Zamknij
REKLAMA

Zakupy online z rabatami w czasach "od epidemii"

12:56, 22.05.2020 | (.)
Skomentuj

Od czasu wybuchu epidemii, zakupy online rosną w siłę. Wprawdzie robiły to już wcześniej, ale teraz coraz więcej z nich stawia w większym stopniu właśnie na sprzedaż w sieci. Klienci również dopisują się do tego trendu i chętnie zamawiają prze Internet ubrania, kosmetyki czy sprzęt audio. Świetnym sposobem na zakupy online ze znacznymi zniżkami, są dostępne kody rabatowe.

Epidemia COVID-19 wiele zmieniła i wiele pokazała. Z jednej strony ukazała słabości gospodarek na nagłe tąpnięcia, z drugiej zaś ujawniła oczekiwany kierunek zmian i szybszego dążenia do sprzedaży online. To właśnie sprzedaż na odległość pozwoliła przetrwać wielu firmom i sklepom w tym trudnym czasie. Zmianę strategii i większe zaangażowanie w internetowy kanał sprzedażowy zapowiedziało wiele "sieciówek" i znanych marek z różnych branż. Odzieżowej, kosmetycznej czy RTV i AGD. Wśród nich o jak największy sieciowy kawałek tortu od dawna walczy np. sieć Media Expert, oferująca sprzęt komputerowy, audio, video, RTV, AGD i inną elektronikę użytkową czy akcesoria z nią związane. 

Jak pokazała epidemia, ten kto starannie i odpowiednio wcześniej zadbał o sprzedaż online, ten zebrał najlepsze plony w trudnych miesiącach zarazy. A warto pamiętać, że skutecznej sprzedaży na odległość nie robi się w 4 tygodnie. Potrzeba kilku tygodni czy nawet miesięcy, by dowiedzieć się które zastosowane strategie przynoszą najlepsze rezultaty, aby wybrać najefektywniejsze kanały reklamowe, zatrudnić pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami, przygotować dział dystrybucji czy rozkręcić newsletter. Oczywiście tych aspektów jest więcej, ale wszystkie będą skutkowały jednym - większą sprzedażą przez Internet.

Jak można kupować taniej onlnie?

Klienci również przekonali się do zakupów na odległość i rok rocznie liczby transakcji w Internecie rośnie. Oczywiście największą grupę aktywnych kupujących stanowią ludzie w przedziale 20-40 lat, ale i coraz częściej także seniorzy przecierają szlaki handlu przez komputer czy smartfona. Najważniejsze są dwie kwestie. Dotrzeć ze swoją ofertą do potencjalnych nabywców i zachęcić ich ofertą czy rabatami, aby dokonali zakupów właśnie u nas. Konkurencja nie śpi i ostro walczy o to samo. A czego oczekują klienci? Rabatów, promocji, ofert specjalnych. Nie od dzisiaj wiadomo, że Polacy kochają przeceny i są one bezpośrednią determinantą do zwiększonych zakupów. Jak więc mogą oni kupować taniej online? Za sprawą dostępnych w sieci kodów rabatowych do wybranych sklepów.

Gdzie w sieci znajdziemy kody rabatowe?

Kody rabatowe znajdziemy na wybranych, ogólnodostępnych stronach internetowych. Świetnym przykładem w tym temacie, będzie strona duzerabaty.pl. Odkryjemy na niej dziesiątki kodów rabatowych do różnych popularnych sklepów, oferujących swoje produkty przez Internet. Znajdziemy tam wyłącznie popularne marki, oferujące naprawdę atrakcyjne rabaty za pomocą wspomnianych kodów rabatowych. Szczególnie warto polecić kody rabatowe do znanej sieci elektro marketów Media Expert: https://duzerabaty.pl/marka/kody-rabatowe-media-expert 

Do jakich sklepów znajdziemy kody rabatowe?

 W sieci dostępne są kody rabatowe do sklepów z wszystkich najpopularniejszych gatunków. Przykładowo strona duzerabaty.pl oferuje kody rabatowe do sklepów odzieżowych, obuwniczych, do drogerii i perfumerii, ze sprzętem sportowym, obuwiem, książkami i muzyką, sprzętem komputerowym, gadżetami, artykułami do domu ze sprzętem RTV, AGD i inną elektroniką użytkową - np. Media Expert. Przykładowe kody rabatowe znajdziemy tutaj: https://duzerabaty.pl/marka/kody-rabatowe-media-expert.

Co dają kody rabatowe w Media Expert?

Kody rabatowe pozwalają wziąć udział w wybranych i często ograniczonych czasowo promocji, dzięki którym zakupimy towary z dużymi rabatami. Możliwość nabycia po atrakcyjnej cenie od zawsze przyciąga uwagę, dlatego kody rabatowe zyskują na popularności. Kody rabatowe najczęściej dają wybrany rabat czy zniżkę na konkretną grupę produktów. Przykładowo w Media Expert znajdziemy kody rabatowe na: 25% na komputery, laptopy taniej o 600 zł, elektronarzędzia 30% taniej, 250 zł mniej za kina domowe itd. Kupony rabatowe mogą dotyczyć zarówno rabatu wyrażonego w procentach, jak i zniżki kwotowej. Dzięki kodom rabatowym do Media Expert, w okazyjnych cenach będziemy mogli wyposażyć nasze mieszkanie w upragnione sprzęty czy akcesoria, zwiększające komfort naszego życia oraz służące do rozrywki czy relaksu. 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA