Zamknij
REKLAMA

Zimowy challenge z Kutno Biega

21:00, 17.02.2020 | Kutno Biega
Skomentuj
REKLAMA

Stowarzyszenie KUTNO BIEGA organizuje "ZIMOWY CHALLENGE Z KUTNO BIEGA 2020". W skład wyzwań wchodzą trzy biegi 5km, 10km i 15km z towarzyszącymi im akcjami: morsowanie i zbiórka śmieci w lesie. Celem wyzwań jest propagowanie zdrowego trybu życia, promowanie biegania jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu oraz integracja uczestników.

16 lutego odbyło się pierwsze wyzwanie - bieg 5km wokół jeziora Skrzyneckiego, a następnie morsowanie. Dla wielu było to naprawdę duże wyzwanie, wejście do wody o temperaturze 2 stopnie. Ale uczestnicy okazali się być prawdziwymi zimowymi lwami morskimi.

Niesamowite wrażenia towarzyszyły wszystkim uczestnikom, tym bardziej, że pogoda i piękne widoki temu sprzyjały. Wydarzenie wspierali sponsorzy: Hurt-Pap Kutno, Delia Cosmetics Rzgów, firma GORO z Łodzi oraz prywatne osoby. Dzięki uprzejmości wspaniałej morsowej grupy z gminy Baruchowo Ice Comando mogliśmy wspólnie morsować i doświadczyć gościny podczas wspólnego ogniska z okazji Walentynek.

Cały czas zachęcamy do dołączenia do naszej grupy oraz uczestnictwa w sobotnim parkrun o godzinie 9. Biegasz? Truchtasz? Chodzisz o kijkach? Zapraszamy! Zobaczcie zdjęcia, uśmiechy na twarzach mówią same za siebie o atmosferze panującej u nas.

(Kutno Biega)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (3)

AgniAgni

0 0

Cześć) Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata) Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona --- http://loveto.one/agnieszka96
22:58, 29.02.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AwrukAwruk

0 0

Jak Cie dorwę to Cię po *%#)!& po solę i z eKutna wy pie rdo lę... 00:19, 01.03.2020


kotkot

0 0

Kino, KCI, Gazeta Lokalna i telewizja to lipa!
Teatrzyk "nic to", eKutno, dobra książka i Radio "Wolna Reduta" to radości krypa! 00:09, 01.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA