Zamknij
REKLAMA

Pod patronatem eKutno.pl ŻTC BIKE RACE z etapem w Żychlinie

12:30, 01.06.2021 | O.R
Skomentuj
REKLAMA

Cykl imprez kolarskich „ŻTC BIKE RACE” odbywa się od maja do września. Organizatorem wydarzenia jest Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów. W 2021 roku zostanie rozegrana piętnasta już edycja tych zawodów. Zawody składają się z 11-15 etapów, które rozgrywane są na terenie miejscowości z województwa mazowieckiego i łódzkiego.  Kolarze będą mogli rywalizować też w Mistrzostwach Polski masters i cyklosport w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego.

Rywalizacja „ŻTC BIKE RACE” odbywa się w ramach prestiżowych cykli kolarskich organizowanych pod markami SUPER PRESTIGE i FIT RACE na dystansach od 25 do 125 km. Rokrocznie na starcie zawodów staje kilkuset uczestników.  W edycji 2020 organizatorzy liczą na utrzymanie dobrej frekwencji sprzed lat. Klasyfikacje generalne cyklu będą prowadzone w kategoriach wiekowych.

W tym roku kolarskie zmagania rozpoczęły się 22 maja w Serocku, w kolejnych tygodniach zawodnicy odwiedzą między innymi Mińsk Mazowiecki, Rawę Mazowiecką, Górę Kalwarię, Warkę i Żychlin w powiecie kutnowskim.

13 czerwca w niedzielę zapraszamy do Żychlina na przystanek Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym. Zmagania kolarzy zakończą tradycyjnie w Żyrardowie w ostatnią niedzielę sierpnia. 

Organizator cyklu 20 czerwca zorganizuje Mistrzostwa Polski masters i cyklosport w kolarstwie szosowym ze startu wspólnego. Więcej szczegółów dotyczących „ŻTC BIKE RACE”, w tym regulamin imprezy, dostępnych jest pod adresem: www.ztc.pl.

 

(O.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%