Zamknij

Szóste zwycięstwo Młodziczek KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno!

13:55, 13.12.2018 KKS Pro Basket Kutno Aktualizacja: 13:56, 13.12.2018
Skomentuj

Szóste zwycięstwo w tym sezonie odnotowały w ostatniej kolejce Młodziczki KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno, które tym razem udały się na wyjazdowe spotkanie do Skierniewic. Mecz z MKS Ósemka Skierniewice przez pierwsze trzy kwarty stanowił wyrównane widowisko. Dopiero w czwartej kwarcie, wygranej przez nasz zespół 29:11 można było cieszyć się z wywiezienia dwóch cennych punktów ze Skierniewic.

Ostatecznie mecz zakończył się wygraną 78:53. Było to szóste zwycięstwo podopiecznych trenera Mariusza Łubińskiego w tym sezonie. Najskuteczniejszymi zawodniczkami w zespole były Aleksandra Mackiel oraz Maria Józefowicz, który zdobyły po 18 punktów. 13 oczek do wyniku dorzuciła Martyna Królikowska. Kolejny mecz dziewczęta rozegrają w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej nr 9 w Kutnie.

MKS Ósemka Skierniewice – KKS Pro-Basket APP Intenso Kutno 53:78 (17:19, 14:14, 11:16, 11:29).

Białoskórska Klaudia 6, Królikowska Martyna 13, Jędrzejczak Julia 0, Sobczyk Alicja 6, Zawierucha Nadia 2,  Józefowicz Maria 18, Oliwia Łubińska 3, Aleksandra Mackiel 18, Amelia Góral 4, Marlena Borowiecka 4, Milena Starbała 4, Zuzanna Urban 0.