Zamknij
REKLAMA

Kutno Biega w Dzień Kobiet

18:47, 09.03.2020 | Kutno Biega
Skomentuj
REKLAMA

Kutno Biega w Dzień Kobiet. - Nasze inicjatywy parkrun i dwie okazje - 150 edycja parkrun, a druga święto płci pięknej. Zaczęliśmy od biegu na dystansie 5 km, następnie były niespodzianki, konkursy, upominki i pyszny tort. Panowie naprawdę się postarali i przygotowali moc atrakcji. Kobiety wyglądały w tym dniu wyjątkowo, ale również co niektóre postanowiły pokonać 5 km w .... szpilkach. Wielki podziw i szacunek dla mocnych nóg.- mówią biegaczki. 

Przypominamy i cały czas zachęcamy do aktywności na parkrun Kutno. - Jesteśmy co sobota, bez względu na pogodę, o godzinie 9 w Parku Wiosny Ludów. Darmowy bieg na dystansie 5 km, z pomiarem czasu dostępnym na stronie internetowej, statystyki. Nie tylko biegamy, ale truchtamy, chodzimy o kijkach, spędzamy czas całymi rodzinami. Jeżeli nie możesz wykonywać żadnej z tej aktywności lub po prostu nie lubisz to możesz udzielać się jako wolontariusz. Jest wiele funkcji na parkrun Kutno. Każde ręce się przydadzą, a nawet doping na trasie. Spotykamy się, integrujemy, motywujemy, wymieniamy doświadczenia biegowe, ale i nie tylko. Atmosfera jest naprawdę wyjątkowa - mówią społecznicy.  Jeżeli ktoś powie, że nic w Kutnie się nie dzieje to jest w błędzie. Trzeba tylko chcieć skorzystać z ofert. Zapraszamy i zachęcamy!.

Wszystkie informacje znajdziecie na fb: parkrun Kutno, Kutno Biega lub w kontakcie: kutnobiega@wp.pl

(Kutno Biega)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA