Zamknij

Czym jest Durban Poison?

19:23, 21.01.2022 | m
Skomentuj

Istnieje wiele rodzajów najrozmaitszych nasion marihuany przeznaczonych do kolekcjonowania. Durban Poison to odmiana nasion konopi od holenderskiego producenta, Dutch Passion Nazwa wzięła się od nazwy afrykańskiego miasta Durban, z którego właśnie ta feminizowana odmiana pochodzi. Sprawdź, jaką rośliną jest marihuana z odmiany nasion Durban Poison!

Odmiana Durban Poison

Durban Poison  (https://ziarnozycia.pl/produkt/durban-poison-dutch-passion/) to konopie, które posiadają dominujący genotyp Sativa. Jest to bazowa odmiana znanej szerokiemu gronu kolekcjonerów  serii Girl Scout Cookies. Hodowcy mogą uprawiać ją zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń, co sprawia, że to gatunek bardzo pożądany. Genetyka  ta pochodzi z Południowej Afryki, przez co jest ona odporna na niższe temperatury, a także na ulewne deszcze. Durban Posion posiada mocne geny, co sprawia, że roślina jest bardzo wytrzymała. Jeśli chodzi o jej wygląd, przypomina ona tradycyjne Sativy – posiada smukłe liście oraz gęste, długie kwiaty. To idealna odmiana dla początkujących kolekcjonerów.

Inne cechy charakterystyczne Durban Poison

Nasiona Durban Poison możesz kupić w sklepie Ziarno Życia – https://ziarnozycia.pl/.  W uprawie OutDoor mogą osiągnąć nawet powyżej trzech metrów wysokości, dlatego chcąc je hodować, należy wcześniej przygotować dla nich wystarczająco dużo miejsca. Zbiory plonów hodowanych na zewnątrz można zbierać na początku jesieni. Jeśli chodzi o hodowlę InDoor, warto pamiętać o tym, że koniecznie będzie trymowanie rośliny z uwagi na jej skłonność do rozrastania się. Ciekawy jest fakt, że po fazie kwitnienia, konopie mogą zwiększyć swoją objętość aż trzykrotnie! Durban Poison produkuje mocne, boczne gałęzie, na których znajdują się gęsto ułożone pąki. Łodygi są raczej elastyczne, dzięki czemu kolekcjonerzy nie muszą się obawiać, że zostaną uszkodzone podczas wyginania się. Należy pamiętać, że w Polsce dozwolona jest uprawa jedynie konopi włóknistych zachowujących limit 0,2% THC. Uprawa konopi indyjskich możliwa jest np. w Kanadzie, czy aktualnie – na Malcie. W Polsce natomiast całkowicie legalne jest kolekcjonowanie nasion marihuany różnych gatunków.

Durban Poison wpływa na zmysły!

Feminizowane nasiona Durban Poison charakteryzują się oryginalnymi związkami terpenowymi. Każdy grower, któremu udało się wyhodować z tych nasion marihuanę z pewnością będzie długo pamiętał wydzielane przez nią, wyjątkowe aromaty. Można wyczuć w nich nutę goździków i anyżu, z dodatkiem kwaśnych cytryn, a także słodkiej lukrecji. Durban Poison zyskał uznanie wśród doświadczonych i początkujących hodowców dzięki savitowemu działaniu – mocny, pozytywny haj, który dodaje energii, a także wywołuje uśmiech użytkownika.

Durban Poison to względnie prosta w hodowli rośliną, która jest idealną propozycją dla tych, którzy lubią pozytywne wibracje. Charakterystyczny zapach, który wydziela, z pewnością Cię zauroczy. Złóż zamówienie w sklepie Ziarno Życia i ciesz się najwyższej jakości ziarnami.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

Peter33Peter33

1 0

Fajny artykuł :) dobrze że w Polsce można takie nasiona kolekcjonować! 08:52, 31.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%