Zamknij
REKLAMA

Krośniewice: Włamywaczom grozi kara do 10 lat więzienia

17:06, 18.01.2021 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

Trzech mężczyzn z powiatu kutnowskiego dokonało kilku włamań na terenie naszego powiatu. Zostali zatrzymani. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Krośniewiccy policjanci wnikliwie rozpracowywali sprawę licznych włamań do niezamieszkałych bądź będących w trakcie budowy domów jednorodzinnych oraz garaży. Z przeprowadzonej analizy zgromadzonego materiału wynika, iż w roku 2020 dochodziło do licznych zdarzeń związanych z włamaniami na terenie miasta i powiatu kutnowskiego. Ustalenia własne, a także różnorodne metody działań policyjnych doprowadziły 13 stycznia 2021 roku do zatrzymania trzech sprawców kradzieży z włamaniem.

Jak się okazało są to mieszkańcy powiatu kutnowskiego w wieku 21, 22 i 27 lat. W toku dalszych czynności policjanci ujawnili i zabezpieczyli kilkanaście różnych przedmiotów najprawdopodobniej pochodzących z kradzieży, w tym między innymi ciągnik do koszenia trawy, narzędzia, elektronarzędzia, materiały do prac budowlanych. Odzyskano mienie wartości ponad 10 000 zł.

Trzech sprawców usłyszało zarzuty kradzieży z włamaniem. Decyzją sądu zostali oni tymczasowo aresztowani na okres trzech miesięcy.

Włamywaczom grozi kara do 10 lat więzienia.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

CepCep

1 0

No cóż Kacza Wersja Państwa Dobrobytu - KULEJE chociaż wg Tv Pis żyje nam się jak w Ameryce 19:47, 21.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%