Zamknij
REKLAMA

Postępy Justyny we współpracy z Kliniką Dietetyka

18.50, 09.01.2018 Redaktor
Skomentuj
REKLAMA

Minęło 5 tygodni współpracy Kliniki Dietetyka ze zwyciężczynią konkursu Justyną Fyszel.

- Justyna jest bardzo ambitna i zdyscyplinowana. Nawet święta i sylwester nie pokrzyżowały planów w drodze do celu! Tu należą się największe gratulacje, „nagroda" będzie na końcu - mówi Adrian Kozicki z Kliniki.

Stan na 30.12.17

Waga – było 62 kg, jest 60 kg   -2kg

Talia - było 72, jest 71   -1cm

Brzuch wys. pępka – było 82 cm, jest 79 cm   -3cm

Biodra – 95 – bez zmian

Uda – było 57 cm, jest 55 cm  -2cm

- Zgodnie z zamysłem naszej współpracy z Justyną skupiamy się na rekompozycji ciała. Oczekujemy w końcowym efekcie sylwetkę fit, z ładnie napiętą skórą i delikatnie podkreślającymi sylwetkę mięśniami. Należy pamiętać, że taki efekt można osiągnąć tylko i wyłącznie w połączeniu odpowiedniej (nie bardzo restrykcyjnej i słabo odżywczej ) diety z ćwiczeniami siłowymi. Dieta polega na dostarczeniu organizmowi wszelkich potrzebnych witamin i minerałów, ponieważ to one właśnie przede wszystkim wpływają na pracę organizmu, jakość skóry, włosów, paznokci i regenerację. Dodatkowo układ hormonalny u kobiet jest bardzo delikatny i drastyczne diety potrafią bardzo mocno tu namieszać. Z tego właśnie powodu, diety, które rozpisuje wydają się dla Pań zbyt „obfite" i psycha często nie pozwala „zjeść tak dużo". Tu zaczyna się problem – Panie dzielą posiłki np. na dwa, a co za tym idzie drastycznie zmniejszają kaloryczność diety. Efektem tego są wypadające włosy, łamliwe i kruche paznokcie oraz zły stan skóry - mówi Kozicki. - U Justyny nawet na zdjęciach widać, że delikatnie barki zaczynają się podkreślać, mięśnie brzucha naciągają już skórę w okolicach korpusu, a ona sama zwróciła uwagę właśnie na poprawę jakości skóry.

W przypadku kobiet prawdopodobieństwo wzrostu mięśni oraz stopień wzrostu są naprawdę niewielkie i Panie nie muszą się obawiać „męskiego umięśnienia".

Informacja dla kobiet – pamiętajcie, ŁADNĄ sylwetkę osiągnięcie tylko i wyłącznie odpowiednim systemem. W przypadku stosowania diet redukcyjnych, które dają SZYBKIE efekty musicie liczyć się z obwisłą i słabo napiętą skórą. Jeśli oczekujecie zgrabnej sylwetki, zapomnijcie o SZYBKICH efektach.

Zapraszamy na http://klinikadietetyka.eu/

(Redaktor)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%