Zamknij

Już po raz drugi do Miasta Róż zawita Polska Liga Showdown

09.50, 13.08.2020 M. Janakowski Aktualizacja: 09.01, 15.08.2020
Skomentuj
REKLAMA

Minął rok od czasu, kiedy showdown (sport osób niewidomych) opanował Kutno. Osoby, które miały okazję brać udział w zeszłorocznej wrześniowej lidze w gościnnych murach hotelu Stacja Kutno z pewnością z przyjemnością wspominają te chwile. Organizatorem turnieju jest Pomorsko-Kujawski Klub Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka" w Bydgoszczy, a projekt współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z konkursu 1/2019 pn. „Kierunek Aktywność".

- Cieszymy się niezmiernie, że i w tym roku możemy rozegrać jeden z ligowych turniejów właśnie w tym miejscu. Niestety ze względu na opóźnienie w realizacji projektu związane z COVID-19, będzie to dopiero trzeci turniej z cyklu.. Trzeci turniej z cyklu odbędzie się w dniach 20-23 sierpnia w hotelu Stacja Kutno - informuje Marek Janakowski Członek Zarządu Pomorsko-Kujawskiego Klubu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących „Łuczniczka" w Bydgoszczy, przewodniczący sekcji Kutno.

Ze względu na panujące w Polsce zagrożenie epidemiczne uczestnicy turnieju zobligowani będą do przestrzegania zasad bezpieczeństwa, które przedstawione będą na odprawie technicznej poprzedzającej turniej.

 

(M. Janakowski)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%