Zamknij
REKLAMA

Dobry żart, tynfa wart - Poranek teatralny dla dzieci

14:39, 13.05.2022 | KDK
Skomentuj
REKLAMA

Już w tę niedzielę! Dobry żart, tynfa wart - Poranek teatralny dla dzieci – czyli różne możliwości wywołania radości!Teatr Mozaika z Poznania i Kutnowski Dom Kultury zapraszają na rozśpiewany i roześmiany program dla dzieci i ich rodziców!"

Proszę Państwa, oto nasz gość specjalny! Jaśnie Pan Śmiech! Gość, który zawsze wprawia nas w dobry nastrój, a w myśl pewnego przysłowia przynosi też wiele zdrowia. Uwaga – pojawi się w różnych odsłonach – monolog, skecz, piosenka, gag, pantomima – to tylko niektóre z jego ulubionych kreacji! Aktorzy scen teatralnych i muzycznych, w tym również kabaretowych, zaproszą nas do świata tych sztuk, w których Pan Śmiech często gości, pozostawiając widzów pełnych radosnego uniesienia."

Interaktywny spektakl skierowany są do dzieci, a także całych rodzin. To doskonała okazja do uwrażliwienia dzieci na sztukę i kulturę oraz pogłębienia więzi rodzinnych. Tworząc naturalne środowisko muzyczne i teatralne dla dzieci, Teatr Mozaika wspiera ich rozwój, a podróż, którą przebędziemy, otworzy wiele nowych horyzontów.

15.maja  (niedziela) godz. 11:00 w Centrum Teatru Muzyki i Tańca Bilety w cenie 10 zł w kasie KDK lub ONLINE: https://bilety.kdk.net.pl/MSI/mvc/pl/details/2432?sort=Flow&date=2022-05&dateStart=0

(KDK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%