Zamknij
REKLAMA

XII kolejka I i II Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej

09:47, 10.02.2020 | Mirosław Krzymiński
REKLAMA
Skomentuj
fot. Cezary Kucharczyk

Wyniki XII kolejki I i II Kutnowskiej Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej.

I Liga

THE REDS - OB. AMAZONKA NIJHOF WASSINK 3 : 8

Słowikowski 2, Górczyński - Jaśkiewicz 4, Ambroziewicz 4

ODLEWNIA KUTNO - HURT PAP EGOLIT 3 : 11

Bielecki Michał, Guzikowski, Więcek - Burdak 5, Szuda 2, Adamczewski, Pankiewicz, Sokołowicz, samobójczy

OLD BOYS MIKA - DS. SMITH 3 : 5

Walczak 2, Grzegorek - Szewczyk 2, Osiński 2, Jóźwiak Przemysław

1.5 L/G - WŁADCY PÓŁNOCY 3 : 6

Burdyka 2, Krakos - Wójcik 2, Kowalczyk 2, Wiśniewski, Wojtalik

Żk. Woźniak Bartłomiej ( 1,5 L/G ).

DZPG - EXPOM 5 : 2

Łysiak 2, Kajszczarek, Stawirowski, Gutarowski - Kalinowski, Brząkała

Żk. Kajszczarek Jacek - Kalinowski Filip, Lewandowski Marcin, Wietrzyk Michał

RÓŻA KUTNO - ŚRÓDMIEŚCIE 4 : 5

Sakowski 2, Lewandowski, Kwiatkowski - Wojtczak 2, Kierus 2, Nadolski Jan

FC. GLEDZIANÓW - ANIMEX GLADIATOR DASZYNA 4 : 4

Tomes 2, Pawlak, Faryński - Wiśniewski Michał, Kaliński, Wojtera Kacper, Wawrzyniak

PODSUMOWANIE :

ŻK. – 5 / 84

CZ.K. – 0 / 5

BRAMKI - 66 / 627

BRAMKI SAMOBÓJCZE - 1 / 7

 

NAJ. MECZ : RÓŻA KUTNO - ŚRÓDMIEŚCIE
MVP : BURDAK JAKUB ( HURT PAP EGOLIT )
NAJ. 5 : JĘDRZEJEWSKI Adrian ( DS.Smith ), BURDAK Jakub ( Hurt Pap Egolit ), WOJTCZAK Jakub ( Śródmieście ), SAKOWSKI Damian ( Róża Kutno ), AMBROZIEWICZ Kamil ( OB. Amazonka Nijhof Wassink ).
TABELA PO XII KOLEJCE.
1. Śródmieście 31 59 : 34
2. Władcy Północy 30 68 : 27
3. Hurt Pap Egolit 25 60 : 30
4. Old Boys Mika 24 67 : 32
5. OB. Amazonka Nijhof Wassink # 20 46 : 29
6. The Reds # 20 61 : 46
7. Róża Kutno 19 43 : 32
8. DS. Smith 16 49 : 40
9. Expom 16 38 : 45
10. FC. Gledzianów 13 37 : 43
11. DZPG # 10 33 : 49
12. 1,5 L/G # 10 21 : 43
13. Animex Gladiator Daszyna 7 27 : 85
14. Odlewnia Kutno 3 18 : 87
# Bezpośrednie spotkanie
NAJ. STRZELCY :
1. KUBIAK Jakub ( The Reds ) - 25
2. KOWALCZYK Kamil ( Władcy Północy ) - 25
3. BURDAK Jakub ( Hurt Pap Egolit ) - 22
WYKLUCZENI :
Piotrowicz Kamil ( Śródmieście ) - 1 mecz - do końca rozgrywek.
Kopański Emil ( Old Boys Mika ) - 1 mecz – do końca rozgrywek.
Kalinowski Filip ( Expom ) - 1 mecz - 3 żk. 16.02.2020
Wietrzyk Michał ( Expom ) - 1 mecz - 3 żk. 16.02.2020

XII KOLEJKA II LIGI KAHLPN 09.02.2020.

LZS WOJSZYCE - KS. TĘCZA 2 : 2

Zdziarski 2 - Rajski, samobójczy

Żk.Baranowski Bartosz ( LZS Wojszyce ).

ROHO TEAM - STARY ŁĄKOSZYN 4 : 10

Osowski, Olejniczak, Frątczak, Rojek - Czarnecki 3, Tarczyński 2, Góral 2, Maryniak 2, Chmielecki

OLIMPIA OPORÓW - MMS KUTNO 7 : 6

Szymański Michał 3, Szymański Krzysztof 3, Żeberkiewicz - Stasiak Piotr 3, Rutkowski, Matusiak, Stasiak Kacper

BEER LOVERS - THE NATURAT TEAM 1 : 3

Stańczyk - Kozanecki 2, Lipczyński

NIEOBLICZALNI - GKS BYSZEW 1 : 4

Waliszewski Hubert - Pęgowski Adrian 3, Kowalski

Żk. Jujka Arkadiusz - Czajkowski Sebastian

FC. KELLOGG’S - SIÓDME NIEBO 4 : 2

Miciński, Lewandowski, Majtczak, Korput - Brzeziński 2

KWESTIA ILOMA - CAIMANS SQUAD 14 : 2

Marciniak 5, Rękawiecki 3, Kaczmarek 3, Wielemborek 2, Halt - Kubiak, Guzek

PODSUMOWANIE :

ŻK. – 3 / 74

CZ.K. – 0 / 3

BRAMKI - 62 / 663

BRAMKI SAMOBÓJCZE - 1 / 10

NAJ. MECZ : OLIMPIA OPORÓW - MMS KUTNO
MVP : PĘGOWSKI Adrian ( GKS Byszew )
NAJ. 5 : GOŁĘBIOWSKI Krystian ( KS. Tęcza ), PĘGOWSKI Adrian ( GKS Byszew ), SZYMAŃSKI Michał ( Olimpia Oporów ), STASIAK Piotr ( MMS Kutno ), MARCINIAK Mateusz ( Kwestia Iloma ).
TABELA PO XII KOLEJCE :

THE NATURAT TEAM 30 69 : 25 AWANS

NIEOBLICZALNI 24 38 : 31

LZS WOJSZYCE # 22 50 : 40

BEER LOVERS # 22 46 : 27

FC. KELLOGG’S 20 35 : 28

STARY ŁĄKOSZYN 19 67 : 53

KWESTIA ILOMA 18 53 : 40

GKS BYSZEW 17 56 : 70

OLIMPIA OPORÓW # 16 49 : 51

10. CAIMANS SQUAD # 16 44 : 68

. SIÓDME NIEBO 15 48 : 44

. KS. TĘCZA 11 26 : 45

13. MMS KUTNO 8 50 : 67
14. ROHO TEAM 5 32 : 74
# Bezpośrednie spotkanie
NAJ. STRZELCY :
1. BRZEZIŃSKI Krzysztof ( Siódme Niebo ) - 27
2. CZARNECKI Piotr ( Stary Łąkoszyn ) - 27
3. ZDZIARSKI Krystian ( LZS Wojszyce ) - 21
WYKLUCZENI :
JUJKA Arkadiusz ( Nieobliczalni ) - 1 mecz - 3 żk. 16.02.2020

(Mirosław Krzymiński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone