Zamknij
REKLAMA

Podziękowania

16:33, 03.12.2019 | Ogłoszenie

Piętnastego listopada straciliśmy nasz dom i dobytek w pożarze. W obliczu tragedii pojawiło się wokół nas wielu dobrych, szlachetnych ludzi, którzy wkładają wiele wysiłku i czasu na organizację i pomoc dla nas. To ludzie o złotych sercach wrażliwi na nieszczęście innych, zdolni do bezinteresownej pomocy. Z całego serca pragniemy podziękować im wszystkim począwszy od sąsiada, który jako pierwszy był na miejscu pożaru, zgłosił go i sprawdził czy ktoś nie został w domu i nie potrzebuje pomocy.

Wielkie dzięki dla strażaków biorących udział w akcji gaśniczej,zarówno z Kutna jak i najbliższej okolicy powiatu kutnowskiego. Wasza szybka profesjonalnie przeprowadzona akcja, wrażliwość i sposób działań podczas ratowania resztek dobytku zasługują na najwyższe odznaczenie. Szczególne podziękowania za szybki kontakt, stałe zaangażowanie, wrażliwość i podejście oraz wielowymiarową pomoc wójtowi gminy Strzelce Tomaszowi Grabowskiemu.

Serdeczne dziękuję za okazaną pomoc i obecność podczas akcji gaśniczej sołtysowi Sójek Dariuszowi Jankowskiemu. Paniom z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz pozostałym pracownikom Urzędu Gminy w Strzelcach za życzliwość, zainteresowanie i pomoc. Pragniemy z całego serca podziękować Sylwii Pacholec - wspaniałej nauczycielce i wychowawczyni naszej córki za niezwykłe ciepło, dobre słowo, zainteresowanie i wszelką pomoc i organizację zbiórki oraz uczniom i rodzicom II b ze Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów, jesteście Kochani! Pani Dyrektor, Pracownikom szkoły (dziękuję Pani Marzenko), uczniom i ich rodzicom. Rodzinie i przewspaniałym przyjaciołom i znajomym, jesteście niesamowici! Wasza obecność, przeogromna bezcenna pomoc i organizacja, poświęcony czas i energia...słowa to za mało... Nigdy Wam tego nie zapomnimy! Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy okazali dobre serce, podali pomocną dłoń, wsparli nas finansowo i duchowo, a których nie wymieniliśmy.

Z wyrazami szacunku rodzina z Sójek

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone