Zamknij
REKLAMA

Drużyna Softballowego Klubu Sportowego Mistrzem Polski U-15

19:51, 06.09.2021 | M. Durka
Skomentuj
REKLAMA

Drużyna Softballowego Klubu Sportowego Mistrzem Polski U-15 w softballu. Zawody rozegrane zostały 5 września na boisku w Żorach. O miano najlepszej drużyny w Polsce do 15 roku życia stanęły Centaury Warszawa, Rawa Katowice i dziewczyny z Krośniewic. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym.

Harmonogram meczów: Godzina 10.00 Softballowy Klub Sportowy VS Centaury Warszawa Godzina 12.30 Rawa Katowice VS Softballowy Klub Sportowy Godzina 15.00 Centaury Warszawa VS Rawa Katowice.

Znakomita postawa na pozycji miotacza Julii Morusgała a także Natalii Misiak w ataku pozwoliła zanotować w obydwu meczach wygraną dziewczyn z Krośniewic. Wyniki 31 do 6 z Warszawą oraz 17 do 2 z Katowicami dały złoty medal Mistrzostw Polski U-15 w softballu dziewcząt. W meczu o srebrny medal lepsze okazały się dziewczyny z Warszawy wygrywając z młodziutką ekipą z Katowic 20 do 5.

Do najlepszej dziewiątki całego turnieju wybrane zostały wspomniane już Natalia i Julka oraz Weronika Rosiak. Julia Morusgała została najlepszym miotaczem zawodów. Za bardzo dobrą grę dziewczyny zostały nagrodzone dodatkowymi upominkami od organizatora.

Skład Mistrzyń Polski: Morusgała Julia, Rosiak Weronika, Dzikowska Oliwia, Misiak Natalia, Socha Zuza, Rydzewska Nikola, Kuźmińska Dagmara, Morusgała Gabriela, Śliwowska Sandra, Konopa Kinga, Bielecka Dorota, Marciniak Oliwia. Trenerami drużyny są Piotr Grzanowski, Miłosz Gawrysiak i Marcin Durka.

(M. Durka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Andrzej DAndrzej D

5 0

GRATULACJE DLA DZIEWCZYN I TRENERÓW. POWODZENIA I DALSZYCH SUKCESÓW. 14:08, 07.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%