Zamknij
REKLAMA

Konkurs Klub Radnych PiS z okazji Dnia Dziecka

19:41, 01.06.2020 | Redaktor
Skomentuj
REKLAMA

Z okazji DNIA DZIECKA Klub Radnych PiS w Radzie Miasta Kutno ogłasza konkurs dla kutnowskich dzieci w wieku szkolnym. Do wygrania: pierwsze miejsce - deskorolka elektryczna, drugie miejsce - artystyczny zestaw do malowania/rysowania, trzecie miejsce - piłka.

O zasadach konkursu mówi Ewa Rzymkowska, Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Kutna - Wykonujemy pracę plastyczną w dowolnej formie ba temat „Świat za sto lat”. Zdjęcie pracy umieszczamy w komentarzu pod tym postem na stronie Liczy się Kutno! Na prace czekamy do 5 czerwca  Wręczenie nagród nastąpi 6 czerwca. Z uwagi na stan epidemii nagrody wręczymy pojedynczo. Prosimy o zabranie ze sobą nagrodzonej pracy.

 

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA