Zamknij
REKLAMA

Mieszkańcy z gminy Bedlno na Biegu Trzech Króli w Łodzi

09:52, 07.01.2019 | Redaktor
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj Iza i Bogdan Morga z gminy Bedlno rozpoczęli Nowy Rok biegowy. To jedni z mieszkańców powiatu kutnowskiego, którzy preferują i promują na naszych łamach zdrowy tryb życia, uczestnicząc w różnych biegach w całej Polsce.  Na starcie stanęli również członkowie Kutno Biega. 

- Tradycyjnie jak co roku sezon otwieramy III Biegiem Trzech Króli w Łodzi. Fantastyczna atmosfera i 2500 uczestników. A już za tydzień zapraszamy na bieg charytatywny wspierający Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w Kutnie - mówią państwo Morga. 

Start i meta biegu na dystansie 5 km to aleja główna Rynku Manufaktury. Bieg Trzech Króli to jedna z czołowych imprez biegowych w województwie łódzkim. W tym roku doczekała się ona także tytularnego sponsora. Została nim firma P&G, która to powstała ponad 180 lat temu jako producent mydła oraz świec. Wczoraj na bieg przyjechali między innymi mieszkańcy Kutna, gminy Bedlno, Koła, Radomia, Opoczna,Pabianic, Włocławka, Szymanowa, Zgierza, Łęczycy, Legionowa, Skierniewic. 

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

kutnianinkutnianin

2 2

Co to za wiocha, to portal informacyjny czy prywatny. Przecież z Kutna było nas dużo więcej i nikt z tego nie robi sensacji, lans. O takich rzeczach to sobie na swoim facebooku można pisać 21:16, 07.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone