Zamknij
REKLAMA

sobota, 23.03, godz. 18:00

CTMiT

Bilety: 10 zł

Koncert w ramach IV Festiwalu Nowe Brzmienia Nowe Media

To będzie niezwykły i klimatyczny koncert Kasai. Artystka ta od lat gości na polskiej scenie muzycznej – jako Kasia Piszek współpracuje z Moniką Brodką, Arturem Rojkiem, Edytą Górniak, Anią Dąbrowską czy Noviką a teraz przyszedł czas na rozwój solowej kariery, która zapowiada się obiecująco. Ma za sobą w pełni autorską, debiutancką płytę pt. ”Equals” wydaną nakładem niezależnego wydawnictwa ART2 Music. Jednym z koncertów promujących jej debiut był występ podczas Open’er Festival 2018.

Muzyka Kasai to wyjątkowe, mocne, emocjonalne i intymne spotkanie. Zaprasza słuchacza w unikalną podróż szlakiem osobistych przeżyć i przemyśleń. Chwilami eteryczną, liryczną i ulotną, chwilami mroczną, pełną napięć i sprzeczności. Kasai ma wyjątkowy dar docierania do głębokich pokładów ludzkiej duszy. Jej wrażliwość i szczerość porusza i angażuje w całości. Z głębi serca – prosto w serce. Sama muzyka jest niezwykle plastyczna, obrazowa i wielopłaszczyznowa. Mocno porusza wyobraźnię. Można ją wpisać w szeroko pojęty nurt popu alternatywnego, choć słychać w niej niewątpliwie inspirację filmem, operą i muzyką symfoniczną. Głównymi środkami wyrazu Kasai są głos i instrumenty klawiszowe. Warto dodać, że towarzyszyć jej będzie Lukasz Czekala – skrzypek, improwizator, kompozytor i połowa duetu BACKSPACE.

Na muzyczny wieczór pełen wzruszeń zapraszamy 23 marca na godzinę 18:00 do Centrum Teatru, Muzyki i Tańca. Bilet w cenie 10 zł do nabycia w kasach KDK i CTMiT oraz online.


poniedziałek16 września

wtorek17 września

środa18 września

piątek20 września

sobota21 września

niedziela22 września

poniedziałek23 września

wtorek24 września

środa25 września
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone