Zamknij

Spotkanie poświęcone roli emocji w relacjach małżeńskich

Nadia Lisowska 10:45, 09.02.2026 Aktualizacja: 09:59, 11.02.2026
Skomentuj Spotkanie poświęcone roli emocji w relacjach małżeńskich Emanuel Szymański, biuro prasowe sanktuarium

Spotkanie poświęcone roli emocji w relacjach małżeńskich odbyło się w sobotę 7 lutego w Licheniu. Wydarzenie zgromadziło zarówno małżeństwa, jak i osoby indywidualne, które pragnęły zgłębić temat jakości relacji i komunikacji.

Organizatorami wydarzenia byli Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Włocławskiej oraz Licheńskie Centrum Pomocy Rodzinie. Prowadzącym był ks. Paweł Sobczak MSF – psychoterapeuta pracujący z parami, który zachęcał uczestników do warsztatowej pracy nad emocjami, ich rozumieniem i znaczeniem w codziennych relacjach.

Spotkanie pozwoliło także na indywidualne konsultacje z instruktorem NaProTechnologii, a wspólna kawa sprzyjała rozmowie i wymianie doświadczeń. Dzień zakończyła Msza Święta w bazylice licheńskiej, podczas której małżeństwa mogły odnowić przyrzeczenia i zawierzyć swoje relacje Bogu. Spotkanie było okazją do refleksji nad miłością nie tylko jako uczuciem, ale także codzienną troską, zaufaniem i odpowiedzialnością za drugiego człowieka.

(Nadia Lisowska)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%