Zamknij

KKS Pro-Basket MOSiR Kutno wygrywa w Łodzi

15:24, 10.01.2020 P. Erwiński Aktualizacja: 15:24, 10.01.2020
Skomentuj

W ostatnio rozegranej kolejce 3 Ligi Męskiej drużyna KKS Pro-Basket MOSiR Kutno, walcząca o awans do 2 Ligi pokonała u siebie zespół ŁKS SG Łódź. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem naszego zespołu 78:56.

Do przerwy żadna z ekip nie potrafiła wypracować sobie większej przewagi punktowej. Dopiero po zmianie stron zespół kutnowski odskoczył swoim rywalom, wygrywając trzecią  kwartę 17:6. W ostatniej części meczu powiększyliśmy przewagę by ostatecznie pokonać rywali 78:56. W zespole trenera Tomasza Skowrona najwięcej punktów w meczu rzucił Janczura Emil – 22. 18 punktów (4x 3pkt) uzbierał w spotkaniu Adrian Matyszkiewicz.

Kolejny mecz zespół rozegra już jutro w Skierniewicach.

ŁKS Szkoła Gortata Łódź - KKS Pro-Basket MOSiR Kutno 56:78 (13:15, 23:23, 6:17, 14:23)

Jakub Łukasiewicz 7, Wasielewski Mateusz 3, Matyszkiewicz Adrian 18, Janczura Emil 22, Grontkowski Kacper 0, Katarzyński Jakub 0, Ćwirko – Godycki Mateusz 9, Ślebocki Krystian 3, Popławski Michał 2, Janczura Łukasz 8, Lewandowski Artur 6.