Zamknij
REKLAMA

Dobra pożyczka pozabankowa – jak ją rozpoznać?

18:45, 24.10.2017 | Pismak
Skomentuj

Szybkie, wygodne, bezpieczne – takie są nowoczesne pożyczki pozabankowe. Co więcej, wcale nie są drogie, a nowi klienci mogą otrzymać je całkowicie za darmo. Jak jednak rozpoznać taką dobrą pożyczkę pozabankową?

Pożyczenie pieniędzy w XXI wieku nie jest obecnie żadnym problemem. Możemy zrobić to nawet bez wychodzenia z domu, ponieważ pożyczki on-line, czyli oferowane przez internet są obecnie dostępne zarówno w bankach, jak i w firmach pożyczkowych działających pozabankowo.

Skupmy się jednak na tej drugiej ofercie, czyli na pożyczkach pozabankowych. Możemy otrzymać je jako chwilówki, które wyróżniają się niskimi kwotami i krótkim terminem spłaty – zwykle limit to do 3 000 złotych oraz miesiąc na spłatę. Możemy też zdecydować się na pożyczki ratalne, które możemy wziąć nawet na 2 lata. W tym przypadku suma także jest wyższa – nawet 10 000 złotych i więcej.

Czym wyróżniają się dobre pożyczki pozabankowe?

Tym, na co zwracamy uwagę w szczególności przy poszukiwaniu pożyczek, są ich koszty. Rzeczywiście, najlepiej zdecydować się na pożyczkę tanią, ale pamiętajmy, że to jeszcze nie wszystko.

Sprawdźmy też opinie na temat firmy pożyczkowej – powinno być ich dużo i powinny być pozytywne. Zrezygnujmy z ofert, które mają mało opinii lub są one negatywne. Zwróćmy również uwagę na warunki, które musimy spełnić. Powinny być dla nas osiągalne.

Nie zapominajmy też o tym, aby sprawdzić samą firmę pożyczkową. Niestety, zdarzają się oszustwa, dlatego powinniśmy bliżej przyjrzeć się pożyczkodawcy.

Bezpieczna firma pozabankowa:

powinna posiadać dokładne dane na swojej stronie internetowej

nie powinna wymagać od nas żadnych wcześniejszych wpłat, na przykład SMS na wysokopłatny numer

powinna mieć wielu zadowolonych klientów i pozytywnych opinii

nie może znajdować się na liście ostrzeżeń KNF

Wobec tego wtedy, gdy zwrócimy uwagę na te właśnie kwestie, będziemy mogli znaleźć dobre pożyczki pozabankowe jeszcze łatwiej. Pamiętajmy o tym, że lepiej zdecydować się na mniej korzystną, ale bezpieczniejszą ofertę! Hiszpania również posiada super oferty kredytowe zobacz pod adresem: prestamos urgentes


 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA