Zamknij
REKLAMA

Przetrzymywali znajomego w mieszkaniu wbrew jego woli

08:45, 08.04.2020 | KPP Kutno
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przetrzymywali znajomego w mieszkaniu wbrew jego woli. Mężczyzna miał skrępowane ręce i worek założony na głowę, grozili mu i pobili. Kutnowski sąd zastosował wobec sprawców tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Za pozbawienie wolności ze szczególnym udręczeniem grozi kara nawet do 15 lata więzienia.

4 kwietnia około godziny 09.20 policjanci z kutnowskiej komendy zostali powiadomieni, że w jednym z mieszkań w Kutnie doszło do pobicia i przetrzymywania mężczyzny wbrew jego woli. Sam pokrzywdzony nie był w stanie powiadomić o całej sytuacji stróżów prawa. Policjanci analizując zgłoszenie bardzo szybko ustalili miejsce w którym doszło do przetrzymywania mężczyzny i potwierdzili ten fakt. Wstępne ustalenia mundurowych potwierdzają, że trzej mężczyźni wspólnie spożywali alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy uczestnikami spotkania do kłótni. Jeden z uczestników libacji został zaatakowany przez współbiesiadników. Dwaj oprawcy używając przemocy najpierw pobili 24 latka używając niebezpiecznego narzędzia, a następnie skrępowali mu ręce i założyli worek foliowy na głowę. Przetrzymywali w ten sposób pokrzywdzonego przez kilka godzin. 

Napastnicy zostali zatrzymani. Okazali się nimi 26 i 27-letni mieszkańcy Kutna, którzy mieli w organizmie ponad promil alkoholu. 5 kwietnia 2020 roku obaj usłyszeli zarzuty za pozbawienie wolności ze szczególnym okrucieństwem, za co grozi kara minimum 3 lat więzienia. Dodatkowo usłyszeli również zarzuty za pobicie oraz groźby. 6 kwietnia 2020 roku na wniosek prokuratury kutnowski sąd zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci aresztu na okres 3 miesięcy

(KPP Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

GjkkiGjkki

2 0

Bo to gej były... 14:44, 08.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

andiandi

1 0

Ale ciekawy artykuł... ha,ha 11:42, 13.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA