Zamknij
REKLAMA

Sposób na podryw - czym zainteresujesz nieznajomą?

13.04, 17.11.2022 . Aktualizacja: 13.04, 17.11.2022
Skomentuj

Podryw jest ważny. Od niego zaczyna się każda znajomość. Dobrze jest być delikatnym, nie obcesowym. Zaproszenie na kawę, kino, spacer. Od tego wszystko się zaczyna. Panowie często szukają pań do zbliżenia i od razu obcesowo o tym opowiadają. Tymczasem nie tędy droga.

O wiele lepiej będzie zaprosić kobietę na miłe spotkanie bez zobowiązań i większego planowania. Tak powinno się postępować zawsze. Delikatność, ciekawa rozmowa, dobra kawa. Oczywiście namiętność jest ważna, ale nie od niego powinno zaczynać się znajomość. Poniżej przedstawiamy kilka porad, które warto poznać. Zapraszamy do miłej lektury

Teorii jest wiele, ale każdy reaguje inaczej

 

Spotkania na seks są marzeniem każdego mężczyzny. Nie jest to jednak rzecz dominująca, lecz sprawa dodatkowa. Warto skorzystać z okazji, ale nie wolno być namolnym czy nachalnym. Seks to sprawa, która pojawi się, jeśli obie osoby łączy pociąg fizyczny. Może to być seks na drugiej, trzeciej czy piątej randce. Znajomą należy zainteresować, porozmawiać, zaprosić na dobry obiad, do kina czy do teatru, postarać się ją poznać. Wówczas można nawiązać nić porozumienia i poznać drugą osobę lepiej, aby zbliżyć się do niej.

Jeśli pan ma zainteresowania takie, jak kino, muzyka, sport, to może opowiedzieć o nich kobiecie. Powinien dowiedzieć się czym zainteresowana jest druga osoba i czego oczekuje od życia. Ważne jest poznanie drugiej osoby, a wówczas może to być coś więcej niż tylko spotkania na seks randki. Trwały związek jest dobrą sprawą. Nie musi to być związek zakończony ślubem, lecz może to być związek bez ślubu, wolny i luźny, ale nie bazujący jedynie na seksie.

Kobietę można zafascynować:

* zainteresowaniami

* troską

* ciekawymi sposobami spędzania wolnego czasu

* dobrą kawą

* znajomością kina i literatury

Wiele sposobów jest, aby zafascynować kobietę i zadbać o nią jak najlepiej. Spotkania na coś więcej są ważne, ale nie są jedyną rzeczą, jaka może spodobać się każdej osobie. Często zanim dojdzie do namiętności, potrzeba czasu na bliższe poznanie.

Polacy potrafią być szarmanccy, a kobiety lubią miłych, delikatnych oraz interesujących mężczyzn. Chętnie umawiają się z takimi, a seks pojawia się później, po pewnym czasie. Jest to wyjątkowa sprawa dla każdego.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%