Zamknij
REKLAMA

Zimowy challenge z Kutno Biega

21:00, 17.02.2020 | Kutno Biega
Skomentuj
REKLAMA

Stowarzyszenie KUTNO BIEGA organizuje "ZIMOWY CHALLENGE Z KUTNO BIEGA 2020". W skład wyzwań wchodzą trzy biegi 5km, 10km i 15km z towarzyszącymi im akcjami: morsowanie i zbiórka śmieci w lesie. Celem wyzwań jest propagowanie zdrowego trybu życia, promowanie biegania jako alternatywnej formy spędzania wolnego czasu oraz integracja uczestników.

16 lutego odbyło się pierwsze wyzwanie - bieg 5km wokół jeziora Skrzyneckiego, a następnie morsowanie. Dla wielu było to naprawdę duże wyzwanie, wejście do wody o temperaturze 2 stopnie. Ale uczestnicy okazali się być prawdziwymi zimowymi lwami morskimi.

Niesamowite wrażenia towarzyszyły wszystkim uczestnikom, tym bardziej, że pogoda i piękne widoki temu sprzyjały. Wydarzenie wspierali sponsorzy: Hurt-Pap Kutno, Delia Cosmetics Rzgów, firma GORO z Łodzi oraz prywatne osoby. Dzięki uprzejmości wspaniałej morsowej grupy z gminy Baruchowo Ice Comando mogliśmy wspólnie morsować i doświadczyć gościny podczas wspólnego ogniska z okazji Walentynek.

Cały czas zachęcamy do dołączenia do naszej grupy oraz uczestnictwa w sobotnim parkrun o godzinie 9. Biegasz? Truchtasz? Chodzisz o kijkach? Zapraszamy! Zobaczcie zdjęcia, uśmiechy na twarzach mówią same za siebie o atmosferze panującej u nas.

(Kutno Biega)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

AgniAgni

0 0

Cześć) Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata) Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona --- http://loveto.one/agnieszka96
22:58, 29.02.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AwrukAwruk

0 0

Jak Cie dorwę to Cię po *%#)!& po solę i z eKutna wy pie rdo lę... 00:19, 01.03.2020


kotkot

0 0

Kino, KCI, Gazeta Lokalna i telewizja to lipa!
Teatrzyk "nic to", eKutno, dobra książka i Radio "Wolna Reduta" to radości krypa! 00:09, 01.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA