Zamknij
16:46, 17.05.2021
W miniony weekend kilkunastoosobowa grupa lekkoatletów UKS „Dziewiątka” Kutno startowała w Łodzi na stadionie Akademickiego Związku Sportowego w 1. Mityngu ŁOZLA 2021.
1
09:43, 17.05.2021
W minioną sobotę w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 w Kutnie odbyły się XIII Otwarte Mistrzostwa Kutna Dzieci w Judo. Tegoroczna impreza, mająca rekordową frekwencję (ponad 240 zawodniczek i zawodników) zorganizowana została przez UKS Ippon MDK.
09:22, 17.05.2021
Do niedzieli, 16 maja we Włoszakowicach, w Wielkopolsce, odbyły się Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych w Kickboxingu w formule Kick Light.
19:09, 16.05.2021
Kolejne mecze, kolejne zwycięstwa.  9 maja kutnowska drużyna pokonała dwukrotnie drużynę Barons Wrocław. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 9:2 drugie 11:1.
12:12, 12.05.2021
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Kutnowskie Towarzystwo Tenisowe informują, że tegoroczna edycja „Pucharu Lata” rozegrana zostanie podobnie jak w zeszłym roku systemem rosyjskim /do dwóch przegranych spotkań turniejowych/. Nie będzie podziału na kategorie wiekowe.
19:37, 11.05.2021
W minioną niedzielę lekkoatleci Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie wystartowali w Wojewódzkim Mityngu Rozpoczęcia Sezonu 2021. Tegoroczna inauguracja odbyła się na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu.
21:36, 04.05.2021
W miniona niedzielę Uczniowski Klub Sportowy „Dziewiątka” w Kutnie zainaugurował letni sezon startowy 2021. Odbyło się to dość nietypowo w odległym Karpaczu, podczas Dolnośląskiej Inauguracji Sezonu Lekkoatletycznego. Kutno na tej imprezie reprezentowały; juniorka młodsza Julia Tulińska i młodziczka Agnieszka Bryszewska, które przebywały w tym czasie w Karpaczu na obozie Zaplecza Kadry Narodowej (Julka) i Kadry Województwa Młodzików (Agnieszka).
3
13:12, 01.05.2021
Pierwsze nagrody Prezydenta Kutna za wyniki sportowe zostały wręczone, otrzymali je młodzi adepci pływania Blanka Gens i Kacper Kubiak. Zawodnicy UKS „Delfinek” uzyskali bardzo wysokie lokaty w zawodach rangi wojewódzkiej.
13:25, 18.04.2021
Stowarzyszenie Łowicka Wieża organizuje w najbliższą sobotę 24 kwietnia turniej szachowy online. W sobotnie popołudnie 10 kwietnia pomimo pięknej pogody do szachowej rywalizacji online stanęło aż 54 szachistów. Mieszkaniec Kutna - Michał Kowalczyk reprezentujący KSz Hetman Płock zajął wtedy trzecie miejsce.
14:43, 11.04.2021
W sobotnie popołudnie 10 kwietnia pomimo pięknej pogody do szachowej rywalizacji online stanęło aż 54 szachistów. W turnieju rozegrano 11 rund systemem szwajcarskim w tempie 3 minuty+2 sekundy na zawodnika. Mieszkaniec Kutna - Michał Kowalczyk reprezentujący KSz Hetman Płock zajął w turnieju trzecie miejsce. Oprócz niego Kutno reprezentowali również Kamil Sybidło i Igor Filipczak.
09:43, 06.04.2021
Stowarzyszenie Łowicka Wieża organizuje w najbliższą sobotę turniej szachowy online.  Dwa tygodnie temu w podobnym wydarzeniu brały udział osoby z Łodzi, Rzgowa, Skierniewic, Łowicza i okolic. Często z sukcesami w Łowiczu grali również szachiści z Kutna.
08:38, 23.03.2021
W miniony weekend w parku Baden – Powella w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Biegach Przełajowych. W zawodach tych wystartował zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Dziewiątka” w Kutnie Igor Frydrysiak.
1
09:19, 08.03.2021
Po przerwie w startach spowodowanej pandemią, judocy kutnowskiej sekcji UKS IPPON MDK zaliczyli bardzo udany start w silnie obsadzonym IX Ogólnopolskim Turnieju Judo w Tuliszkowie. Na czterech matach rywalizowało aż 419 zawodniczek i zawodników w trzech kategoriach wiekowych. Siedmioosobowa ekipa wywalczyła aż cztery medale (jeden złoty i trzy brązowe) i jedno miejsce punktowane.
19:14, 02.03.2021
Już w czerwcu br. w naszym mieście odbędą się dwa wydarzenia sportowe o randze ogólnopolskiej.
11:28, 15.02.2021
W miniony weekend trójka zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego "Dziewiątka" w Kutnie wzięła udział w Lekkoatletycznych Halowych Mistrzostwach Polski U18 i U20 (juniorzy młodsi i juniorzy), które w dniach 12 - 14 lutego rozgrywano w Hali Sportowej Arena w Toruniu.