Zamknij

II miejsce dla drużyny KS SIRMAX Kutno

11:19, 22.09.2021 KS Kutno Aktualizacja: 11:20, 22.09.2021
Skomentuj

W dniach 17 – 19 września w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Kutnie, odbył się X Turniej Koszykówki, w którym startowały zawodniczki urodzone w 2008 rocz. i młodsze z n/w klubów:

• UKS TRÓJKA Żyrardów
  • MKS KUSY Szczecin
  • MMKS KATARZYNKI Toruń
  • UKS BASKET Aleksandrów
  • KS SIRMAX Kutno

Wyniki: KS SIRMAX Kutno – UKS BASKET Aleksandrów 63 : 53 (18:11,14:17,14:14,17:11)KS SIRMAX Kutno – MKS KUSY Szczecin 47 : 46 (12:14,14:15,10:6,11:11)KS SIRMAX Kutno – UKS TRÓJKA Żyrardów 91 : 20 (23:2,116:9,24:2,28:7)KS SIRMAX Kutno – MMKS KATARZYNKI Toruń 67 : 72 (14:20,9:15,25:14,19:23)

5.UKS TRÓJKA Żyrardów404127 – 336

W turnieju bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna KS SIRMAX Kutno. Wygrała 3 mecze,  ponosząc jedną porażkę. Dobra gra drużyny zaowocowała wyróżnieniami dla zawodniczek.

Do najlepszej „piątki turnieju” została wybrana Julia Michalska. Wyróżniającymi zawodniczkami  w kutnowskiej drużynie zostały:  Daria KOSZEWSKA i Nikola RĄCZKA.

Puchary, statuetki, medale, upominki,  koszulki turniejowe i  słodycze  wręczali: reprezentujący Prezydenta Miasta Kutno Paweł Szczepanik i członek Zarządu KS Kutno Krzysztof Majtczak.

W turnieju drużyna trenera Adama Pawłowskiego występowała w składzie :BŁASZCZYK Zuzanna, GOSPOŚ Julia, KOSZEWSKA Daria, MAJTCZAK Hanna,  MATUSIAK Hanna, MICHALSKA Julia, Mieszkowska Alicja, ORŁOWSKA Antonina, PAWLAK Nikola, RĄCZKA Nikola, TARGALSKA Aleksandra, ZYCH Wiktoria

Klub Sportowy Kutno dziękuje sponsorom:  SIRMAX Polska S.A , PREZYDENTOWI MIASTA KUTNO, Dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie, Rodzicom zawodniczek, dzięki którym mógł się odbyć  X OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ „SIRMAX CUP 2021”.