.
15:40, 18.11.2020
Od kilku lat konopie siewne odzyskują swoje dobre imię. Po długim okresie, gdy ich uprawa była niesłusznie zakazana, znowu zaczynamy dostrzegać wszechstronność ich zastosowania. Warto w tym momencie wspomnieć o tym, dlaczego przez lata o konopiach krążyły złe opinie. Nie miało to związku z ich właściwościami, ale wynikało z chęci przejęcia rynku papieru przez duży amerykański koncern.
00:00, 11.11.2020
Plisy sprawdzają się nie tylko na spódnicach! Rolety plisowane to wszechstronne osłony okienne. Dzięki nim zadbasz o odpowiednie nasłonecznienie, temperaturę i prywatność.
17:58, 20.10.2020
Rozważasz w najbliższym czasie zakup waluty kryptograficznej? Wiedz, że nie jesteś jedyny – w ostatnim czasie tego rodzaju aktywa zyskują na popularności. W dobie ogólnoświatowego kryzysu wiele osób szuka możliwości zabezpieczenia swojej gotówki i kryptowaluty często wydają się atrakcyjną alternatywą. Co warto wiedzieć o tzw. wirtualnych monetach, zanim zdecydujemy się je nabyć? Oto kilka faktów dotyczących walut kryptograficznych, które pomogą zrozumieć ich istotę oraz sposób funkcjonowania.
00:00, 20.04.2020
Podczas epidemii większość spraw staramy się załatwiać przez Internet. W ten sposób można również zamówić osłony okienne. Jak to zrobić, by zachować zasady bezpieczeństwa? Z podpowiedzią spieszy firma ANWIS.
REKLAMA
00:00, 12.02.2020
Województwo Kujawsko-Pomorskie wzbogaciło się o nowego dealera na rynku motoryzacyjnym – Grupę Plichta. W wyniku przejęcia AJ Motors - do którego doszło na początku roku - Grupa Plichta stała się nowym właścicielem salonów marki Volkswagen w Bydgoszczy i Toruniu. Co to oznacza dla klientów?
00:01, 30.01.2020
Rok 2020 rozpoczął się na dobre, a w życie weszło już kilka nowych regulacji. Dotyczą one m.in. korzystania z urlopu macierzyńskiego, zmian w zasadach uzyskiwania zwolnienia L4, a także nowych procedur wydawania świadectwa pracy. Warto je poznać.
00:01, 20.01.2020
Podobno pieniądze to nie wszystko. Ale, jak wskazała ponad połowa badanych w raporcie OLX Praca Know How 2019, to właśnie szansa na większe zarobki jest głównym motywatorem do zmiany pracy. Jak więc rozmawiać o pieniądzach będąc pracodawcą, a jak kiedy jest się potencjalnym pracownikiem?
00:01, 15.01.2020
Sformułowanie "do młodego i energicznego zespołu zatrudnię” to fraza często spotykana w ogłoszeniach o pracę. Tego rodzaju hasła w dobie trendu mówiącego o tym, że wiek to stan ducha, wyglądają mało poważnie. W rzeczywistości jednak są odzwierciedleniem bardzo ważnego problemu, a mianowicie dyskryminacji ze względu na wiek.
00:01, 07.01.2020
Zautomatyzowane pojazdy, bezzałogowe biura call center, czy samoobsługowe sklepy. Robotyzacja wielu stanowisk pracy to już nie scenariusz science fiction, a nadchodząca rzeczywistość, która często wzbudza strach w firmach i wśród ich pracowników. Czy słusznie?
REKLAMA
00:01, 19.11.2019
Tam, gdzie inne rozwiązania okienne się nie sprawdzają, dobrze odnajdzie się żaluzja plisowana. Można ją montować nawet na oknach o nietypowych kształtach, jest łatwa w obsłudze i utrzymaniu czystości.
00:00, 12.11.2019
Działająca na rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych firma Eprosument S.A. ma już na koncie kilkaset wykonanych instalacji PV, a także zakontraktowane zlecenia na kilka milionów złotych. Spółka chce przyspieszyć swój rozwój, pozyskując dodatkowe fundusze poprzez crowdfunding.
09:10, 29.10.2019
Atrakcje turystyczne Sri Lanki Sri Lanka to państwo należące do Azji Południowej. Znajduje się ono na wyspie Cejlon, nad Zatoką Bengalską. Jest to kraj w przeważającej ilości pokryty nizinami. W środkowej jego części znajduje się masyw górski. Sri Lanka leży w strefie klimatu zwrotnikowego, ma ona bardzo bogatą i ciekawą faunę. Warto wybrać się do tego odległego państwa, aby móc na własne oczy zobaczyć największe atrakcje turystyczne.
00:00, 24.10.2019
Eleganckie wnętrze, a w karcie między innymi: Kremowy Pasztet z Lokalnej Gęsiny, Tatar z Polskiej Wołowiny Dojrzewającej, Jajko Truflowe, Cappucino z Leśnych Grzybów, Perliczka Prowansalska czy Sandacz z Mazur. A na deser Leśna Ostręzyna. Poznajcie Aqua Restaurant - nowo otwarty lokal w kompleksie hotelowym Aparthotel "Termy Uniejów".
00:00, 17.10.2019
Chcesz szybko i wygodnie opłacić swoje rachunki, a może szukasz sprawdzonej oferty pożyczki lub kredytu? Teraz wszystkie usługi są dostępne w jednym miejscu. Dzięki dużej liczbie ofert dostępnych w oddziale masz możliwość wyboru tej najlepszej i najbardziej dopasowanej do Twoich potrzeb. Warto nas odwiedzić już dziś, aby poznać wszystkie możliwości.
REKLAMA