Fotorelacje

Zamknij
20:50, 29.09.2013

Przygotowujące się do rozgrywek w sezonie 2013/2014 „żaczki U-12” MKS SIRMAX KUTNO wczoraj brały udział w turnieju organizowanym przez Stowarzyszenie ŁKS Koszykówka Kobiet. Rozegrały trzy mecze osiągając wyniki: ŁKS KK Łódź – MKS SIRMAX KUTNO 36 : 26 (6:6, 12:5, 9:12, 9:3) PTK II Pabianice – MKS SIRMAX KUTNO 5 : 49 (0:11, 2:19, 1:4, 2:15) PTK I Pabianice – MKS SIRMAX KUTNO 21 : 17 (6:0, 4:5, 5:2, 6:10) Końcowa kolejność turnieju: 1. ŁKS KK Łódź 2. PTK I Pabianice 3. MKS SIRMAX KUTNO 4. PTK II Pabianice Najlepszą zawodniczką w zespole MKS SIRMAX KUTNO została Justyna KOZARSKA.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: redakcja@ekutno.pl

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz