Zamknij
REKLAMA

Czujni policjanci z łęczyckiej drogówki

11:52, 10.02.2020 | KPP Łęczyca
REKLAMA
Skomentuj

Grupa pseudokibiców wracających z meczu piłkarskiego okradła jedną ze stacji paliw w powiecie łęczyckim. Ich łupem padły artykuły spożywcze, alkohol, a nawet olej silnikowy. Dzięki czujności i natychmiastowej interwencji policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Łęczycy sprawcy zuchwałej kradzieży nie unikną odpowiedzialności. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

9 lutego około godz. 17.00 na jedną ze stacji paliw na terenie pow. łęczyckiego wjechała  grupa kibiców zachodniopomorskiego klubu piłki nożnej. Część pseudokibiców weszła na teren stacji, gdzie zaopatrzyli się w art. spożywcze, alkohol, a nawet olej silnikowy i opuścili obiekt bez zapłaty za asortyment. Kiedy policjanci otrzymali informację o tej zuchwałej kradzieży szybko wytropili pojazdy, którymi przemieszczali się podejrzewali. Cztery wskazane auta zatrzymali policjanci Wydziału Ruchu Drogowego, tuż przed tym jak usiłowały wjechać na autostradę A-2. Na miejscu niezwłocznie pojawiło się wsparcie. W dwóch busach i dwóch osobówkach łącznie podróżowała blisko 30-osobowa gruba kibiców. Podczas przeszukania jednego z aut policjanci zabezpieczyli część skradzionego mienia, a podróżujących nim 9 osób w wieku od 23 do 27 lat i jeden 40-latek zostało zatrzymanych.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń straty jakie wyrządzili w wyniku tej zuchwałej kradzieży sięgają co najmniej 600 zł. Dzięki szybkiej interwencji i skoordynowanym działaniom policjantów pseudokibice nie unikną odpowiedzialności. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

(KPP Łęczyca)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone