Do 15 sierpnia sześciu zawodników Klubu Sportowego Lwy Kutno ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Kutnie brało udział w obozie sportowym w Zakopanem ''Olimpiad Specjalnych''- Łódzkie.
Byli to koszykarze i lekkoatleci. Poza treningami uczestnicy obozu przebyli wiele szlaków turystycznych w Tatrach oraz pływali na basenach - Szymoszkowa. Kierownikiem zgrupowania był Piotr Bajda.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz
odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest
równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś,
że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku
Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz