Zamknij
REKLAMA

Tak się dłużej nie da pracować. NSZZ Policjantów rozmawia z kierownictwem KPP Kutno

17:31, 15.02.2018 | O.R
Skomentuj fot. KPP Kutno
REKLAMA

Styczeń przyniósł kolejne zmiany w Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie. Trwa prawdziwy exodus, policjanci odchodzą na emerytury, znajdują zatrudnienie w innych jednostkach, przebywają na zwolnieniach lekarskich. Dane podawane przez jednostkę to 23 wakaty a dane podawane przez pracowników, po odejściu na koniec lutego zatrudnionych na dyżurce - to  około 30, przy tym bierzemy pod uwagę tych, którzy w służbie pozostają, ale są na zwolnieniach lekarskich czyli faktycznie ich nie ma. Jednocześnie pracownicy coraz głośniej mówią o braku możliwości pracy w atmosferze okołomobbingowej -  jak ją nazywa Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. łódzkiego Krzysztof Balcer.  

O trudnych relacjach z kierownictwem Komendy Powiatowej Policji w Kutnie mówi się już nawet w kolejkach sklepowych w naszym mieście, na internetowych forach padały konkretne nazwiska z ręcznego sterowania nadkomisarza Krzysztofa Szymańskiego. Oczywiście o sytuacji licznych wakatów i ciężkiej atmosfery wie też Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Biuro Spraw Wewnętrznych i Biura Kontroli KGP, MSWiA, Przewodniczący Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych poseł Arkadiusz Czartoryski, poseł Tomasz Rzymkowski, Zarząd Główny NSZZ Policjantów. Wiedzą wszyscy święci, że tak skomentuję, a czy ktoś coś robi aby poprawić sytuację? 

- Tam się nie dało już pracować. Coraz mniej ludzi, bardzo nieprzemyślane ruchy kadrowe, które miały zdaniem szefa chyba usprawnić pracę a tak naprawdę spowodowały, że ludzie mający kilkunastoletnie doświadczenie w jakiejś swojej działce, nie dość że borykają się z problemami merytorycznymi nowych tematów, to jeszcze ich się pogania. Atmosfera pracy była okropna, szefa ciągle nie było, a jak był to obchodzenie się z pracownikiem było oględnie powiem, poniżej krytyki. Choć na początku to starał się ułożyć dobre relacje, był nawet miły - opowiada rozmówca. - Rozumiem, że przyszło nowe, dobra zmiana, nawet nie chodzi mi o tę formułę polityczną tego powiedzenia, ale nie można ludzi przestawiać jak pionki i powodować, że każdy na siebie patrzy wilkiem. W naszej komendzie pracują i pracowali porządni ludzie, policjanci, którzy lubili swoją pracę i ją dobrze wykonywali. Pracowali też tacy, którzy mieli zatargi z prawem,  zbyt luźno traktowali kodeks etyczny i służbę społeczeństwu, no ale nie można wszystkich o wszystko podejrzewać i wrzucać do jednej szuflady. Pan komendant powinien to wiedzieć, bo na początku służby w Kutnie przydarzały mu się różne sytuacje, choćby jazda służbowym samochodem do domu i niezgodnie z przepisami rozpisywanie służb.

Przypomnijmy,  równo rok temu (14 lutego 2017)  Prokuratura Rejonowa Łódź Śródmieście wszczęła śledztwo w sprawie zaistniałego od czerwca do grudnia 2016 roku,  (nadkom. Szymański odebrał rozkaz 2 czerwca 2016 czyli przez pierwsze pół roku pracy w Kutnie ) na terenie Kutna i Piotrkowa Trybunalskiego przekroczenia uprawnień przez funkcjonariusza publicznego Komendanta Powiatowego Policji w Kutnie poprzez wykorzystywanie pojazdu służbowego do celów prywatnych oraz pełnienia służby w sposób sprzeczny z zarządzeniami Komendanta Głównego Policji czym mógł działać na niekorzyść interesu publicznego oraz skierowania do Komendanta Policji w Żychlinie zawiadomienia o podejrzeniu popełnieniu wykroczenia przez byłego policjanta ze Szczecina czym działał na szkodę tej osoby.  Prokuratura po zbadaniu sprawy uznała, że oba stawiane przez zawiadamiającego zarzuty nie są czynami zabronionymi i umorzyła postępowanie. Natomiast rzecznik dyscyplinarny wyznaczony przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi przeprowadził czynności wyjaśniające wobec nadkom. Krzysztofa Szymańskiego. Na podstawie art. 132 ust. 4 b ustawy o Policji przeprowadzono z nim rozmowę dyscyplinującą. Szymański został obciążony kosztami wynikającymi z wykorzystania pojazdu służbowego do celów prywatnych i oddał około 2 tys. zł. Okazało się, że źle zinterpretował przepisy. 

Kolejne problemy nadkom. Krzysztofa Szymańskiego w rok po objęciu stanowiska były związane z niezgodnym z prawem obniżeniem pensji policjanta związkowca, który w związku z nową ustawą musiał odejść z kierowniczego stanowiska, bo zaczynał swoją pracę w milicji. W całym kraju straciło wysokie funkcje 474 funkcjonariuszy, ale tylko w naszym województwie i w naszym powiecie zdarzył się przypadek dyskryminacji i niezgodnej z przepisami zmiany warunków płacy. Sprawa skończyła się w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Łodzi i 31 stycznia 2018 roku wygrał ją policjant. Sąd uznał wszystkie argumenty związkowca. Wyrok jest nieprawomocny. 

- Trudno mi powiedzieć jaki jest klucz ruchów kadrowych nadkom. Szymańskiego. Dobrych śledczych się po prostu "wykańcza" robotą i stwarzaniem ogromnej presji, albo przesuwa w niebyt. Nie dziwię się, że rozpytują o pracę w okolicznych jednostkach, że idą pracować do Łodzi. Każdy chce pracować w spokojnej atmosferze, wykonując bardzo stresogenny fach. Pięciu odeszło z prewencji i z pg ( wydział do walki z przestępczością gospodarczą). Druga sprawa to przy wakatach i odbiorach godzin, bo przecież też nas i pana komendanta, obowiązuje Kodeks Pracy, nie da się ułożyć służb. Jak są układane grafiki? In blanco? Czy to jest w porządku wobec ludzi i prawa? - mówi drugi rozmówca. - Presja, którą wywierają komendanci  powoduje poważne obciążenie psychiczne. Ludzie się nie wyrabiają z rosnącą liczbą obowiązków. Wszystko jest dekretowane jako pilne i na wczoraj. To musi się kiedyś odbić na nas i już to widać, jesteśmy zmęczeni i zatruci klimatem ciągłego ciśnienia.

- Jaka jest różnica między mobbingiem a dyscypliną służbową? Jeśli na odprawie kierownictwo pyta nas, kto ma coś do niego, niech mówi, a wcześniej Ci co na przykład komentowali zachowania pana komendanta, już nie pracują, albo są na zwolnieniu. Kto się odezwie?Druga rzecz to nie ma mowy o spokojnym wyjaśnieniu sprawy, nawet gdyby ktoś się odważył - mówi trzeci rozmówca. - Atmosfera odbiera chęć pracy, mniejszymi siłami osiągnęliśmy dobre statystyki, o to chodziło panu komendantowi. Ale to nie znaczy, że jesteśmy konie zaprzęgowe, które w dawnych czasach pracowały aż zdechły w pracy i jeszcze batem dostały po grzbiecie. W normalnej, moim zdaniem, sytuacji przy dobrych wynikach pracy powinniśmy odczuć, że kierownictwo jest zadowolone, ale nie tak na pokaz przy oficjelach i mediach, jak było w tym roku. Tylko właśnie w atmosferze pracy. 

W powiecie kutnowskim KPP zanotowała 1588 przestępstw, mniej o 56 przestępstw niż 2016, w 2015 roku było ich z kolei 1834. Wykrywalność ogólna kształtowała się na poziomie 68,4%, wyżej niż w 2016 r.  Odnotowano 184 wypadki, 955 kolizji, 15 osób zabitych i 227 rannych. Ujawniono 351 pijanych kierowców, w 2016 roku 398. 

Wracamy do rozmowy o ciężkim klimacie w kutnowskiej komendzie.

- Na komendzie odkąd jest nowy pan komendant mówiło się, że najgorzej będą mieli ludzie byłego zastępcy. I tak się moim zdaniem stało - dodaje pierwszy rozmówca. - Widać, że na jednego krzywo patrzy a drugiego wyróżnia, choć na to nie zasługuje. Jesteśmy dorośli, widzimy co się dzieje. Ktoś może sobie na dużo pozwolić, a drugi nie daj Boże coś palnie i już dyscyplinarka.

 - Jedno co trzeba przyznać panu komendantowi to sprawne wszczynanie postępowań dyscyplinarnych - pisze informator

Zapytaliśmy oficera prasowego KPP Kutno o to ile było postępowań wyjaśniających i dyscyplinarnych w ostatnich latach. 

- W 2017 roku wszczętych postępowań dyscyplinarnych było 13 i dotyczyły naruszeń dyscypliny służbowej lub etyki zawodowej. W chwili obecnej (styczeń 2018) są dwa postępowania z 2017 roku w toku. W 2016 było 8 postępowań dyscyplinarnych, natomiast postępowania wyjaśniające w 2016 roku -40, w 2017 r -26. Z 2015 roku nie mam danych -rejestry znajdują się w archiwum  - informowała nas st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno. 

- Kierownictwo zmienia ludziom stanowiska z dnia na dzień przez co doświadczeni oficerowie rezygnują z dalszej służby i odchodzą. Innym daje się ultimatum - albo do określonego terminu szuka sobie stanowiska w innej jednostce albo "dziękuje" mu się za dalszą służbę. Nie będzie miał kto służyć i pracować w tej jednostce, a bezpieczeństwo mieszkańców zostanie wystawione na ciężką próbę. Wielu funkcjonariuszy, którzy nabyli prawa emerytalne w ostatnich miesiącach zwyczajnie uciekło z tej komendy. Dochodzą do tego pracownicy cywilni, którzy także rezygnują z pracy w tej jednostce. Zwyczajnie wszyscy mają dość panującej tam atmosfery! Zostaje ten kto musi, komu jeszcze brakuje do emerytury lub ten któremu nie udało się przenieść do innej jednostki. Ludzie uciekają z Kutna do komend w pobliskiej Łęczycy, Zgierzu czy Łodzi. Tych wolnych etatów w Kutnie nie ma kto uzupełnić- pisze informator. 

Zapytaliśmy oficera prasowego czy wakaty zostaną uzupełnione w tym roku.

- Jeśli chodzi o nowych policjantów, nie ma na chwilę obecną żadnych informacji o przyjęciu do naszej jednostki nowych funkcjonariuszy, mogę powiedzieć że limit przyjęć na 2018 rok dla całego województwa łódzkiego to 405 osób do końca 2018 roku - odpowiada st. asp. Edyta Machnik. 

Oprócz przesuwania policjantów z wydziału do wydziału, pojawił się nowy Naczelnik Wydziału Kryminalnego, podinspektora Cezarego Olszewskiego zastąpił nadkomisarz Piotr Więcek.  

Nowym nabytkiem w KPP Kutno jest też zastępca komendanta, nadkomisarz Krzysztof Sztandera z Łodzi. Wcześniej też zarządzał ludźmi, ostatnio w KWP Łódź jako p.o. naczelnika do walki z korupcją. Był także komendantem III Komisariatu Policji w Łodzi oraz I KP KMP Łódź.

- W Kutnie swoimi rządami pan Sztandera powoduje, że ludzie nie wychodzą zza biurek, siedzą i tworzą historie za historią, a to powoduje, że nie ma ich na ulicy, wśród ludzi - pisze informator. 

Rozmówcy żartują, że komendą rządzi sekretarka, niczym prawa ręka szefa. Wcześniej musi się zapoznać ze sprawą z jaką chce się poruszyć z komendantem i dba o jego spokój. Coś w tym jest, znamy to z autopsji. 

Czy ktoś coś robi aby poprawić sytuację na kutnowskiej komendzie? I do czego doprowadzi dalszy exodus kutnowskich policjantów?

Jak mówi Krzysztof Balcer Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. łódzkiego spotkał się już z kierownictwem Komendy Powiatowej Policji, ponieważ dotarły do niego informacje o sytuacjach okołomobbingowych. 

- Rozmawiałem z panem komendantem i zastępcą, ustaliliśmy, że do marca mają być podjęte działania naprawcze, spotkamy się wówczas jeszcze raz. Chcę też spotkać się z załogą KPP Kutno - mówi nam Krzysztof Balcer. 

O efektach ustaleń NSZZ Policjantów z kierownictwem kutnowskiej komendy poinformujemy w marcu. 

fot. KPP Kutno

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (190)

kto teraz poleci?kto teraz poleci?

21 1

Co tu naprawiać jak ludzi do roboty nie ma tak przynajmniej wynika z opisu sytuacji? 19:10, 15.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

gggggg

24 0

Nepotyzm trzeba zwalczać, a Kutno zabetonowane było od 25lat. Osoba wykształcona i chcąca coś zrobić dla obywatela nie ma racji bytu, dopóki statystyka będzie wynikiem jego pracy, a nie opinia obywateli i zaangażowanie w życie społeczeństwa!!! Awanse? Każdy trzeźwo myślący wie jak wygląda w państwowych firmach przejmowanie wyższych stanowisk - niejednokrotnie wyznaje się zasadę "mierny, bierny ale wierny". 19:23, 15.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PrawdaPrawda

27 5

Artykuł dobry aczkolwiek nie daje całego obrazu. Społeczeństwo musi wiedzieć jedna rzecz bo to jemu służy Policja. Ta jednostka już nie istnieje . Jest wykończona do zera 19:27, 15.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Prawda Prawda

24 6

Pani olu tylko nie pozwólcie jak na kci zablokować komentarzy 19:29, 15.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

układzik?układzik?

18 0

Może komentarze odzwierciedlały prawdę i dlatego zostały zablokowane na kici? 19:38, 15.02.2018


jolajola

27 8

Z tym komendantem jest chyba coś nie tak 19:45, 15.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

policjantpolicjant

0 8

no jest, nie zawiązuje układów, jak jego porzednicy, nioe lubi nierobów i pijaków, chory jakiś, w ipie nie jest więc naczelnik nierób bartek nie ma komu imprez organizować, dramat 21:13, 16.02.2018


to jato ja

2 1

no jest nie tak, chory nie lubi układów, leni i pijaków, sierota jakaś 21:16, 16.02.2018


jaja

33 6

Jako policjant w wieloletnim stażem mówię, że zaiste to bardzo rzetelny artykuł,w sposób prawdziwy opisujący to co się dzieje w naszej komendzie iu jesli będziecie mnie szykanowac za ten wpis panowie hehe oficerowie to mam was w głebokim poważaniu, zdąże odejść z tego kutnowskiego syfu. 20:32, 15.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

japajapa

27 11

a najlepsze jest to, że komendant Sz. podpiety jest pod jakiegośc pisowskiego aparatczyka i mogą mu skoczyć, co widać po tym co dotychczas wyczyniał. Smutne, ale jak widać kolejna ,,Dobra zmiana" w kutnowskiej policji. Brawo !!!!! 21:26, 15.02.2018

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

kijokijo

8 2

Chyba pod posła W? 08:20, 16.02.2018


do kijodo kijo

6 0

No właśnie kijo, bo w artykule jest wymieniony jeden poseł co jest pierwsza kadencję a nie ma z tego terenu posłów urzędujących tu kilka kadencji i co nic nie wiedzą?Zdaje się ,że są nawet zdjęcia jednego z posłów który bywa na różnych uroczystościach w tej instytucji czyż nie tak? 09:21, 16.02.2018


ewew

2 2

nietrafiony, trochę wyżej jest podpiety... 09:42, 16.02.2018


Jest ktoś wyżejJest ktoś wyżej

6 0

Może i sz. jest podpięty pod kogoś wysoko ale znalazł się ktoś kto jest wyżej i ponad wszystkimi układami. 12:01, 16.02.2018


japajapa

22 9

a najlepsze jest to, że komendant Sz. podpiety jest pod jakiegośc pisowskiego aparatczyka i mogą mu skoczyć, co widać po tym co dotychczas wyczyniał. Smutne, ale jak widać kolejna ,,Dobra zmiana" w kutnowskiej policji. Brawo !!!!! 21:27, 15.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OLOOLO

13 37

obecny kom ma poważną wadę nie zanosi pijaków i leni i dla tego tyle heju 21:33, 15.02.2018

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

olololol

13 4

ten komentarz to chyba sam komendant pisał żeby odwrócić uwagę od głownego tematu. Ale nie da sie ukryć, w chwili obecnej w kutnowskiej komendzie niedobrze się dziej!!! Ludzie uciekają gdzie tylko można, są na zwolnieniach lakarskich, a pozostali tylko myślą o tym jak tu uciec z tego bagna. 21:48, 15.02.2018


AlexAlex

14 6

OLO a jak tam wazelina smakuje ? Cały jesteś wysmarowany?Czyli wszyscy lenie a ty pracuś bo tak się nalatasz na pogaduchy, co? Nie odróżniasz prawdy od hejtu i na dodatek oskarżasz kolegów o pijaństwo? A co w pracy piją? Ty oczywiście abstynent, co?Mówią ,że masz duże gumowe uszy, czy to prawda? 21:49, 15.02.2018


OnOn

9 5

Aga daj spokój 21:51, 15.02.2018


EverestEverest

14 5

Straciłeś kontakt z rzeczywistością? Z nimi trzymasz, a moze sam jesteś którymś z nich? Pamiętajcie wszyscy, którzy źle czyniliscie, to jeszcze nie koniec niespodzianek. Zabawa dopiero się rozkręca... 22:01, 15.02.2018


pytaniepytanie

26 8

Czy pół komendy to pijaki i lenie? Czy Radek i Bartek to pijaki i lenie? Gdzie widzisz ten hejt? A ja nie lubię jak się komuś łapki kleją do publicznego 21:53, 15.02.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

haahaa

2 3

bartek z pewnością :) 21:07, 16.02.2018


12341234

4 1

ZA TO ODPOWIESZ MOZNA SPRAWDZIC KIM JESTES, POWINIENES WIEDZIEC

14:06, 17.02.2018


12341234

4 1

ZA TO ODPOWIESZ, CHYBA WIESZ ZE MOZNA USTALIC KIM JESTES. 14:21, 17.02.2018


REKLAMA

Będziemy o Was walczBędziemy o Was walcz

26 7

Będziemy walczyć do końca! W tej komendzie policjanci muszą mieć komfort pracy aby móc dbać o bezpieczeństwo mieszkańców! Liczę, że Wam Szanowni Funkcjonariusze Polskiej Policji uda się przezwyciężyć ten trudny czas! Trzymam kciuki! 21:53, 15.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

olololol

16 11

panie komendacie ,,OLO" proszę zachowac resztkę honoru i powagi i nie pisać tego typu żałosnych komentarzy. No chyba, że faktycznie pisała to jedna z sekretarek, lub inna protegowana 21:56, 15.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

K2K2

11 4

Honor? Pewnie teraz kilku protegowanych siedzi minusuje i wypisuje pochlebne komentarze. Wszystko sie sypie komendancie... Teraz trzeba wszystko naprawić i odejść z godnością, jeśli się ją jeszcze ma! 22:06, 15.02.2018


ZarazaZaraza

11 4

Jakaś zła aura w powiatowych instytucjach, z Kościuszki przychodzi. Ludzie, nie bądźcie konfliktowi, trochę wyluzujcie, a wszystkim będzie lepiej. 21:57, 15.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

plpplp

12 9

spotkanie ze związkami odbyło się na zaproszenie komendanta 22:03, 15.02.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Mylisz sięMylisz się

10 2

No chyba nie na jego zaproszenie, a zupełnie kogoś innego! 22:12, 15.02.2018


NormaNorma

3 0

Hahahahhahahah 22:12, 15.02.2018


NSZZP? Zlikwidować!!NSZZP? Zlikwidować!!

2 1

Związków w Policji od dawna już nie ma! Są układowcy! Weźcie Kutno. Od kiedy przewodniczącym jest komendant komisariatu, a wczesniej zwykły policjant, który teraz dostaje propozycję naczelnika WDŚ? I takiemu mam zaufać i się zwierzać? Nie ufam nikomu z Kutna, Łodzi i KGP, a już na pewno z MSWiA!!!! Wszyscy siedzą w jednym układzie i nie pomogą zwykłym szarym policjantom! 21:18, 17.02.2018


ObatelObatel

8 12

Breivik właśnie idziesz w przeszłość kmiocie 22:14, 15.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mieszkaniec KutnaMieszkaniec Kutna

22 4

Co na to Starosta Kutnowski, jest zwierzchnikiem i opiniuje komendantów, w tym komendanta policji? Może warto by zabrał głos w tej sprawie bo robi się niepokojąca atmosfera. 22:15, 15.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

podatnikpodatnik

11 2

No właśnie dobrze ,że o tym przypomniałeś bo jakoś umknęło uwadze. Co na to starosta ?Powinien zabrać głos bo przecież niedawno chyba coś tam przekazywał na komendę ,co? Prezydent też powinien wiedzieć bo zatrudnił w urzędzie zastępcę obecnego komendanta, też nic nie wie?No panowie ruszcie się . Nic nie możecie ? W sprawie drogi nie możecie , w sprawie kanalizacji nie możecie , w sprawie smrodu nie możecie, to może w tej sprawie coś możecie chociażby zabrać głos?Były komendant i były zastępca są przecież u was zatrudnieni, czy się mylę? 07:32, 16.02.2018


MonikaMonika

9 22

Informatorze Bartku twoja wiedza jest podobna do Twoich kompetencji czyli bliska zeru szkoda że nie dodałeś paru informacji na temat swojej pracy i życia.... 22:58, 15.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

do Monikido Moniki

8 6

Ty już zapewne rozgłosiłaś co robisz w pracy i w życiu?Podobno lubisz opowiadać i pisać, co? 12:07, 16.02.2018


12341234

4 1

Chyba wiesz , ze to pomowienie.
14:03, 17.02.2018


gośćgość

6 2

NIECH OCENIĄ POLICJANCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
23:13, 15.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ACACACAC

21 9

Porządki trzeba zacząć od wyrzucenia na zbity pysk obydwu komendantów i już powinno być lepiej. Gdy przyszedł nowy komendant to ja już pisałem ,że to kicha.Prawda jest taka ,że jak się nie ma wiedzy ,kompetencji, umiejętności kierowania ludźmi to trzeba to nadrabiać terrorem, *%#)!& dyscyplinarnymi.Pracowałem za czasów Olszewskiego,Michalskiego ,chciało się iść do pracy , roboty wcale nie było mniej ,każdy robił co do niego należy wszyscy się wyrabiali,nie było nerwowej atmosfery o aferach nie było mowy.Obeci panowie konendanci/ z rozmysłem napisałem z małej litery/ nie dorastają do pięt swoim poprzednikom.POZDRAWIAM PANOWIE POLICJANCI. 06:52, 16.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

polpol

3 4

grucha, choć zachowywał w tożsamy sposób, to chociaż robił takie rzeczy w białych rękawiczakch wysługując sie innymi, a sam jedynie prężąc się i prostując idą korytarzem 08:32, 16.02.2018


AgaAga

3 2

kolego zajmij sie pracą a nie plotami i będzie dobrze, ale jak widać najlepiej jakbyś nie miał przełożonych a przede wszystkim takich którzy coś od ciebie wymagają. 13:36, 16.02.2018


netnet

20 2

U ludzi małych i małostkowych brak kompetencji zawsze nadrabiają jak to napisałeś terrorem i tak właśnie jest we wszystkich instytucjach. Im mniej wiedzy i kompetencji tym więcej arogancji i chamstwa. 07:40, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

TyTy

8 3

Mimo wszystko ze stołka samemu ciezko zejsc. Noca w weekend mało komu trzeba spoglądać w oczy. Ja tymczasem idę do wc, a potem oczywiście opisówke z tego. 08:38, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Komendant dobrze robKomendant dobrze rob

13 12

Siedzieli na stołkach po układzie a teraz spadają, bardzo dobrze, wreszcie będzie normalnie 09:27, 16.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

trututututrutututu

3 2

Normalnie inaczej? 10:40, 16.02.2018


TaaaaTaaaa

21 6

A sekretarka pasierbica szefa straży to nie po układzie? A sam komendant to nie po układzie? Spróbuj się dostać tam do pracy na cywilnego pracownika? mysz bez układu się nie prześlizgnie 09:34, 16.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

oj ta oj taoj ta oj ta

9 2

Podobno była na przeszkoleniu jeszcze przed konkursem na to stanowisko i to ponoć prosto z MCALDONA czy ulica by mijała się z prawdą? 10:57, 16.02.2018


ankaanka

2 0

ta sekretarka to chyba po gruszcze została? mylę się? 23:48, 16.02.2018


mam pytanie?mam pytanie?

7 2

A ludzie owoca odeszli? A ludzie burzy? Nie. A to nie jest stara gwardia z układu? Komendant ma bardzo słabe rozeznanie albo słucha złych doradców 09:36, 16.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

prawdaprawda

5 0

100% prawdy 10:55, 16.02.2018


jaja

4 2

http://nszzp.pl/aktualnosci/onet-legendarny-policjant-walczy-o-emeryture/

Takie czasy :(

12:23, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZutekZutek

12 16

Pewnie znowu kilku nygusów się spłakało bo nowy szef kazał im pracować :-) a Pan panie Balcer też nie byłeś kryształowy jako z-ca szef w Łęczycy. Były osoby po których jeździłeś i doskonale o tym wiesz, więc nie rób z siebie teraz przyjaciela policjantów........... 13:31, 16.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

HirekHirek

1 1

I co zostali sami pracusie? Pracę zawsze należy zaczynać od siebie , nieprawdaż? 16:00, 17.02.2018


jeszcze pracuję, alejeszcze pracuję, ale

11 1

No cóż, mobbing to chleb powszedni w tej instytucji i nie jest spowodowany brakiem przepisów, tylko ogólnym przyzwoleniem. Awanse...? No cóż dopóki tego nie ureguluje ustawa - nie ma mowy o nowym naborze - bardzo niepewna przyszłość bycia policjantem... 15:23, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Luska 1111Luska 1111

9 18

Brawo panie komendancie może w końcu zrobi Pan porządek w Komendzie w Kutnie i na komisariacie w Krosniewicach tak płaczą i narzekają bo przełożony za dupska im się bierze. Panowie policjanci to potrafią tylko ludzi katowac i z podejrzanego wyciągu paru chwil stajesz się światkiem. Albo cię zastszela na komendzie lub podała za długi. A najlepiej to prowadź rower po browarze albo dwóch to wlepia ci mandat że niby jechales jednosladem bo ich jest racja. No albo niesłusznie zrobią ci wjazd na chatę zdemoluja meble bo niby mogą a nakaz prokuratora pszyjedzie pocztą po dwóch miechach a mają na to 7dni. Brawo brawo krótko z panami policjantami 17:04, 16.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

NormaNorma

3 0

Luśka Luśka ach Luśka ty miałaś imadło w paluszkach . Taka piosenka jest polecam ci 17:13, 16.02.2018


wowwow

1 0

tożsamośc tej pani to po tresci jej wpisu żadna tajemnica, to zrozpaczona mamusia byłego już policjanta 18:58, 16.02.2018


niunia bredziszniunia bredzisz

3 0

Luśka akurat pan Szymański to nijak ma się do sprawy z Krośniewic, nie poszedł dalej niż Kuropatwa, a mógł gdyby chciał. ŁM w areszcie i co dalej? 17:51, 16.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

olekolek

5 1

w Krośniewicach to komendant nie ma czasu na takie rzeczy, on musi ściśle współpracować z kuratorkami z Łęczycy, zwłaszcza z jedną, aby robota szła dobrze. 19:01, 16.02.2018


Co?!!Co?!!

1 1

Pan?! Kto tam jest panem?! 23:29, 16.02.2018


GościuGościu

7 9

Policja jest instytucją hierarchiczną więc trzeba wykonywać rozkazy i polecenia, to o jakim mobbingu tu mowa? To że komendant każe zrobić coś w określonym czasie i w określony sposób to coś dziwnego? Nie podoba się to można zmienić pracę np poszukują w Indesit Polska na lini, tam każda przerwa na fajeczkę nie jest płatna i 8 godzin poza przerwą nie odchodzi się od stanowiska. Może taka szkoła co poniektórym by się przydała. W *%#)!& się poprzewracało nygusom i tyle 18:26, 16.02.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

CwaniakCwaniak

2 1

Jak będę chciał być niewolnikiem w Poniedziałek czy cytowanym Indesicie to tutaj się zwolnię i pójdę tam. Póki co służę w Policji nie dla zachcianek kogokolwiek w mundurku , szczególnie kogoś kogo nie ma, tylko dla społeczeństwa! Tu nigdy nie zostaną wprowadzone metody pracy niewolniczej i że skrajnościami będziemy walczyć. Jeżeli to nie pomoże pójdziemy o krok dalej, tak jak inne jednostki i ta twoja *%#)!& taśma się roz.ie.doli w pył i produkcja stanie, a wtedy sam założysz furażerkę czy Bóg wie co i pojedziesz w patrol, pokażesz jak poskromić byle naćpanego osranego agresora! Także ty tam kimkolwiek jesteś uważaj sobie co piszesz i z kim walczysz! My to nie ciemnogród po podstawówce! Mamy prawa i ludzka godność i będziemy walczyć do końca. Mało wam, dobrze będzie więcej. Pójdziemy jak będzie trzeba nawet do Strasburga i wygramy. Myślę, że już czas by w tej kwestii wypowiedział się także RPO. Pokażemy my kuchnię!!! 19:23, 16.02.2018


Pani jest Pani jest

2 2

Do gościu .. puknij się w lepetynke. A my cytując klasyka -my tu .... jeszcze z Olem wrócimy :) 19:29, 16.02.2018


pooppoop

4 2

kolejny post pisany przez komendanta, albo przez jego protegowaną 19:56, 16.02.2018


REKLAMA

dededede

8 5

To nie jest praca, to jest służba dla społeczeństwa / pieniądze podatnika/ a nie jakiegoś "gniota" przełożonego. Przełożonym się bywa, to nie jest dożywotnia posada. Jest tyle możliwości żeby pomóc takim, pożegnać się z ciepłą posadką. 18:45, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oj gościuoj gościu

5 2

Gościu to jak komendant i jego zastępca też tak będą pracować, nie ma sprawy. A nie służby rozpisane in blanco? Albo zastępca robi za niego robotę? Jest tak czy nie? Czy Szyamański wszczął jakieś postępowanie dyscp przeciw policjantom z grup owoc kosz i kartofle? 19:47, 16.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

wyjaśnićwyjaśnić

2 0

No właśnie a jeden taki pomimo ,że sfałszował dokumenty odnośnie wykształcenia to spokojnie i bez przeszkód odszedł na emeryturę , czyż nie tak? To jak to jest ? tego nie widzicie , tego nie komentujecie? Co zrobił w tek kwestii komendant?Czyżby był pracusiem i abstynentem? 08:37, 18.02.2018


no i bardzo dobrzeno i bardzo dobrze

13 13

mam jednak nadzieję, że kolejna proba nagonki na komendanta Szymanskiego jak poprzednie nic nie da. Owszem sa zwolnienia i przeniesienia,ucieczki na emeryturę ludzi, ktorzy przez lata korzystali z ukladu, obiboków i ignorantów, ktorzy za wódę i organizowanie ipowskich imprez zostali wysani na oficerkę i dostali stanowiska. Bełkot tych, którzy są umoczeni i zupełnie nijacy merytorycznie. Nagle pojawia się facet i nie ma ukladu, mało tego krok po kroku odzwyczaja swinie, ze koryto jest już do góry nogami, rozumiem bunt, skonczyło się drodzy koledzy , teraz czas na tych co pracowali i słuzyli z godnością!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że afera dotyczy domniemanych zmian w dochodzeniówce :) bo chyba czas aby zaczął pracować tam ktos kto ma chociazby podstwową wiedzę :) żegnamy już pana bartka, bez żalu stąd z małej litery, żegnamy pana michała dość już afer, przekretów, układzików. Mamy nadzieję, ze Szymański się nie da :) i że komus z rzadzacej ekipy nie przyjdzie do głowy wystraszyć się afery pod paraso9lem związków, bo ja osobiście z tych związków wystęouję, mają chronić policjantów, nie łazęgów i oszustów
20:44, 16.02.2018

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

NormaNorma

6 7

Ty świnio kłamliwa 20:49, 16.02.2018


JaJa

6 5

Posłuchaj ty lizidupie. Ty masz godność ? Honor ? Kim ty jesteś ? Czego szczekasz ? Dostałeś coś od nowego komendanta ? Aga przestań 20:55, 16.02.2018


nicknick

7 3

tym razem to katar nie aga 21:11, 16.02.2018


nie jest dobrzenie jest dobrze

1 2

Jesteś współwinny bo ukrywasz oszustów jak tu napisałeś i co z nimi pracowałeś i nigdzie nie zgłosiłeś? Teraz ciebie powinni zgłosić do odpowiednich instytucji, kłamco. 16:09, 17.02.2018


policjantpolicjant

12 11

mam jednak nadzieję, że kolejna proba nagonki na komendanta Szymanskiego jak poprzednie nic nie da. Owszem sa zwolnienia i przeniesienia,ucieczki na emeryturę ludzi, ktorzy przez lata korzystali z ukladu, obiboków i ignorantów, ktorzy za wódę i organizowanie ipowskich imprez zostali wysani na oficerkę i dostali stanowiska. Bełkot tych, którzy są umoczeni i zupełnie nijacy merytorycznie. Nagle pojawia się facet i nie ma ukladu, mało tego krok po kroku odzwyczaja swinie, ze koryto jest już do góry nogami, rozumiem bunt, skonczyło się drodzy koledzy , teraz czas na tych co pracowali i słuzyli z godnością!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że afera dotyczy domniemanych zmian w dochodzeniówce :) bo chyba czas aby zaczął pracować tam ktos kto ma chociazby podstwową wiedzę :) żegnamy już pana bartka, bez żalu stąd z małej litery, żegnamy pana michała dość już afer, przekretów, układzików. Mamy nadzieję, ze Szymański się nie da :) i że komus z rzadzacej ekipy nie przyjdzie do głowy wystraszyć się afery pod paraso9lem związków, bo ja osobiście z tych związków wystęouję, mają chronić policjantów, nie łazęgów i oszustów
20:51, 16.02.2018

Odpowiedzi:7
Odpowiedz

jjjjjjjj

6 5

Mądra i jakże prawdziwa wypowiedź. 21:05, 16.02.2018


jaja

7 0

prawda, ale też trzeba stwierdzić, że tytuł artykułu jest prawdziwy. My policjańci KPP Kutno mamy dość metod stosowanych prze obu panów komediantów, jeden zachowuje się jak tyran, drugi jak ktos już napisał ubytki wiedzy nadrabia terrorem. 21:26, 16.02.2018


FurazerkaFurazerka

4 1

Co ty tutaj pier.o.i.s.?! Widzę, że jednak się zesrałem?! I pewnie dlatego znów nie ma cię na budzie? Chłopie ..... ...... nie kompromituje się więcej, trochę cię już znam i wiem że w swoim stylu piszesz gdy nerwy ci puszczą ale jest takie mądre powiedzenie - łzy na biedę nie pomogą, a tu już jest ubóstwo. Kwestia czasu jak poderwiemy ludzi! Szykuje się na dość interesującą konferencję, a i przygotuj swój bełkot, pójdź w składnię i poprawne budowanie zdań. Kurde katar mam i kicham z gilami włącznie, a jak jest katar to i *%#)!& może być nie? 22:33, 16.02.2018


vvvv

2 2

Furazerka a kogo ty chcesz podrywać i do czego? Idzie zmiana i z tym trzeba się pogodzić. 23:15, 16.02.2018


 Podirytowany Podirytowany

5 5

W tej komendzie zawsze było tak że ci którzy nic nie znaczą ale myślą że znaczą mają najwięcej do powiedzenia. Ludzie tacy jak pan bartek który jest merytorycznym zerem lub ten drugi z mutacja głosu potrafią tylko robić afery i zamęt wokół siebie. W ich przypadku godność nie istnieje. Plaszcza się i żala do wszystko wokół jacy to są wielce pokrzywdzeni zamiast zabrać się do pracy jak reszta zalogi. Rzeczywistość jest taka że obaj jesteście żałośni i wysmiewani przez resztę. Panie Szymanki trzymamy za Pana kciuki aby wreszcie zrobił Pan w tym burdlu porządek 23:16, 16.02.2018


gggggg

6 0

prawda, zarówno naczelnik, jak i zastępca dochodzeniówki delikatnie mówiąc nie błyszczeli, co tu dużo mówić byli ......., ale to co wyrabia komendant z zastępcą to o pomstę do nieba woła. Fakt, tak złych komendantów to jeszcze nie był w Kutnie i naprawdę nie chce się teraz robić. 23:34, 16.02.2018


Do PodirytowanegoDo Podirytowanego

0 3

Oprócz trzymania kciuków trzymaj jeszcze zwieracze. 21:28, 17.02.2018


związkowieczwiązkowiec

7 0

i Balcer przewodniczący związków staje po stronie układu, to już prawdziwy burdel, nie dziwię się, że związki leżą na pysku. związkowiec 20:53, 16.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bezzwiazkowybezzwiazkowy

1 1

To ty jeszcze się z tych związków nie wypisałeś skoro to według ciebie burdel? 08:39, 18.02.2018


związkowieczwiązkowiec

7 0

i Balcer przewodniczący związków staje po stronie układu, to już prawdziwy burdel, nie dziwię się, że związki leżą na pysku. związkowiec 20:59, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

związkowiec, ale jużzwiązkowiec, ale już

7 0

i Balcer przewodniczący związków staje po stronie układu, to już prawdziwy burdel, nie dziwię się, że związki leżą na pysku. związkowiec 21:07, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

diagnozadiagnoza

12 4

Szymanskim jest coś nie tak......no jest nie tak, chory nie lubi układów, leni i pijaków, sierota jakaś porzadki w kutnie chce robić, kpina 21:22, 16.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

hojhoj

4 3

ale bardzi lubi kobiety, o czym w jednostce się mówi i widzi 23:35, 16.02.2018


postawiłeś złą diagnpostawiłeś złą diagn

1 1

Powtarzasz się i nie jesteś oryginalny. 16:12, 17.02.2018


diagnoza szymanskiegdiagnoza szymanskieg

11 4

Szymanskim jest coś nie tak......no jest nie tak, chory nie lubi układów, leni i pijaków, sierota jakaś porzadki w kutnie chce robić, kpina
21:26, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

policjantpolicjant

7 0

sorki katar, ;) obrywasz za mnie ;) 23:04, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

policjantpolicjant

5 0

sorki katar, ;) obrywasz za mnie ;) 23:19, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NormaNorma

5 4

Oj jutro jest ważne spotkanie z mediami . Oj niektórzy zaczną mówić . Bedzie fajnie gwarantuje . 23:27, 16.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

policjantpolicjant

4 2

o ile wytrzeźwiejesz ;) 23:50, 16.02.2018


do policjantdo policjant

3 3

ty będziesz trzeźwieć tydzień po jutrzejszej konferencji! Hahaha, będzie jazda... 23:56, 16.02.2018


BSWBSW

7 2

Dlaczego na zdjęciach z odprawy rocznej nikt z funkcjonariuszy umundurowanych nie posiada odznaki służbowej na lewej kieszeni? To nie zgodne z przepisami mundurowymi! Będzie wniosek o wszczęcie stosownych postępowań do KGP!!! Dowody w sprawie zabezpieczone! 23:43, 16.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mieszkaniec KutnaMieszkaniec Kutna

4 3

Jako że pan kpt. Bieniek jest obecnie naczelnikiem wydziału bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego urzędu miasta Kutno, otrzymał stosowne pismo, w którym został poinformowany o istniejącej sytuacji w komendzie policji w Kutnie i teraz czekamy na decyzję które powinny zapaść niebawem na szczeblu powiatowym pod przewodnictwem Starosty Kutnowskiego -zwierzchnika Policji w Kutnie. Sytuacja robi się zbyt niebezpieczna. Ścierają się dwa obozy - pracowniczy i władzy, a tam jest broń palna... Ludzie opamiętajcie się! 00:02, 17.02.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

policjantpolicjant

5 0

pan bieniek niech raczej nie zabiera głosu bo mamy komplet dokumentów i raportów naszej b. koleżanki Anki /głownie raporty do niego/ o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestepstwa., którego nigdy nie ujawnił, pozdrawiamy serdecznie i pana bienka i naszą Koleżankę niestety już byłego glinę 00:25, 17.02.2018


Anka?Anka?

2 3

Anka... Panie naczelniku, panie naczelniku? Ta co oszustwa szukała w kodeksie wykroczeń ta co zagrzebana w liściach szukała pedofilii w parku.... Dobrze ze juz jej nie ma wśród czynnych służbą.. 00:52, 17.02.2018


Do  policjantDo policjant

4 2

Jeżeli macie, o ile coś w ogóle macie, bo takich macie to w tej komendzie sporo, to wywalcie na stół, a nie uczestniczycie w procederze przestępczym, ukrywając dowody przestępstwa jak również jego zatajanie pomimo wiedzy o nim zgromadzonej. Jeśli zaś to zwykle pomówienia do również one podlegają pod kk! Bienka nie lubię i chyba nieliczni go lubią ale jeśli coś macie na typa to wyłóżcie kwity, a nie platacie się z czymś czego nie macie!!! Strachy to na Lachy! 00:59, 17.02.2018


policjantpolicjant

5 9


zarzut, ze szymanski bardxiej woli kobiety? litosci, one maja wieksze Q i jaja drodzy koledzy ;) już za czasów Kaczmarek Koszmarek było o tym wiadomo ;) sorki Anka. Ktoś pomylił michAŁA z. Z ZMOJEGO WCZESNIEJSZEGO POSta z Michałem T. otóż chodziło mi, że mendą jest ten pierwszy, drugi zwyczajnie nie sprostał, ale jest dla niego szansa ;) jeszcze, bo młody, może jeszcze coś zaznaczyć swoja osobą w firmie. Prawda jest taka, że ten co służy z honorem na szymanskim psów nie wiesza ;) reszta niech zbiera sie na emeryturki jezeli moze ;) bo moze się zdarzyć , że kk weźmie góręi nie dostana nic. Szymanski, jeżeli Pan to czyta, to niech Pan robi porządek i to szybko ze wszystkimi , którzy się sprzeniewierzyli,maja postepowanka po znajomosci wczesniej załatwione pozytywnie, bo my tez mamy i wiedzę i umiemu kozystać z ksero, pozdrawiamy, lekko wstawiona grupa pracujacych gliniarzy / mamy wolne/ 00:06, 17.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

policjantpolicjant

8 3

zarzut, ze szymanski bardxiej woli kobiety? litosci, one maja wieksze IQ i jaja drodzy koledzy ;) już za czasów Kaczmarek Koszmarek było o tym wiadomo ;) sorki Anka. Ktoś pomylił michAŁA z. Z ZMOJEGO WCZESNIEJSZEGO POSta z Michałem T. otóż chodziło mi, że mendą jest ten pierwszy, drugi zwyczajnie nie sprostał, ale jest dla niego szansa ;) jeszcze, bo młody, może jeszcze coś zaznaczyć swoja osobą w firmie. Prawda jest taka, że ten co służy z honorem na szymanskim psów nie wiesza ;) reszta niech zbiera sie na emeryturki jezeli moze ;) bo moze się zdarzyć , że kk weźmie góręi nie dostana nic. Szymanski, jeżeli Pan to czyta, to niech Pan robi porządek i to szybko ze wszystkimi , którzy się sprzeniewierzyli,maja postepowanka po znajomosci wczesniej załatwione pozytywnie, bo my tez mamy i wiedzę i umiemu kozystać z ksero, pozdrawiamy, lekko wstawiona grupa pracujacych gliniarzy / mamy wolne/ 00:09, 17.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

DomyslnyDomyslny

1 2

Chyba zwolnienie od ginekologa ciążowe a nie wolne :) 00:48, 17.02.2018


PartyzantPartyzant

1 2

Co to za bełkot?! Korzystamy, a polski znamy? Hahaha kupa śmiechu.... Analfabetyzm wtórny... No ale to nikt inny jak W11 00:53, 17.02.2018


Anka?Anka?

2 10

Anka... Panie naczelniku, panie naczelniku? Ta co oszustwa szukała w kodeksie wykroczeń ta co zagrzebana w liściach szukała pedofilii w parku.... Dobrze ze juz jej nie ma wśród czynnych służbą.. 01:01, 17.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

no więc masz Michaleno więc masz Michale

7 1

srodek nocy i telefon, że Michał Z. smaruje na jakims portalu .... Michale jak zawsze przerost foremy nad trescią, jesteś socjopatą , mitomanem i to jest fakt. Nie znam Szymanskiego, ale ogromnie sie cieszę, że nie masz tej 6 grupy z ustawionego konkursu, ustawionego przez porzednika zeby była jasność, pedofili szukałam faktycznie nawet w krzakach i lisciach, ale nie zapominaj, ze nie było ani jednej sprawy która nie zakonczo9na była aresztem w przeciwienstwie do Twoich! do przewałów z usiłowaniem zabójstwa np. a propos postepoiwanie zakonczone? o dyscyplinarnym mówię? Przez vtakich jak ty ta komendant jest jaka jest, pseudo inteligentów, manipulantów itp, moze przypomnieć ci nieznajomosc załacznika nr 5, gdzie z zazdrosci *%#)!& kolezankę, że zarzuty zle postawiła bo nie znałeś ustawy,fakt jest taki, ze lansowałes się przy niemal każdej sprawie pedofilii, czy innego seksualnego badziewia chociaż zakres twoich obowiązków konczył sie na sporzadzeniu wykazów lub spisach zabiezpieczonych przedmiotów. Odezwij się gnojku jeszcze raz a odswieżysz mi pamięc w kwestii swoich przekretów, nie tylko mi, ale wszystkim z którymi soię w tej chwili bawię. Swoją drogą podziwiam za odwagę komendanta, ze pozwala takiej gnidzie pracowAĆ, NO CHYBA, ŻE NIE MA WIEDZY na twój temat, ale mozemy go uswiadomic, zresztą nie ukrywajmy prokuratura w kutnie jest swiadoma, prawda? Chce3sz podyskutować? zapraszam! 03:08, 17.02.2018


paracetamolparacetamol

1 4

No cóż? Śmiać się czy płakać? - oto jest pytanie. Makabryczna katastrofa na Komendzie Powiatowej Policji w Kutnie. Jak w "ruskim cyrku". Albo jeszcze gorzej. Czyja to wina jest? Krasnoludków? Czy sierotki Marysi? Arlekina? Czy Colombiny? Panującej królowej? Czy babci klozetowej? Postu? Czy karnawału? Nieba? Czy ziemi? Burzyńskiego? Czy Kłopotowskiego? Gdzie jest król? Gdzie jest prawo? Gdzie jest sprawiedliwość? Gdzie jest honor? Upadek! Upadek! Upadek! Ruiny! Zgliszcza! Potop! Król jest nagi! Bezprawie i bezkrólewie! Anarchia i oligarchia! Warcholstwo i hochsztaplerstwo! Bałwochwalstwo i świętokradztwo! Koniec świata! Wojna o planetę małp! POPiSowa Wojna Muminków! Apokalipsa! Sąd Ostateczny! Te Deum Laudamus. Quo vadis Policjo?..... Pozdrawiam "etopiryne". 02:48, 17.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

no wiec masz Michaleno wiec masz Michale

14 0

na odpowiedz Michała Z, który dokonując powyżej wpisu pod fałszywym nikiem zdradził się drobiazgiem :) "powtorzę swój wpis aby dotarł szerzej .... srodek nocy i telefon, że Michał Z. smaruje na mnie na jakims portalu .... Michale jak zawsze przerost formy nad trescią, jesteś socjopatą , mitomanem i to jest fakt. Nie znam Szymanskiego, ale ogromnie sie cieszę, że nie masz tej 6 grupy z ustawionego konkursu, ustawionego przez porzednika zeby była jasność, pedofili szukałam faktycznie nawet w krzakach i lisciach, ale nie zapominaj, ze nie było ani jednej sprawy która nie została zakonczona aresztem w przeciwienstwie do Twoich spraw! do przewałów z usiłowaniem zabójstwa, kombinowania wyniku np. a propos postepowanie zakonczone? o dyscyplinarnym mówię? Przez takich jak ty ta komenda jest jaka jest, pseudo inteligentów, manipulantów itp, moze przypomnieć ci nieznajomosc załacznika nr 5, gdzie z zazdrosci *%#)!& kolezankę, że zarzuty zle postawiła bo nie znałeś ustawy,fakt jest taki, ze lansowałes się przy niemal każdej mojej sprawie pedofilii, czy innego seksualnego badziewia chociaż zakres twoich obowiązków konczył sie na sporzadzeniu wykazów lub spisach zabiezpieczonych przedmiotów. Odezwij się gnojku jeszcze raz a odswieżysz mi pamięc w kwestii swoich przekretów, nie tylko mi, ale wszystkim z którymi się w tej chwili bawię ze mną . Swoją drogą podziwiam za odwagę komendanta, ze pozwala takiej gnidzie pracowAĆ, NO CHYBA, ŻE NIE MA WIEDZY na twój temat, ale mozemy go uswiadomic, zresztą nie ukrywajmy prokuratura w kutnie jest swiadoma, prawda? :) bez pozdrowienia, z brakiem szacunku Anna Kaczmarek 03:31, 17.02.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

policjantpolicjant

10 0

Anka, dzięki, trafiłaś w sedno, w samą istotę problemu, jakn zwykle *%#)!& za 100 pkt 03:42, 17.02.2018


OkkOkk

7 0

Brawo Anka jestem z Tobą... 15:45, 17.02.2018


no no no no

5 0

widać do odważnych świat należy ! 20:37, 17.02.2018


no wiec masz Michaleno wiec masz Michale

15 0

na odpowiedz Michała Z, który dokonując powyżej wpisu pod fałszywym nikiem zdradził się drobiazgiem :) "powtorzę swój wpis aby dotarł szerzej .... srodek nocy i telefon, że Michał Z. smaruje na mnie na jakims portalu .... Michale jak zawsze przerost formy nad trescią, jesteś socjopatą , mitomanem i to jest fakt. Nie znam Szymanskiego, ale ogromnie sie cieszę, że nie masz tej 6 grupy z ustawionego konkursu, ustawionego przez porzednika zeby była jasność, pedofili szukałam faktycznie nawet w krzakach i lisciach, ale nie zapominaj, ze nie było ani jednej sprawy która nie została zakonczona aresztem w przeciwienstwie do Twoich spraw! do przewałów z usiłowaniem zabójstwa, kombinowania wyniku np. a propos postepowanie zakonczone? o dyscyplinarnym mówię? Przez takich jak ty ta komenda jest jaka jest, pseudo inteligentów, manipulantów itp, moze przypomnieć ci nieznajomosc załacznika nr 5, gdzie z zazdrosci *%#)!& kolezankę, że zarzuty zle postawiła bo nie znałeś ustawy,fakt jest taki, ze lansowałes się przy niemal każdej mojej sprawie pedofilii, czy innego seksualnego badziewia chociaż zakres twoich obowiązków konczył sie na sporzadzeniu wykazów lub spisach zabiezpieczonych przedmiotów. Odezwij się gnojku jeszcze raz a odswieżysz mi pamięc w kwestii swoich przekretów, nie tylko mi, ale wszystkim z którymi się w tej chwili bawię ze mną . Swoją drogą podziwiam za odwagę komendanta, ze pozwala takiej gnidzie pracowAĆ, NO CHYBA, ŻE NIE MA WIEDZY na twój temat, ale mozemy go uswiadomic, zresztą nie ukrywajmy prokuratura w kutnie jest swiadoma, prawda? :) bez pozdrowienia, z brakiem szacunku Anna Kaczmarek 03:33, 17.02.2018

Odpowiedzi:5
Odpowiedz

szokszok

10 0

No pięknie,czego my sie tutaj dowiadujemy. Swoja droga szacun I podziw dla Pani co sie podpisala , chyba nawet prawdziwe personalia. Nasze podatki Ida na takich ludzi, zal.... Jak to czytam to mam ochote znowu wycjechac z kraju. Ludzie,co wy robicie. Nosicie mundur ktory do czegos zobowiazuje a czytamy tutaj ze zatrudniacie spcjopatow. Panie komendancie czemu Pan pozwala zeby tak bylo w tej policji ? 09:17, 17.02.2018


Ale jajaAle jaja

6 0

Anka jesteśmy z Tobą! Tylko Ty potrafisz tak dojechać te gnidy! A tobie majcioch podziękujemy 11:03, 17.02.2018


brusbrus

7 0

Ania należy Ci się szacunek po pierwsze za to, że jako Jedyna na forum podpisałaś się z imienia i nazwiska, po drugie wszyscy w firmie wiedzą, że to co napisałaś jest całkowitą prawdą. mICHAŁ to nieudacznik i chyba jedyny policjant który przez tyle lat służby nie doczekał się 6 grupy , świadczy to o tym, że nie każde układy popłacają ( patrz Bieniek ) 11:04, 17.02.2018


do Anki do Anki

6 0

Anka ....ja pi.... zaimponiłaś mi , nie wiedziałem , że masz takie jaja! Juz nie mogę się doczekać poniedziałku żeby zobaczyć jego minę hahahah 11:24, 17.02.2018


pytampytam

2 4

No , ale gdzie ona była do tej pory jak taka odważna?To była taka pilna ,taka pracowita, taka abstynentka, taka odwazna nie nygus co już jej nie ma? Dlaczego? 16:28, 17.02.2018


REKLAMA

ACACACAC

4 13

Największym nieszczęściem i tragedią obecnych czasów są rządy PIS i BABY w policji , zaraz ktoś napisze,że baby mam w nosie , nie ja po prostu mam to wszystko w dupie.Czytając powyższe posty nie wierzę ,że takie osoby mogą pracować w policji , bo wnioskuję , że w większości pisali to policjanci , gdzie Was takich głupot uczyli, w większości powinniście umówić się na wizytę u psychologa.A ta co się podpisała Kaczmarek Anna ,ręce opadają ,kto ją wygenerował , bo spłodził to nie odpowiednie słowo.Pozdrawiam. 05:34, 17.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

każdej gnidzie opadakażdej gnidzie opada

2 1

kazdej gnidzie, która hejtuje pod fałszywymi nikami opadają rece jak widzi, że ktoś może brac odpowiedzialność za wsłasne słowa, to jest różnica miedzy byciem gnidą , a posiadaniem godności. Rozwaliłaś system Anka, dla mnie bomba. osobiście tchórz jestem, ale wiesz pracuję jeszce z tymi gwiazdami co opierają się na mediach, hejtach, z pospolitymi łazęgami mając nadzieję, że "mobingowani" odejdą sobie . Brawo TY ! 10:55, 17.02.2018


niebieski niebieski

4 1

Drogi policjancie kryjący sie za nickiem ACAC -dnooo...Ktoś tu chyba ma kompleks niższości pisząc takie rzeczy. Ręce to mi opadły czytając twoje wypociny. Zauważ że to Anka -BABA jako jedyna miała "jaja" żeby się podpisać taki jestes mądry haha zrób to samo , czekamy! 11:18, 17.02.2018


hahahahahahahaha

3 7

ja mam ciekawe nagranie z imprezy strażackiej.... Ojoj Krzysiu Krzysiu ladnie tam się zachowywałes..... blyszczales kultura języka.... I stosunkami miedzyludzkimi..... 10:34, 17.02.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

jak zostać mendąjak zostać mendą

9 0

nagrać kumpli na imprezie :) 10:58, 17.02.2018


PSPPSP

6 0

Pytanie, który Krzysiu? 14:46, 17.02.2018


BonzoBonzo

2 0

Panasonic :)??? 21:52, 18.02.2018


każdej gnidzie opadakażdej gnidzie opada

10 0

kazdej gnidzie, która hejtuje pod fałszywymi nikami opadają rece jak widzi, że ktoś może brac odpowiedzialność za wsłasne słowa, to jest różnica miedzy byciem gnidą , a posiadaniem godności. Rozwaliłaś system Anka, dla mnie bomba. osobiście tchórz jestem, ale wiesz pracuję jeszce z tymi gwiazdami co opierają się na mediach, hejtach, z pospolitymi łazęgami mając nadzieję, że "mobingowani" odejdą sobie . Brawo TY ! 10:57, 17.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

precz z tchórzamiprecz z tchórzami

1 1

Tchórz i pracujesz w policji niebywałe? 21:36, 17.02.2018


cały Koszmareekcały Koszmareek

12 0

Koszmarku, pojechałaś z marginesem, szacun Anka 11:16, 17.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

emerytemeryt

14 0

Czytając te wszystkie komentarze, jest mi smutno jak mam komuś powiedzieć, że kiedyś człowiek tam służył/całe szczęście, że nie w tej jednostce/, z drugiej zaś strony, potwierdza to, że w tej służbie kolegów, a na pewno przyjaciół nie szukaj, bo nie warto. Kiedyś i tak ktoś, wsadzi ci nóż w plecy dla osiągnięcia własnych korzyści, a potrzebny jesteś do chwili, kiedy cię wydoją. Po tych wszystkich latach, stwierdzam, że stary sierżant miał rację. Pozdrawiam normalnych funkcjonariuszy. 11:19, 17.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zwykły mieszkaniec Kzwykły mieszkaniec K

13 1

Ale kabaret na forum :) To co tam się musi dziać na Toruńskiej... 11:33, 17.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

okok

4 0

Panowie związkowcy byli komendanci niech poszukają u swoich kolegów w Łęczycy "tego co biegał wokół biurka " lub Podębicach tych co wyzywali Panią z-ce a nie tu . Tam się wszystko zatuszowało. 12:02, 17.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

JaJa

11 3

Większość piszących to policjanci WDŚ więc mam do WAS prośbę o spokój a w dalszej kolejności nie wylewanie żali na około i podawanie nierzetelnych informacji mediom, tak aby powstało błędne przekonanie, że jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Potrzeba spokoju i uczciwej i rzetelnej pracy. Ciągłe sugestie o złej sytuacji tylko wywołują większe zamieszanie. Dziwie się autorom tekstu, że zostali w to wciągnięci. 12:06, 17.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

asas

5 2

bo w wdś naprawdę jest źle, policjańci są przeciążeni pracą, jest dużo wakatów, a zachowanie zastępcy komendanta delikatnie mówiąc nie pomaga 12:31, 17.02.2018


ObatelObatel

1 1

W prewencji też jest tragicznie! Zmieńcie naczelnika, a będzie lepiej, o ile zostanie nim ktoś taki jak ustabilizowany emocjonalnie Paweł W.!!! 19:00, 17.02.2018


okok

7 2

Panowie związkowcy byli komendanci niech poszukają u swoich kolegów w Łęczycy "tego co biegał wokół biurka " lub Podębicach tych co wyzywali Panią z-ce a nie tu . Tam się wszystko zatuszowało. 12:09, 17.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

obatelobatel

4 1

Tu sie nie zatuszuje 17:47, 17.02.2018


Prewencja leży!Prewencja leży!

10 0

Prewencję niszczy przytłaczająca ilość wytwarzanych dokumentów dla WDŚ, czynności procesowe, który musimy realizować za dochodzeniówkę! Tak się stało z chwilą, kiedy nastał nowy zastępca komendanta, który wbija w prewencję! Trzon Policji - Dzielnicowi, którzy powinni być widoczni i nie powinni zajmować się papierami, a tym bardziej procesem siedzą w pokojach i tworzą materiał dowodowy dla dochodzeniówki, przyjmują zawiadomienia itd.! Nie zajmują się sprawami społecznymi, spotkaniami ze zwykłymi ludźmi tylko wykonują pracę za dochodzeniówkę, patrolówkę i ruch drogowy! Są zupełnie niedoceniani!!! 19:59, 17.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

gggggggg

5 2

Jakie zawiadomienia panowie dzielnicowi, co ty piep...ysz??? teraz to już nic nie możecie robicie, żadnych doprowadzeń, pomocy prawnych itp.... tylko pogadanki z obywatelami i inne *%#)!& Zapraszamy do dochodzeniówki, wtedy zobaczycie co to ciężka praca, nygusy! 21:10, 17.02.2018


REKLAMA

prewencja prewencja

8 2

Masz racje, robią to bo tamtych za mało i się wszyscy nie wyrabiają. a ogólnoplski program o dzielnicowych leży w Kutnie.Prewencja to siła policji a u nas szkoda gadać 20:08, 17.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

dudududu

10 1

Wszyscy policjanci w Kutnie ledwo dychają. Ciągle tylko pokojach słychać kto ile do emerytury. Pozbywacie się fantastycznych ludzi z jednostki "Panowie" Komendanci .Kto tak uważa łapka w górę. 21:50, 18.02.2018


Do ggggDo gggg

7 7

Dochodzeniowka i robota, hahaha. Wszystko za was robią dzielnicowi! Siedzą po pokojach i dłubią w papierach do waszych spraw! To wy powinniście wykonywać wszystkie czynności procesowe! Skoro mamy robić wszystko to wy cieniasy do NOP i na derby! Byli tacy co wystraszyli się dzielnicy i po kilku dniach do wds uciekali! Strach przed ulicą i papierami? A wy wąska specjalizacja i płaczecie? Dobrze że wam takiego zastępcę powołali, który zleca milion czynności dzielnicowym! Tak nie będzie! 22:24, 17.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

gggggggg

0 5

co ty gadasz za głupoty, zapraszam do wdś. wiadomo, że wasz zakres obowiązków i to czym w chwili obecnej sie zajmujecie zostało stworzone przez pisowców, aby wzmocnic wizerunek policji przez częste kontakty ze społeczeństwem, a co za tym idzie ugłaskać elektorat, ignorancie. wiem, że w chwili obecnej nie macie także łatwej roboty, ale wierz mi z przyjemnoscią bym się z Tobą zamienił, ale niestety nikt mnie z mojego kieratu nie pusci. 08:56, 18.02.2018


policjantpolicjant

0 0

Koledzy Dzielnicowi, prawda jest taka, że na sukces dochodzeniowca winna składać się wiedzi i znajomość rejonów prfzez dzielnicowych! nie dotyczy kutna, bo w kutnie dzielnicowi są z przypadku i bez wiedzy tej podstawowej. w przecinym razie, rano po kazdnym zdarzeniu bez zlecania kładli by na stół melduneczki z danymi sprawcy, to są fakty ! a nie godzinami tworzyli lipe zza biurek
17:52, 21.02.2018


PrewencjaPrewencja

8 8

W prewencji zamienić naczelnika - Paweł W. na pierwszego, a obecny na dyżurkę!!! Będzie spokój na piętrze! 08:41, 18.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Uwaga!Uwaga!

12 6

Szanowni Funkcjonariusze! Szanowni Państwo! Mając na uwadze wizerunek Policji i jego dobro, proszę o zaniechanie dalszego, tak wnikliwego komentowania wszelkich negatywnych, w tym niezgodnych z prawem zachowań poszczegolnych osób na publicznym forum. Wszelkie uwagi na temat jakości pracy osób funkcyjnych, czy też poszczególnych funkcjonariuszy proszę przekazywać na adres e-mail: [email protected] lub
tel. +48 22 60 128 22
faks +48 22 60 172 65. 10:51, 18.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

ObatelObatel

1 0

Szanowne BSW . Zamilcz 20:15, 18.02.2018


NickoNicko

0 1

Lepiej tego ująć nie można. To jest wpis na który czekałem. Po treści zamieszczonych pod artykułem komentarzy dochodzę do przekonania, że większość komentujących nie dorosła nawet do bycia kandydatem do służby policjanta. Niektórzy przejawiają przerost ambicji. Wykształcanie i związany z tym tytuł nie zwalnia z myślenia. Nawet nie potraficie załatwić nurtujących Was problemów we własnym gronie. Plujecie na mundur drodzy panowie. 16:22, 19.02.2018


posterunkowy Ignacyposterunkowy Ignacy

2 5

Ludzie! Co tu jest grane? Gęby chcą nam zaszufladkować? Komuna wraca? Znowu cenzura? Jak w KCI? Zbierał policjant mak i nie wiedział jak? A ksiądz wiedział, nie powiedział, a to było tak. I poszli w bój policjanci, lecz na ich szkodę wyklęty lud spuścił wodę. Komendant w płacz, inni też, lecz czy łzami przykryje się brudy i smrody? Zważcie sami, zwłaszcza że przecież policjanci pracowali tylko na niby, urzędnicy na aby-aby, a ksiądz byle jak!

Jak umysł prawy unika waganta.
Cnota, nie ubiór czyni policjanta.

Czytaj i pozwól, niech czytają twoi,
Niech się z nich każdy niewinnie rozśmieje.
Żaden nagany sobie nie przyswoi,
Nikt się nie zgorszy, mam pewną nadzieję.
PRAWDZIWA CNOTA KRYTYK SIĘ NIE BOI,
Niechaj występek jęczy i boleje.
Winien odwołać, kto zmyśla zuchwale:
Przeczytaj - osądź. Nie pochwalisz - spalę.

Droga Redakcjo! Szanowni Funkcjonariusze! Szanowni Państwo! Mając na uwadze wizerunek naszej małej Ojczyzny-Ziemi Kutnowskiej i jej dobro proszę wszystkich abyśmy nie dali się zwariować i zaszufladkować. Nie szukajmy gruszek na wierzbie, dziury w całym, ani igły w stogu siana. Nie róbmy z gruszki pietruszki ani z igły wideł. Pchły po ścianach mogą chodzić, koguty na dachach mogą piać, kaczory w błocie mogą się taplać, kozy na łóżkach mogą leżeć, ale porządek musi być. Orędownikom haseł: "róbta co chceta", "alleluja i do przodu", "nie chcem ale muszem", powiedzmy: Non Possumus! Cenzurze powiedzmy: STOP! Niech żyje wolne i odpowiedzialne słowo! Niech żyje i służy ludziom prawdziwa, dobra i piękna Policja! Pro publico bono!.... Nec Hercules contra plures.... Z policyjnym pozdrowieniem: Bądź gotowy! Czuwaj! 14:55, 18.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GlinaGlina

7 0

Ja mam propozycję aby każdy wydział zajął się swoimi sprawami. II Komendant przejawia największy brak zaufania i zarazem szacunku do podwładnych dekretując co mamy robić przez co robi z nas głąbów i nieudaczników. PILNE PILNE . Przecież my wiemy co mamy robić i jak mamy pracować. 21:39, 18.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

oburzony-naoburzony-na

3 2

II Komendant nienawidzi PREWENCJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 21:44, 18.02.2018

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

0202

4 1

Zwolnić, zwolnić, zwolnić!!! Do dymisji! Nie nadaje się do dowodzenia! BSW proszę się zająć panami! 22:27, 18.02.2018


Prewencja, a 02!Prewencja, a 02!

3 0

Prewencja obdarza go tym samym uczuciem!!! Do Łodzi.... 20:58, 19.02.2018


Do dymisji won!!!Do dymisji won!!!

1 0

http://www.kutno.policja.gov.pl/?serwis=eku&dzial=informacje&id=16819 13:34, 20.02.2018


cccccccccccccccccccccccccccccccc

4 3

Co tak słabo dzisiaj z komentowaniem? 22:54, 18.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

stara plotkarastara plotkara

1 1

Nie wiesz??? Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o wachę. Podobno komentatorzy strajk włoski rozpoczęli, bo mają czas, mają atłas, a nie mają wachy. No ale z pustego i Salomon nie naleje. Redakcja eKutno za grosze przędzie, nie ma czym płacić komentatorom i sprawa się rypła. Ktoś powinien beknąć? Jest to wina Wysokiego Prezydenta i Dostojnego Starosty, którzy prawem kaduka na KCI przekazali wielkie tysiące, a na eKutno marne grosze. A bez-radni jak strusie powsadzali głowy w piasek i tyle. Znakomici, niezłomni komentatorzy za żadne skarby nie chcą przejść do badziewiastej gadzinówki jaką jest KCI. Komenda Policji w trosce o los człowieka i obywatela chce przechwycić komentatorów na swoje wakaty. Jednak, póki co, nic z tego nie wyszło. Rozmowy trwają. Nie dla psa kiełbasa, prawda? Takie są najnowsze wieści. Co usłyszałam to powiedziałam. Taka moja rola. Pozdrawiam strajkujących komentatorów. Może ktoś wreszcie zrobi porządek z tym kutnowskim qrestwem i złodziejstwem? Najwyższy czas na to chyba już jest? Wielki szacunek dla całej Redakcji. Dobranoc Państwu! Do usłyszenia! 00:08, 19.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kaceikacei

4 0

To teraz u kaceiniaków będą tylko wypadki bo w podzięce za usunięcie komentarzy będzie kwitła współpraca 09:21, 19.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

kicikicikicikici

2 0

Kwitnie cały czas i to ma być profesjonalne dziennikarstwo,ale tacy mają dobrze co nie? 19:10, 19.02.2018


kicikicikicikici

2 0

Cały czas kwitnie i ma się dobrze. 19:56, 19.02.2018


REKLAMA

tylko pytamytylko pytamy

6 1

Czy starosta zabierze głos w tej sprawie? Ktoś już tu napisał ,że to starosta opiniuje komendantów w tym komendanta policji ,prawda?Chyba pan czyta media a może tylko to co blokuje posty i może pan nic nie wie ? 11:25, 19.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CDN.CDN.

5 4

To jeszcze nie koniec sensacji. Komentarze może i ucichły ale niebawem kolejna dawka emocji związanych z kutnowską policją. Oczekujcie kolejnych newsów... 14:42, 19.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

bbbbbbbbbbbb

2 4

A na co tam jeszcze będziecie biadolić? 22:23, 19.02.2018


Pilne! Władza wszystPilne! Władza wszyst

3 2

Zarówno starosta kutnowski jak i prezydent Kutna otrzymali stosowne informacje.
Miejmy nadzieję, że niebawem opinia publiczna powinna poznać szczegóły.
Tak na marginesie to 02 jeszcze mało? Ktoś, coś?
Proszę opisać w komentarzach jakie obyczaje panują w wydziałach. 20:45, 19.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

mieszkaniec powiatumieszkaniec powiatu

3 1

Już dłuższy czas toczy się chociażby na portalu i nie tylko sprawa w kutnowskiej policji ,a władza powiatowa i miejska jak widać milczy . Co się dzieje panowie?Sprawy trzeba wyjaśnić i potwierdzić lub zaprzeczyć, a nie chować pod dywan co powoduje niezdrową atmosferę i w policji i wśród społeczeństwa. 07:48, 20.02.2018


tvtv

3 2

Telewizja jeszcze przyjedzie 08:05, 20.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

arrkarrk

4 0

Podobno mamy jakąś lokalną telewizję top co nie może zająć się tematem? 10:30, 20.02.2018


z jakiegoś komitetuz jakiegoś komitetu

3 0

Pewnie nie ma czasu bo szykuje się do jesiennych wyborów ,prawda? 13:34, 20.02.2018


Do dymisji!!!Do dymisji!!!

5 0

http://www.kutno.policja.gov.pl/?serwis=eku&dzial=informacje&id=16819 12:57, 20.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OburzonyOburzony

8 1

Panowie Komendanci. Ja jestem zbulwersowany faktem , że nie żegnamy należycie emerytów. Zawsze mogliśmy wspólnie podziękować im za wieloletni trud i pracę na świetlicy KPP Kutno. Osoby przechodzące na emeryturę powinny otrzymać taki gest od Nas wszystkich(ale nic na siłe). Widocznie emeryt=przeszłość=nikt . Najwyraźniej emeryci odchodzą bo muszą a nie bo chcą....... 13:54, 20.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

EmerytEmeryt

4 4

Dla nich nikt i nic się nie liczy, tylko własną d.pa! Jak dbają tak mają, każdy kto tam jeszcze robi powinien się wykasztanic na biurko i zielonym papierem podetrzeć. Gdzie są związki z Kutna, czym się zajmują? Boją się wychylić i tyle!!! Boją się własnego cienia!!! To na cholerę w Kutnie jest jeszcze zarząd terenowy? Do paczek na święta się tylko nadajeta?! Kpiny żeby np. dziadka z 30-letnim stażem nie pożegnać! Ludzie ledowe łazili a w robocie na rozkaz byli i teraz co? To takie teraz czasy? Plecaków się tylko pokazuje? A te konkursy to chyba do picia są! Kto ma być na stołku to będzie tak jak tera ta ze straży miejskiej! Kpiny. Tych co w SB robili to nie ma co żegnać bo za co. Dobrze że im zabrali emerytury, całe powinni zabrać! A ten od transportu jeszcze robi, kto to tam trzyma?! Ludzie to katastrofa jaka szkoda słów! 14:51, 20.02.2018


Prew.Prew.

3 1

Jest bardzo źle, a zapowiada się jeszcze gorzej... Nie dają nam za wygraną, nie odpuszczają, ludzie tego nie zniosą... 16:18, 20.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Szanowne BSWSzanowne BSW

4 3

Zróbcie ankietę anonimową na świetlicy ale z urną. Każdy policjant po zakreśleniu znaku X wrzuca kartę do urny. Spotkanie bez przełożonych, z przedstawicielem związków wojewódzkich bo powiatowe nic nie znaczą! Wtedy okaże się jaka jest prawda! 16:31, 20.02.2018


Krzychu siwy dziad.Krzychu siwy dziad.

3 4

Ja pytam gdzie kutnowskie związki???!!! Kto ich ruszy z tych foteli?! Co oni znaczą, niech pokażą!!! 16:26, 20.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PolicjanciPolicjanci

3 4

Chcemy anonimowej ankiety w której tylko X będzie możliwy do zakreślenia! Ankieta na świetlicy w dwóch turach do jednej urny! Bez obecności przełożonych, bez nacisku i presji! Przedstawiciel mediów i KGP oraz związków wojewódzkich! 16:35, 20.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do łapa w dółDo łapa w dół

2 1

Co boisz się cwaniaczku ankiety? Będzie taka bo my złożymy pismo do komendy głównej jak będzie trzeba i zrobią tak jak my chcemy - MY TRZON TEJ POLICJI, 2-5 grupa! Bohaterami jesteście jak nam postępowania wszczynanie ale jak już trzeba się bronić przed nami to wymieniacie! Chcemy anonimowej ankiety!!! 19:01, 20.02.2018


po co?po co?

2 1

tylko co da ta ankieta i jakie pytania miały by w niej być.
poza tym zapewne skończy się na odprawie podczas to której komendant *%#)!& policjantów i powie, że się opier...ją i maja się wziąć do roboty, a nie komentarze pisać! 16:53, 20.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Po jajcoPo jajco

4 3

Jak co da ankieta, prawdę obnaży! Wreszcie ludzie wypowiedzą się jak tu w Kutnie faktycznie się służy w policji! Jakie rarytasy! Jak toniemy w kwitach PILNE! Jak mamy opisywać rzeczy które nikomu do niczego nie są potrzebne, a chodzi tylko o to chyba, żeby dokuczyć! Taki naczelnik prewencji, kiedy postawił się komendantom, w jakiej sprawie?! Przytakuje im tylko a nam ciemnotę wciska jak to o nas walczy! Rzygać się chce na to co dzieje się na Toruńskiej 14! KWP nawet jeżeli zrobi kontrolę to co wykażą, to samo co przy przejazdach! Zła interpretacja przepisów! Przecież to wszystko jest śmieszne, to śmiech przez łzy i wołanie nas szaraków robili o pomoc! Kiedy tu wreszcie będzie normalnie?! Czy metodą na dowodzenie jednostką jest wykańczanie psychiczne ludzi?! Ludzie siedzą w pokojach i boją się własnego cienia! No chyba że akurat teraz dostali wiatr w żagiel jak RF i ci będą chwalić pod niebiosa. Tym będzie dobrze! I nadal będą głupa palić i udawać że są w szoku, że właśnie spadli z Księżyca! Boże widzisz i nie grzmisz! Co musi się stać żeby to co jest zmieniło się na lepsze?! 20:56, 20.02.2018


po copo co

4 1

i ty w to nawiny wierzysz??? widać, że policjanci to generalnie inteligencją nie grzeszą. dajecie się zastraszyć i manipulować, jak małe dzieci. Wystarczy jednemu jakis ochłap rzucić i sie wyłamuje z szeregu (o czym jak widać świadczą niektóre komentarze), nic w Was ducha walki i chartu ducha, zachowujecie się jak za przeproszeniem miekie gumy!!! A wystarczyło by l4 rzucić, ale o tym jak pisałem jajeczek Wam brak!!! 07:26, 21.02.2018


REKLAMA

ObywatelObywatel

3 3

A czy po części to nie jest prawdą że każdy zajmuje się wszystkim tylko nie sobą i pracą ? 20:28, 20.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

wezyrwezyr

2 0

panie komendacie.... litości... kończ waść wstydu oszczędz 07:20, 21.02.2018


ObywatelObywatel

5 2

A może zamiast ankiety to mała kontrola po tym jak kto wykorzystuje dzień służby ile i co zrobił za państwowe pieniądze 20:30, 20.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

po copo co

2 2

i ty w to nawiny wierzysz??? widać, że policjanci to generalnie inteligencją nie grzeszą. dajecie się zastraszyć i manipulować, jak małe dzieci. Wystarczy jednemu jakis ochłap rzucić i sie wyłamuje z szeregu (o czym jak widać świadczą niektóre komentarze), nic w Was ducha walki i chartu ducha, zachowujecie się jak za przeproszeniem miekie gumy!!! A wystarczyło by l4 rzucić, ale o tym jak pisałem jajeczek Wam brak!!! 07:46, 21.02.2018


ku ma tyku ma ty

0 3

Ach ta pookrągłostołowa Polska??? Ach ta kutnowska Policja??? Jest coraz gorzej...? Czy Polska ma w ogóle szansę podnieść się z kolan...?? Czy Policja kutnowska jest jeszcze do uratowania...? Trudna Polska? I bądź tu mądry i pisz wiersze? Trudne pytanie: Jak z tej maskarady wyjść...? Cel uświęca środki. Wszystkie chwyty dozwolone. Tylko bez krwi i trupów.

"Bogu dziękujcie! Ducha nie gaście! Musicie być mocni, drodzy bracia i siostry! Musicie być mocni tą mocą, którą daje wiara! Musicie być mocni mocą wiary! Musicie być wierni! Dziś tej mocy bardziej wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów. Musicie być mocni mocą nadziei, która przynosi pełną radość życia.......Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć, jak to objawił św. Stanisław i błogosławiony Maksymilian Maria Kolbe. Musicie być mocni miłością, która ?cierpliwa jest, łaskawa jest... nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą... nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz wpółweseli się z prawdą?. Która ?wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma", tej miłości, która "nigdy nie ustaje?...... Jan Paweł II

Jak trwoga to do Boga. To pomaga. Wiara czyni cuda. Wiara łagodzi cierpienie. W Policji musią nastąpić wielka zmiana, a nie kosmetyczna zamiana. Trzeba zreorganizować Policję na wzór przedwojenny. Policjant nie pracować tam gdzie mieszkał na stałe, tylko za granicą dwóch województw. Mój dziadek był przedwojennym policjantem. Mam dużo pamiątek. Mógłbym długo o tych trudnych sprawach opowiadać. Nie tu i nie teraz. Życzę samego dobra! Czuj Duch! Bądź gotowy! 00:45, 21.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

oloolo

0 0

te... poeta, tylko głowa nie ta. 07:19, 21.02.2018


MigotkaMigotka

0 0

Tak mało trzeba nam i dużo tak,
żeby szczęśliwym być, drugiemu szczęście dać.
Wystarczy ciepło rąk, muśnięcie warg,
wystarczy, żeby ktoś pokochał nas.
Żeby szczęśliwym być i szczęście dać,
tak mało trzeba nam i dużo tak.

Nim wygramy własny los,
musimy wierzyć w tyle słów,
czy złe, czy dobre są.
Nim przyjdzie ktoś
w nasz sen, powszedni dzień,
nie powiem może nic,
bo przecież wie...

Nie pisz bzdetów "olo" bo Cię mój brat Muminek i PTO"R" z Panią Olą stąd wypie....... 07:53, 22.02.2018


do policjantówdo policjantów

3 1

Policjanci przecież mace swoich przedstawicieli jako radnych , którymi są byli i obecni policjanci, no to może do nich się zwróćcie? 07:34, 21.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ŻenadaŻenada

2 2

Toniemy w kwitach ....A kto nie tonie może za mało ludzi do pracy i za mało chęci do niej najlepiej ponarzekać A co maja powiedzieć ludzie którzy nie na 8 godzin do pracy ida za najniższa krajową zawsze przecież jak się nie podoba na państwowym garnuszku można iść do prywaciarza pracować 08:37, 21.02.2018

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Do żenadaDo żenada

3 2

Człowieku ty nawet nie masz cienia wyobrażenia o tym jak pracuje, a właściwie służy się w policji, szczególnie tej kutnowskiej, więc bzdur to ty tu nie wypisuj i nie blokuj forum! Mało ludzi, papierów tony i wciąż więcej każe jeden taki ich produkować a ulica odkryta! Zamiast więcej policjantów na ulicy, między społeczeństwem to siedzą i produkują papiery w komendzie. Do tego ogromny stres i brak akceptacji ze strony przełożonych i społeczeństwa! Jest co raz gorzej a to może odbić się na naszym bezpieczeństwie! 08:48, 21.02.2018


ZirytowanyZirytowany

0 2

Kwitów chyba przełożeni sami nie produkują na powielarce ? Sprawy wpływają z miasta oraz innych jednostek nadrzędnych czy się mylę zjeść czy zmielić ma komendant według zdania co niektórych 22:33, 21.02.2018


paracetamolparacetamol

0 2

To nie takie proste wszystko jest jakby się niektórym chciało wydawać. To nie jest kolejna komedia dla kretynów. Biurokracja. Papierokracja. Gigantomania administracji. Ni do zniesienia fala frustracji. Maskarada. Defraudacja. Manifestacja. Demonstracja. Restrukturyzacja. Modernizacja. Niekończące się zmiany i roszady. Kursokonferencje. Zjazdy. Narady. I....... I koniec blady. I destabilizacja. I spustoszenie. I upadek. I ruina. I zgliszcza. I po nas choćby potop.....
1. Może to przez to, że się nie skończyło
Może to przez to, że nie wystarczyło
Może z jakiegoś niedoinformowania
Może niestety z przepracowania
Przez niedogrzanie albo oziębienie
Przez niestrawienie albo przejedzenie
Przez jakieś nieduże ubabranie
A może zwykłe za ciasne ubranie

2. Tak to się robi z bólu głowy
Tak to się dzieje z za długiej rozmowy
Takie są skutki przemęczenia
Takie są wyniki nieuświadomienia
Tak to się robi z wczesnego wstawania
Tak to się dzieje z rozkazywania
To jest możliwe z przesłyszenia
To jest możliwe z niedowidzenia

3. Może czasami z *%#)!& cierpienia
Może z niepotrzebnego myślenia
Niechby się stało w zamroczeniu
Niechby zdarzyło się komuś nie chcącemu
Cztery tysiące zadośćuczynienia
Wiąże dwa końce z przyzwyczajenia
Może dla wszystkich przeciążenie
Może dla wszystkich ogłuszenie .

Idę do WC. Później do pralni. A później do magla. I po etopiryne. Słabo mi się zrobiło. Pomocy! Ratujcie perypatetyka swego! Policja! Policja!
10:53, 21.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dla dzielnicowychDla dzielnicowych

5 2

Tak tak ta biedna prewencja przecież wy już nic nie robicie jeszcze jest co można zrobić za was o jakich kwitach mówicie porozmawiajcie z kimś kto był 10- lat temu dzielnicowym nawet 1/3 pracy jego teraz nie robicie 22:26, 21.02.2018

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KpinyKpiny

1 1

Masz rację było inaczej. Dzielnicowy 10 lat temu nie robił nic poza obchodem i tylko obchód był punktowany najwyżej, no i spotkania ze społeczeństwem. Także co ty możesz wiedzieć o robocie dzielnicowych! Teraz są wyzyskiwani do wszystkiego! Służbę kryminalną w mundury i na zabezpieczenia meczy, na imprezy masowe! Jeżeli prewencja może robić proces, a np. wykroczenia dyżury referenckie, to dochodzeniowka PG i kryminal niech zasuwają służby za prewencję! Co to za równi i równiejsi! 15:52, 25.02.2018


Naczelny prewencji wNaczelny prewencji w

1 0

Masz rację było inaczej. Dzielnicowy 10 lat temu nie robił nic poza obchodem i tylko obchód był punktowany najwyżej, no i spotkania ze społeczeństwem. Także co ty możesz wiedzieć o robocie dzielnicowych! Teraz są wyzyskiwani do wszystkiego! Służbę kryminalną w mundury i na zabezpieczenia meczy, na imprezy masowe! Jeżeli prewencja może robić proces, a np. wykroczenia dyżury referenckie, to dochodzeniowka PG i kryminalni niech zasuwają służby za prewencję! Co to za równi i równiejsi! 16:04, 25.02.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%