Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
10:24, 08.02.2023
Strategia marketingowa przyjmuje wiele form i pozwala na kombinowanie z różnymi narzędziami podczas nawiązywania relacji z klientami, grupą docelową. Jaką rolę w marketingu spełniają kubki z nadrukiem, często logo firmowym? Jak wpływają na budowanie pozytywnego wizerunku wokół marki? Czy potrafią uzupełnić branding o coś porządnego i naprawdę wydajnego? Poniżej rozpoznasz kilka ciekawych technik dotyczących inwestycji w kubki z nadrukiem.
12:08, 06.02.2023
Usprawnienie leczenia chorób rzadkich zależy w znaczącym stopniu od ich wczesnego rozpoznania, a jest to możliwe dzięki wykorzystaniu nowoczesnej diagnostyki genetycznej - wskazywali uczestnicy Healthcare Policy Summit poświęconego chorobom rzadkim. Rekomendacje specjalistów zostaną przedstawione Ministerstwu Zdrowia w marcu 2023 r.
11:47, 06.02.2023
Marketing internetowy ewoluuje. Podobnie jak zmieniają się wymogi algorytmów Google oraz realnych użytkowników w stosunku do stron internetowych. Z tego powodu to, co jeszcze kilka lat temu przynosiło wymierne rezultaty, dzisiaj jest niewystarczające. Sprawdź koniecznie, czym jest marketing, który łączy SEO oraz UX i dlaczego tak bardzo się opłaca.
11:11, 06.02.2023
Posiadasz nieruchomości gruntowe? Bez względu na to, co zamierzasz zrobić z własną działką - sprzedać, wydzierżawić, przepisać na członka rodziny, wybudować na niej dom, czy "poczekać na lepsze czasy" - powinieneś wykonać jej gruntowną diagnozę pod kątem wad, uciążliwości, zagrożeń i ograniczeń formalnoprawnych oraz potencjału inwestycyjnego. Sprawdzenie działki da gwarancję bezpiecznej inwestycji i szansę na rozpoznanie sytuacji rynkowej.
08:42, 06.02.2023
Według raportu firmy Gartner “The Future of Sales 2025” na naszych oczach zmienia się sprzedaż B2B (ang. business to business).
11:37, 04.02.2023
Obowiązki podatkowe przyprawiają Cię o prawdziwy zawrót głowy? Masz dość ciągłego pilnowania terminów i sprawdzania poprawności dokumentów? W takim razie najwyższy czas zdecydować się na profesjonalne doradztwo podatkowe! Do kogo kierowane są usługi i jak wygląda współpraca? Odpowiedź na te pytania znajdziesz poniżej! Zapraszamy do czytania!
11:36, 04.02.2023
Sprawy karne to te, gdzie adwokat jest niezbędny. Brak znajomości niezwykle skomplikowanych przepisów prawnych może wiązać się z naprawdę poważnymi konsekwencjami. Dlatego właśnie zdecydowanie odradza się działania na własną rękę! Z dobrym adwokatem u boku w niektórych przypadkach możliwe jest uzyskanie warunkowego umorzenia postępowania. Kiedy i jak to wygląda? Na te pytania odpowiedź znajdziesz poniżej! Czytaj dalej i poznaj najważniejsze aspekty z zakresu prawa!
11:33, 04.02.2023
Stały rozwój oprogramowań i technologii sprawia, że przedsiębiorcy coraz chętniej wykorzystują jego zalety i wdrażają inteligentne rozwiązania, które wspomagają procesy magazynowe. System WMS jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań stosowanych przez przedsiębiorców z branży produkcyjnej oraz przemysłowej. Warehouse Management System, czyli System Zarządzania Magazynem, stanowi zintegrowany system informatyczny, który w sposób ciągły śledzi oraz analizuje procesy związane z przepływem materiału w magazynie. Ponadto, WMS w czytelny sposób przedstawia stan realizacji procesów pracownikom zajmującym się kierownictwem pracy magazynów. Oprogramowanie pozwala na polepszenie procesu zarządzania firmą, a także minimalizację strat, których przyczyną jest zazwyczaj ludzka nieuwaga. WMS żąda potwierdzenia każdego wykonanego zadania, zaś w przypadku stwierdzenia jakiejkolwiek nieprawidłowości, system bezzwłocznie powiadamia o tym pracownika zarządzającego, który może na podstawie konkretnych informacji dotyczących wystąpienia błędu podjąć odpowiednie działania w celu naprawy.
11:32, 04.02.2023
Każdy posiadacz swojego własnego domu czy terenu powinien zawczasu zastanowić się nad jego zabezpieczeniem. Policjanci stale odnotowują przyrosty włamań do nieruchomości, co jest poważnym sygnałem dla wszystkich inwestorów. Włamania do domu obawia się ponad 60% Polaków, przy czym co trzecia osoba uważa wystąpienie takiej sytuacji w swoim życiu za bardzo prawdopodobne. Na szczęście współczesny świat daje nam liczne możliwości na to, by zadbać o swoją posesję i uchronić ją przed wizytą nieproszonych gości. W obliczu rosnącej fali kradzieży warto nie tylko sprawdzić sumę ubezpieczenia, lecz także skutecznie zabezpieczyć się przed włamaniem. Katalog działań doradzanych przez ekspertów jest na tyle duży, a na jednej z pozycji znajduje się posiadanie dobrych relacji ze swoimi sąsiadami. Zazwyczaj jednak kontakt nie wystarcza; należy wdrożyć działania technologiczne.
11:30, 04.02.2023
Podróżując po ciepłych krajach, wielu turystów zachwyca się tamtejszą architekturą i odkrywa w sobie pragnienie posiadania jej na własność. Na szczególną uwagę zasługują  parterowe domy skrywające się w zielonej przestrzeni gór, czy umiejscowione niedaleko plaży, z zaskakującym widokiem prosto na morze. Mimo że nie da się zabrać pewnych widoków ze sobą, coraz więcej osób decyduje się na budowę domków w stylu bungalow. Charakterystyczne dla budownictwa kolonialnego budowle z ogromnym tarasem, z roku na rok zyskują na popularności wśród mieszkańców z całego świata, tym samym stawiając zupełnie nowe wyzwania przed architektami przyjmującymi zlecenia na domki jak z pocztówki.
11:23, 04.02.2023
​​​​​​​Relaksujące masaże już od zarania dziejów cieszą się ogromną popularnością. Nie ma się czemu dziwić, w końcu to właśnie one wpływają na nasz odpoczynek, a co najważniejsze, pomagają w pozbyciu się dolegliwości bólowych. Możemy śmiało powiedzieć, że dobrze wykonany masaż potrafi sprawić, że czujemy się jak nowo narodzeni! W niniejszym artykule nieco szerzej omówimy korzyści płynące z masażu, ale nie tylko! Wskażemy, dlaczego jego nieodłącznym elementem powinny być olejki terapeutyczne! Czytaj dalej i dowiedz się więcej!
19:43, 03.02.2023
W łazienkach, z których każdego dnia korzysta wiele osób, koszty ręczników papierowych używanych do suszenia rąk mogą być naprawdę wysokie, zwłaszcza w rozliczeniu długoterminowym. Zakup elektrycznej suszarki to konieczność większej inwestycji początkowej, która jednak pozwala na zauważalne oszczędności wraz z upływem czasu. Na co zwracać uwagę, wybierając takie urządzenie? Jakie modele są polecane pod kątem atrakcyjnej ceny, a jednocześnie wydajności i niezawodności?
11:28, 03.02.2023
Fundacja Orange wspiera mieszkańców mniejszych miejscowości w rozwoju lokalnych działań społecznych. Do 30 kwietnia trwa nabór zgłoszeń do nowej edycji programu Pracownie Orange. To szansa dla miejscowości do 40 tysięcy mieszkańców na zyskanie multimedialnej świetlicy wyposażonej w nowoczesny sprzęt oraz na wsparcie w jej prowadzeniu tak, aby służyła im jak najlepiej. Udział w programie jest bezpłatny.
10:38, 02.02.2023
Otwarcie własnej firmy może być wyzwaniem, ale jest to również szansa na rozwój i sukces. Ważne jest dokładne przemyślenie swoich celów i planów biznesowych, a także zapoznanie się z rynkiem i potencjalnymi klientami. Można również skorzystać z pomocy specjalistów i wsparcia w zakresie finansów, marketingu i prawnym. Sukces w biznesie wymaga ciężkiej pracy i zaangażowania, ale jest to również okazja do realizacji marzeń i osiągnięcia osobistych i finansowych celów.
10:17, 02.02.2023
Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska zaprasza do składania ofert na realizację zadań publicznych z obszaru kultury fizycznej, sportu i turystyki. W zakresie wspierania i upowszechnienia kultury fizycznej, sportu i turystyki. Można realizować jedno z poniższych działań: