Zamknij
REKLAMA

Zawalcz o Psią Stację w okolicy!

14:17, 24.07.2018 | Joanna Dziedzic
Skomentuj
REKLAMA

6 – aż tyle Psich Stacji zbuduje marka PURINA® DOG CHOW® w ramach konkursu Prawdziwy Pies. Rywalizacja skierowana do właścicieli czworonogów gwarantuje nie tylko szereg nagród dla uczestników, lecz również wychodzi naprzeciw miejskim potrzebom. W Kutnie pojawiały się podobne projekty w Kutnowskim Budżecie Obywatelskim i w wymianie poglądów na forum portali społecznościowych. 

Jeśli również w Waszej okolicy brakuje miejsca przeznaczonego do wspólnych aktywności z psem, możecie to zmienić! Trwa konkurs marki Purina® DOG CHOW®, którego celem jest stworzenie lepszych warunków do nawiązywania relacji z ukochanym czworonogiem. Zaprojektowane przez organizatora Psie Stacje zapewniać będą cały szereg atrakcji, takich jak tunele, płotki czy obręcz do skoków, które pozwolą na szkolenie i zabawę z pupilem. To jednak nie wszystko, gdyż Purina® w swoich działaniach wspiera również utrzymanie czystości (dzięki koszom z torbami na odchody), które niezwykle ważne jest zwłaszcza w terenach miejskich.

Zadanie konkursowe jest niezwykle proste:

  • wystarczy zgłosić za pomocą formularza dostępnego na stronie www.prawdziwy-pies.pl ulubione miejsce wypraw swojego zwierzaka,
  • następnie dołączyć do tego zdjęcia psiaka w opisanej przestrzeni.

Czas trwania konkursu do 27.08.2018.

4400 uczestników, już za samo zgłoszenie, otrzyma nagrodę gwarantowaną – plecak #PrawdziwyPies lub worek z karmą dla pupila, a dodatkowo każdy zawalczy o otrzymanie 1 z 60 bonów na produkty dla swojego pupila. Autorzy 6 najwyżej ocenianych zdjęć będą mogli niebawem spędzać wolny czas ze swoim czworonogiem na nowo wbudowanej Psiej Stacji.

Szczegółowe informacje umieszczono na stronie konkursu www.prawdziwy-pies.pl.

Dotrelations

(Joanna Dziedzic)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

jupijupi

0 0

Super konkurs 15:05, 24.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TolaTola

0 0

A kto bedzie po tych psach sprzatal???? Czy o tym myslal ten kto wymyslil to wszystko???? Po swoich psach wladciciele nie sprzataja tylko wszefzie nasrane jest a tu jeszcze bezdomne psy karmic, niech kazfy zaczipuje psa I wtedy skoncza sie bezdomne psy, o tym nie Kbo pomysli. 08:44, 25.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA