Zamknij

Turniej Softballu o Puchar Starosty Kutnowskiego

11:08, 26.03.2019 Marcin Durka Aktualizacja: 11:38, 26.03.2019
Skomentuj

W dniach 23-24 marca na hali Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach odbył się turniej softballu o Puchar Starosty Kutnowskiego. W zawodach udział wzięły 4 drużyny Diamonds Warszawa, TSB Demony Miejska Górka, MKS STAL Baseball i Softball Kutno oraz Softballowy Klub Sportowy który tworzą zawodniczki z Krośniewic. Pierwszego dnia zawodów odbyły się cztery mecze i tuż po nim Pani Małgorzata Przygodzka Dyrektor GCKSIR oficjalnie otworzyła turniej.

Wyniki tego dnia:

Sobota 23.03

10.00 MKS Stal BIS Kutno 12:11 Softballowy Klub Sportowy

12.30 Demony Miejska Górka 2:10 Diamonds Warszawa

14-15 MKS Stal BIS Kutno 17:9 Diamonds Warszawa

16.00 Demony Miejska Górka 6:12 Softballowy Klub Sportowy

Drugi dzień zmagań to dwa mecze i zakończenie turnieju.

4. miejsce Demony Miejska Górka

Zaraz po ostatnim meczu odbyło się zakończenie na którym nagrody, puchary i medale wręczyła Pani Burmistrz Krośniewic Katarzyna Erdman oraz Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Kutnowskiego Tomasz Marciniak.

Po raz pierwszy na podium zawodów stanęły dziewczynki z Krośniewic które w pierwszym meczu minimalnie przegrały 11 do 12 z późniejszym zwycięzcą turnieju Kutnem. W drugim spotkaniu udało się im wygrać z Demonami z Miejskiej Górki. Ostatniego dnia zawodów w wyrównanym meczu uległy bardziej doświadczonym zawodniczkom z Warszawy 5 do 10. Skład drużyny: Smolarska Ewelina, Gabrychowicz Wiktoria, Pewińska Natalia, Gąsiorowska Wiktoria, Rogowska Julia, Ciesielska Justyna, Morusgała Julia, Rosiak Weronika, Szałkowska Karolina, Smolczewska Natalia, Migała Natalia, Szczepaniak Weronika trener Marcin Durka

Zarząd Klubu oraz cała społeczność softballowa chcą serdecznie podziękować wszystkim którzy wsparli organizację tego turnieju. Dzięki Wam uśmiech pojawił się na jeszcze większej liczbie młodych twarzy.