Zamknij
REKLAMA

Kuligi góralskie w Zakopanem – zabawa i przygoda

09:38, 21.02.2020 | (.)
Skomentuj

Wypoczynek w Tatrach zawsze jest pełen emocji. Niezależnie od tego, o jakiej porze roku odwiedzimy góry, mamy pewność, że tamtejsze krajobrazy nas zachwycą, a na brak atrakcji nie będziemy narzekać. Jedną z nich są kuligi góralskie w Zakopanem.

Znakomite widoki, wyśmienita rozrywka…

Przejażdżki zaprzęgiem konnym, to ogromna frajda i ciekawy sposób na poznanie niesamowitych terenów, które pokryte śnieżnobiałym śniegiem zrobią wrażenie na każdym. Kiedy siedzimy w saniach, pędzimy przez najcudowniejsze zakątki, obserwujemy szczyty, doliny, lasy, łąki, nietrudno odciąć się od rzeczywistości. Często właśnie po to odwiedzamy góry, by spojrzeć na różne sytuacje z dystansem, zapomnieć o codzienności, o wszelkich trudnościach i naładować się dobrą energią.

Kuligi w Dolinie Chochołowskiej w Zakopanem - cieszą się olbrzymim zainteresowaniem. Przejażdżka saniami przez jedno z najbardziej malowniczych miejsc w Tatrach jest nie lada przeżyciem. Otwarta, spora przestrzeń, cisza, wszechobecna biel, widoki jak z bajki – atrakcja na długo zapada w pamięć. Jednak musimy podkreślić, że jakąkolwiek trasę wybierzemy, zawsze będziemy zauroczeni krajobrazami. Tatry przepełnione są magicznymi zakątkami, a poznawanie ich z perspektywy sań, to rewelacyjne doświadczenie.

Możemy zdecydować się na kulig w mroźny, słoneczny dzień, albo na ten organizowany, gdy zapada ciemność. Obie opcje dostarczą wielu wrażeń, ale niektórzy uważają, że po zmroku jest ciekawiej oraz tajemniczo. Trudno się z tym nie zgodzić. Dodatkową zaletą jest wtedy niepowtarzalny klimat tworzony przez pochodnie.

Warto urozmaicić sobie odpoczynek w Tatrach i skorzystać z oferty firmy www.chocholowska.pl, która poza przejażdżką proponuje np. biesiadę góralską. Nie musimy chyba wspominać, że mieszkańcy Podhala na wyśmienitej zabawie znają się doskonale i zachęcą do niej każdego. Kuligi w Zakopanem z kapelą nie bez powodu mają grono wielbicieli!

W poszukiwaniu najlepszej dla siebie opcji pomagają fora internetowe, na których znaleźć można cenne wskazówki, czy opinie o najróżniejszych formach atrakcji. Stanowią one ułatwienie dla wszystkich planujących wypoczynek w Tatrach.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone