Zamknij
REKLAMA

Jaki prezent dla mężczyzny

14:39, 20.04.2017 | Pismak
Skomentuj

Wybór prezentu z okazji imienin, urodzin lub świąt zawsze nastręcza trudności. Zastanawiamy się czy będzie przydatny, czy będzie się podobał, czy też wreszcie będzie wystarczająco elegancki. Szczególnie trudno jest wybrać coś dla mężczyzn. Oto kilka podpowiedzi, które mogą okazać się przydatne.

Portfel

Powinien go posiadać każdy mężczyzna. Najlepszy i najbardziej elegancki jest portfel ze skóry. Jest miękki i trwały. W zależności od wybranego modelu może być też bardzo funkcjonalny. Wybierając portfel warto zwrócić uwagę na sposób zamykania (im prostszy, tym lepiej) oraz ilość i sposób rozmieszczenia przegródek. Powinna być jedna większa na banknoty papierowe oraz kilka małych na różnego rodzaju karty. Dobrze, by przegródki były rozmieszczone kaskadowo, co ułatwia wyciąganie i wkładanie kart.

Aktówka

Teczka aktówka to nieodzowny element każdego biznesmena. Może być wykonana z naturalnej lub ekologicznej skóry. Dobrze dobrana teczka powinna cechować się niską wagą i ilością przegród pozwalającą na uporządkowane przechowywanie dokumentów. To zapewnia łatwy do nich dostęp podczas spotkań biznesowych.

Dla tych co cenią luz można wybrać mniej formalną torbę wykonaną z materiałów tekstylnych w różnych kolorach.

Biwuar na dokumenty

To bardzo elegancki rodzaj teczki na dokumenty. Najczęściej wykonany jest ze skóry naturalnej lub ekologicznej, całość zasuwana na zamek błyskawiczny. Biwuar idealnie nadaje się na spotkania biznesowe, sporządzania notatek. Zawiera kilka przegródek na dokumenty (do formatu A-4) oraz notatnik z klipsami lub koszulkami.

Saszetka

Saszetka męska stanowi odpowiednik damskiej torebki. Służy do przechowywania dokumentów, kluczyków i wszystkich niezbędnych drobiazgów. Wyposażona w liczne kieszonki pozwala panować nad zawartością i szybko odszukać potrzebny drobiazg. Saszetki męskie występują w wersjach, do ręki, na ramię, na biodro, na pasek. Saszetka może być bardzo elegancka wykonana ze skóry lub bardziej sportowa wykonana z materiału tekstylnego w różnym kolorze.

Tak więc widzimy, że możliwości jest wiele, a to przecież nie wszystkie pomysły. Wszystkie powyższe propozycje znajdziecie w sklepie Gentle-man.pl – sklepie dla prawdziwego mężczyzny.

Artykuł sponsorowany

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%