Zamknij
REKLAMA

Kolejne dwie wygrane Stali. Gepardy bez szans na wygraną

14:08, 05.06.2019 | M. Smakowski
REKLAMA
Skomentuj

2 czerwca drużyna kutnowskiej „Stali” na Centrum Małej Ligi Baseballu, rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi z ekipą „Gepardów”. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem (17 : 1) dla naszej drużyny. Baseballiści z Kutna nie pozostawili żadnych szans zawodnikom z Żor i bardzo pewnie wygrali to spotkanie. Bardzo dobrze spisał się w tym meczu miotacz „Stali” Phil Richmond. Gra w ataku też wyglądała wzorowo, dzięki temu baseballiści z Kutna zaliczyli w tym spotkaniu aż 17 obiegów. Drużyna „Gepardów” musiała pogodzić się z tak wysoką przegraną w spotkaniu numer 1. Ozdobą tego meczu był 3 Homeruny w naszym wykonaniu ( 3 RUN HR Robert Matecki, 2 RUN HR Jakub Wojtczak oraz Solo HR ponownie Robert Matecki ).

Spotkanie numer 2 zakończyło się wynikiem (9 : 0) dla „ Stali” Kutno. Podobnie jak i w pierwszym spotkaniu drużyna z Żor nie potrafiła stawić oporu naszym baseballistom. Bardzo dobrze zaprezentował się w tym spotkaniu narzucający 4 zmiany Mariusz Grzanowski oraz kończący ten mecz Jakub Wojtczak. Gra w ataku i tym razem nie zawiodła co dało pewną przewagę naszej drużynie. Ogółem drużyna z Kutna w obydwu spotkaniach zdobyła 26 punktów tracąc przy tym 1 obieg. Wzorowo w ataku zaprezentowali się pałkarze kutnowskiej ekipy, którzy konsekwentnie realizowali założenia taktyczne gry w ataku. Ponownie odbiciem za płot popisał się Jakub Wojtczak ( Solo HR ).Mecze z „Gepardami” pozwoliły trenerowi z Kutna na sprawdzenie dyspozycji wszystkich zawodników będących w składzie na ten mecz.

W meczach „ Stalowców ” reprezentowali : Jakub Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Jakub Nadolski, Dominik Gajdziński, Phil Richmond, Mariusz Grzanowski, Mateusz Serafin, Łukasz Domżał, Robert Matecki, Gracjan Bielecki, Krzysztof Piotrowski, Damian Tuzikowski oraz debiutujący w drużynie seniorów Oskar Frątczak. Trenerem drużyny jest Marcin Smakowski a kierownikiem ekipy Rafał Gajdzińki.

W następnym dwumeczu nasi baseballiści stoczą pojedynek z drużyną „Barons”, która gościć ich będzie 9 czerwca na obiekcie baseballowym w Wrocławiu. Życzymy powodzenia !!!

(M. Smakowski)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone