Zamknij
REKLAMA

Jak wybrać słuchawki do biegania?

16:22, 23.03.2020 | (.)
Skomentuj

Wielu biegaczy nie wyobraża sobie swojego standardowego treningu bez muzyki. Dzięki odpowiednio skomponowanej playliście możemy zmotywować się do szybszego oraz dalszego biegu. Jednak sam wybór słuchawek nie jest taki prosty, jak mógłby się wydawać. Niezależnie od tego, czy biegamy rekreacyjnie, czy jesteśmy profesjonalistami, słuchawki do biegania powinny być dobrze dobrane co pozwoli nam zachować komfort podczas treningu.

Na jakie problemy ze standardowymi słuchawkami może natknąć się biegacz

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele modelu słuchawek. Jednak nie wszystkie nadają się do treningu biegowego. W przypadku słuchawek przewodowych, naturalnym problemem jest kabel, który jest bardzo niewygodny do uprawiania jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Każdy biegacz próbujący trenować w takich słuchawkach wie, jak frustrujące może być zaplątanie ręki o kabel i notorycznie wypadanie słuchawek z uszu. Definitywnie do biegu potrzebne jest wyposażenie się w słuchawki bezprzewodowe. Jednak nie wszystkie modele spełniają kryteria, które pozwalają na wygodne trenowanie. Przykładem mogą być słuchawki nauszne, których pokrycie w szybkim czasie nasiąknie potem, co jest absolutnie niekomfortowe i w ten sposób ciężko nam będzie cieszyć się muzyką płynącą z takich słuchawek. W jakie więc słuchawki zainwestować żeby nasze treningi były efektywne, ale też komfortowe i by słuchawki, mające pomóc nam w przekraczaniu nowych barier w istocie nie przeszkadzały? 

Słuchawki AfterShokz jako idealne rozwiązanie dla wszystkich biegaczy

Słuchawki Aftershokz są idealnym rozwiązaniem ze względu na swoją innowacyjną budowę. Standardowe słuchawki są wkładane do małżowiny usznej. Słuchawki Aftershokz, poprzez budowę umożliwiającą przewodzenie dźwięku, nie muszą znajdować się w uchu ze względu na fakt, iż błona bębenkowa w bardzo małym stopniu wykorzystywana jest do przekazywania wszelkiego dźwięku. Słuchawki są bezprzewodowe, w związku z czym zapewniają one swobodę ruchu. Słuchawki można połączyć wraz ze swoim telefonem za pośrednictwem technologii Bluetooth. Są to słuchawki, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez wszystkie osoby uprawiające sporty. Warto również używać słuchawek AfterShokz w pracy, które pozwalają na całkowite odcięcie się od świata zewnętrznego. Technologia aftershokz jest również doskonałym rozwiązaniem dla osób niesłyszących lub słabosłyszących, które mogą cieszyć się swoją ulubioną muzyką właśnie dzięki technologii kostnego przewodzenia dźwięku. 

Zalety związane ze stoowaniem słuchawek AfterShokz

Słuchawki Aftershokz są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób aktywnych, uprawiających sporty, dla których najważniejsza jest wygoda oraz funkcjonalność. Dzięki specjalnie zaprojektowanej budowie słuchawek, już słuchanie muzyki nawet przy najbardziej wymagającym treningu nie będzie już problemem. Brak jakichkolwiek przewodów zminimalizuje ryzyko wypadnięcia słuchawek z uszu a ich opcja wygłuszenia pozwoli w całości poświęcić się treningowi, lub pracy zawodowej bez sytuacji, w której jakiekolwiek hałasy zewnętrzne zakłócają naszą uwagę. 

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone