Zamknij
REKLAMA

Dobra pożyczka pozabankowa – jak ją rozpoznać?

18:45, 24.10.2017 | Pismak
Skomentuj

Szybkie, wygodne, bezpieczne – takie są nowoczesne pożyczki pozabankowe. Co więcej, wcale nie są drogie, a nowi klienci mogą otrzymać je całkowicie za darmo. Jak jednak rozpoznać taką dobrą pożyczkę pozabankową?

Pożyczenie pieniędzy w XXI wieku nie jest obecnie żadnym problemem. Możemy zrobić to nawet bez wychodzenia z domu, ponieważ pożyczki on-line, czyli oferowane przez internet są obecnie dostępne zarówno w bankach, jak i w firmach pożyczkowych działających pozabankowo.

Skupmy się jednak na tej drugiej ofercie, czyli na pożyczkach pozabankowych. Możemy otrzymać je jako chwilówki, które wyróżniają się niskimi kwotami i krótkim terminem spłaty – zwykle limit to do 3 000 złotych oraz miesiąc na spłatę. Możemy też zdecydować się na pożyczki ratalne, które możemy wziąć nawet na 2 lata. W tym przypadku suma także jest wyższa – nawet 10 000 złotych i więcej.

Czym wyróżniają się dobre pożyczki pozabankowe?

Tym, na co zwracamy uwagę w szczególności przy poszukiwaniu pożyczek, są ich koszty. Rzeczywiście, najlepiej zdecydować się na pożyczkę tanią, ale pamiętajmy, że to jeszcze nie wszystko.

Sprawdźmy też opinie na temat firmy pożyczkowej – powinno być ich dużo i powinny być pozytywne. Zrezygnujmy z ofert, które mają mało opinii lub są one negatywne. Zwróćmy również uwagę na warunki, które musimy spełnić. Powinny być dla nas osiągalne.

Nie zapominajmy też o tym, aby sprawdzić samą firmę pożyczkową. Niestety, zdarzają się oszustwa, dlatego powinniśmy bliżej przyjrzeć się pożyczkodawcy.

Bezpieczna firma pozabankowa:

powinna posiadać dokładne dane na swojej stronie internetowej

nie powinna wymagać od nas żadnych wcześniejszych wpłat, na przykład SMS na wysokopłatny numer

powinna mieć wielu zadowolonych klientów i pozytywnych opinii

nie może znajdować się na liście ostrzeżeń KNF

Wobec tego wtedy, gdy zwrócimy uwagę na te właśnie kwestie, będziemy mogli znaleźć dobre pożyczki pozabankowe jeszcze łatwiej. Pamiętajmy o tym, że lepiej zdecydować się na mniej korzystną, ale bezpieczniejszą ofertę! Hiszpania również posiada super oferty kredytowe zobacz pod adresem: prestamos urgentes


 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA