Zamknij

Jak usprawnić realizację zamówień w sklepie internetowym?

20:30, 11.05.2022 | m
Skomentuj

Termin wysyłki towaru stanowi jeden z głównych czynników, które wpływają na decyzję klienta dotyczącą złożenia zamówienia. Jak zatem zadbać, aby przesyłka jak najszybciej wyruszyła w drogę, gdy natłok zamówień sprawia, że Twoi pracownicy nie nadążają ich kompletować i pakować? W obliczu niesłabnącej konkurencji rynkowej rozwój sklepu internetowego to powód do dumy. Sprawdź, jak usprawnić wysyłkę do klienta.

Kompletacja zamówienia

Im bardziej zróżnicowaną ofertę posiada Twój sklep, tym bardziej czasochłonne jest skompletowanie zamówień.  Jeśli Twój magazyn i kadra pracownicza się powiększa, to do zorganizowanego procesu kompletacji oraz utrzymania właściwej organizacji przestrzeni magazynowej niezbędne będzie wyposażenie pracowników w kolektor danych, zwany także czytnikiem kodów kreskowych.  Warto także zadbać o ergonomicznie zaprojektowane stanowiska pracy, wyposażone w sprzęt, który znajdziesz w ofercie https://cfsklep.pl/. Po skompletowaniu zamówienia przychodzi bowiem czas, w którym należy sprawdzić jakość każdego produktu, zweryfikować je z faktycznym zamówieniem od klienta i przygotować niezbędną dokumentację do procesu pakowania. Właściwe wyposażenie stanowisk roboczych w bezawaryjne urządzenia i intuicyjne narzędzie wpływa korzystnie na samopoczucie pracowników, a co za tym idzie na efektywność ich pracy.

Drukarki na stanowiska!

Na każdym stanowisku, które obejmuje końcowe fazy przygotowania zamówienia do wysyłki, powinna znaleźć się drukarka. Mowa tu zarówno o klasycznym urządzeniu drukującym, jak i o drukarce do etykiet (https://cfsklep.pl/drukarki-etykiet). W dobie dokumentacji elektronicznej nadal wśród Twoich klientów znajdą się osoby, które za pośrednictwem witryny sprzedażowej poproszą o papierową wersję faktury. Do przygotowania takich wydruków wystarczy podstawowa wersja drukarki atramentowej lub laserowej, którą kupisz już za kilkaset złotych. Natomiast to, co zrewolucjonizuje proces kompletacji i pakowania zamówienia to drukarka etykiet. Klikając w ten link, poznasz ofertę tych urządzeń od jednego z najbardziej rozpoznawalnych producentów w wyjątkowo korzystnej cenie https://cfsklep.pl/pl/producer/Zebra/30. Drukarka do etykiet pozwoli Ci wydrukować listy przewozowe na samoprzylepnym papierze w mgnieniu oka. Nie będziesz musiał już drukować listów na papierze, wycinać i przyklejać ich taśmą na każdej paczce. Zainwestuj w urządzenia, które usprawnią proces wysyłki zamówień do klienta i ciesz się z rosnących zysków!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%