Rozegrały trzy mecze osiągając wyniki:
ŁKS KK Łódź – MKS SIRMAX KUTNO 36 : 26 (6:6, 12:5, 9:12, 9:3)
PTK II Pabianice – MKS SIRMAX KUTNO 5 : 49 (0:11, 2:19, 1:4, 2:15)
PTK I Pabianice – MKS SIRMAX KUTNO 21 : 17 (6:0, 4:5, 5:2, 6:10)
Końcowa kolejność turnieju:
1. ŁKS KK Łódź
2. PTK I Pabianice
3. MKS SIRMAX KUTNO
4. PTK II Pabianice
Najlepszą zawodniczką w zespole MKS SIRMAX KUTNO została Justyna KOZARSKA.
Drużyna MKS SIRMAX KUTNO w turnieju grała w składzie:
KOZARSKA Justyna -12 pkt., MYSZKOWSKA Julia -19, SZYMCZAK Aleksandra -0,
AMBROZIAK Julita -10, JABŁOŃSKA Małgorzata -2, ŻURAWIK Aleksandra -8,
KACALAK Natalia -7, SIKORSKA Zuzanna -3, JANECKA Alicja -7, GOŁĘBIEWSKA Nikola -6, JANCZAK Zuzanna -8, PIETRZAK Natalia -8, WSZYWKOW Klaudia -2.
źródło: A.Pawłowski
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz