Zamknij
REKLAMA

Kutnowscy policjanci pomogli choremu Wojtusiowi

18:50, 08.06.2020 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

Kutnowscy policjanci zostali nominowani przez Komendę Powiatową Policji w Łowiczu do wzięcia udziału we wspólnej akcji pomocy choremu na SMA 18-miesięcznemu Wojtusiowi z Galewic. Dziś mundurowi podjęli wyzwanie i nominowali kolejne instytucje.

- W ramach wyzwania wystarczy zrobić 10 pompek i wpłacić minimum 5 zł na rzecz chorego na SMA Wojtusia Howisa z Galewic, który cierpi na SMA – najcięższą postać rdzeniowego zaniku mięśni. Aby mógł przeżyć musi jak najszybciej otrzymać lek warty ponad 9 milionów złotych. Ochotnicy, którzy podejmują wyzwanie mogą również skorzystać z łatwiejszej wersji i zamiast pompek, wpłacić minimum 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby. Bycie policjantem, to nie tylko wykonywanie czynności służbowych i zapewnianie bezpieczeństwa publicznego. To przede wszystkich chęć służenia innym, niesienia pomocy tym, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Kutnowscy policjanci przyłączyli się do wsparcia wspólnej akcji pomocy małemu Wojtusiowi. Dziękujemy za nominację Komendzie Powiatowej Policji w  Łowiczu. Do wykonania kolejnego zadania nominujemy Komendę Powiatową Policji w Łęczycy, VI Komisariat Komendy Miejskiej Policji w Łodzi oraz Straż Pożarną w Kutnie. Wojtuś, jesteśmy z Tobą i trzymamy kciuki! - czytamy na stronie KPP Kutno.

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (3)

AdiAdi

0 0

Jakie to *%#)!& 08:08, 11.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

??? ???

0 0

Czyli wpłacili pieniądze, czy pompują aby nie wpłacić 22:29, 16.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

#GaszynChallenge#GaszynChallenge

0 0

Pompujesz wpłacasz minimum 5 zł, nie pompujesz wpłacasz minimum 10 zł. W praktyce wygląda to tak, że ludzie i tak dają ile kto może (w górę). Wejdź na stronę siepomaga.pl, nie musisz tym dzieciakom patrzeć prosto w oczy... 14:43, 26.06.2020


REKLAMA