Zamknij
17:47, 17.10.2021
Dziś rozpoczęły się kutnowskiej drużyny SL SALOS RÓŻA KUTNO na XXIX OIMS w Suwałkach.
22:05, 12.10.2021
Mistrzostwo Polski w Futsalu na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Salezjańskiej w Krakowie zdobył SL SALOS RÓŻA KUTNO. 25 Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Futsalu odbyły się w Krakowie. Trwały od 8 do 10 października 2021r.
08:13, 05.10.2021
W dniach 1-3 października kutnowscy kadeci udali się na zawody Pucharu Polski w Działdowie. W turnieju wzięło udział 5 zespołów : “Yankees” Działdowo, “Centaury” Warszawa, “Barons” Wrocław, MKS “Stal” BiS Kutno oraz “Rawa” Katowice. Mecze zostały rozegrane systemem “każdy z każdym”.
14:13, 04.10.2021
I miejsce i tym samym tytuł Mistrza Polski Nauczycieli i Pracowników Oświaty w Wędkarstwie Spławikowym w Ostródzie zdobył  Tomasz Maciak nauczyciel wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej im. Marii Kownackiej w Grabowie.
13:34, 04.10.2021
Pod koniec września na kortach przy ul. Filipowicza odbywały się Mistrzostwa Kutna w grach podwójnych w kategorii open. Do rywalizacji zgłosiło się osiem par deblowych, z których niepokonana, tak jak przed rokiem, okazała się para Piotr Leonowicz - Radosław Łopata , która w finale po zaciętym pojedynku pokonała parę Andrzej Krauzowicz - Robert Winiecki 6:0, 6:3 Trzecie miejsce zajęła para Dariusz Mieszkowski – Andrzej Mucha zwyciężając z parą Maciej Albiński – Michal Sulej 6:2, 6:4.
13:26, 04.10.2021
W połowie września na kortach przy ul. Filipowicza odbywały się Mistrzostwa Kutna w grach pojedynczych w kategorii open. Turniej jak co roku cieszył się  dużym zainteresowaniem. Udział wzięło 17 zawodników nie tylko z Kutna ale także ze Zgierza, Gostynina i Gąbina. Tegoroczne zmagania zakończyły się zwycięstwem Piotra Leonowicza, który w finale pokonał Michała Imińskiego 6:1 6:3. Trzecie miejsce zajął Dariusz Mieszkowski wygrywając z Michałem Sulejem 6:2; 6:3
2
19:49, 28.09.2021
W sobotę, 25 września w Zespole Szkół w Żychlinie odbyły się X Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza Gminy Żychlin. Tegoroczna edycja cyklicznych zawodów poświęcona była Bohaterom Września 1939 roku, co doskonale utożsamia się z imieniem szkoły.  Zawody rozegrane zostały w dwóch kategoriach wiekowych – młodzież szkolna i open.
1
12:35, 28.09.2021
Zawodnicy Kutnowskiej "Stali" pokonali w trzecim meczu KS Silesię Rybnik 12 do 7 i dzięki temu zapewnili sobie tytuł Mistrza Polski po raz 19-sty w historii klubu. Sam mecz był bardzo wyrównany, a jego losy rozstrzygnęły się w 8 zmianie, w której nasi zawodnicy zdobyli 6 punktów wychodząc na prowadzenie 12:6. Home Runami w tym meczu popisali się Wojciech Zagawa oraz Robert Matecki.
1
20:59, 27.09.2021
W miniony weekend trójka młodzików (rocznik 2006 - 2007) Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie wzięła udział w Mistrzostwach Polski Młodzików (Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego) , które były rozegrane w dniach 25-26 września 2021 r., na stadionie im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu.
09:03, 27.09.2021
Wczoraj w Parku Traugutta setki maluchów wraz z rodzicami pobiegły w Biegu Przedszkolaka. Zawody a właściwie sportową zabawę dla dzieci organizuje od lat  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie.
1
20:27, 26.09.2021
W sobotę, 25 września w Łodzi odbył się wojewódzki turniej w kickboxingu kadetów młodszych, kadetów starszych, juniorów i seniorów w formule kick light. W imprezie udział wzięli zawodnicy Akademii Sportów Walki i Rekreacji Alex Kutno oraz Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie.
10:36, 26.09.2021
26 września od godz.11.00 spotkamy się w pięknej scenerii parku Traugutta. Tam odbędzie się Puchar Dyrektora MOSiR 2021 i jedna z najsympatyczniejszych imprez jakie organizujemy, mianowicie Bieg Przedszkolaka. Będzie on odbywał się w czterech kategoriach wiekowych tj. dla 3,4,5 i 6 latków. Startujemy o godz. 11.00, ale ważne jest żeby dzieci były na starcie najpóźniej o 10.40, ponieważ chcemy im rozdać pamiątkowe czapeczki i zrobić wspólne zdjęcie. Potem ustawimy je w odpowiednich kategoriach.
18:49, 22.09.2021
Ruszają bezpłatne treningi piłki nożnej w Akademii Piłkarskiej Reissa Kutno. Treningi odbywają się w każdy czwartek oraz piątek na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1.
11:19, 22.09.2021
W dniach 17 – 19 września w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie, odbył się X Turniej Koszykówki, w którym startowały zawodniczki urodzone w 2008 rocz. i młodsze z n/w klubów:
1
04:08, 22.09.2021
W miniony weekend dwójka lekkoatletów Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” wzięła udział w Jesiennym Mityngu ŁOZLA 2021. Zawody zostały rozegrane na stadionie Akademickiego Związku Sportowego w Łodzi.