Zamknij
REKLAMA

Baseballiści rozegrali mecze we Wrocławiu

08:34, 22.05.2018 | Pismak
REKLAMA
Skomentuj

W niedzielę na nowo otwartym boisku we Wrocławiu, drużyna kutnowskiej „Stali” rozegrała dwa spotkania w ramach Extraligi baseballu z zespołem „Barons” Wrocław. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem tamtejszej drużyny (9 : 5). Niewielka czteropunktowa  różnica obiegów dla zawodników z Wrocławia zdecydowała o pierwszej wygranej gospodarzy tego spotkania.

Mimo przegranej dobrze spisali się w tym meczu miotacze naszej drużyny Tobiasz Światłowski, Krzysztof Piotrowski i Jakub Wojtczak.   Niestety słabsza gra w obronie ekipy z Kutna zadecydowała o uzyskaniu przewagi w tym meczu przez gospodarzy z Wrocławia. Ozdobą tego meczu były niewątpliwie dwa 2 RUN HR w wykonaniu Dominika Gajdzińskiego oraz Jakuba Wojtczaka, który prowadzi w klasyfikacji HR w tym sezonie.

W drugim meczu zawodnicy z Kutna przystąpili do ataku w każdej rozgrywanej zmianie co dało dorobek uzyskania 3 obiegów. Całe spotkanie toczyło się bardzo wyrównanie  i zakończyło się wynikiem (3 – 1) dla ekipy z Kutna. Tym razem gra w obronie wyglądała wzorowo i dzięki temu drużyna „Barons” Wrocław  zdołała zaliczyć tylko jeden obieg. Na wyróżnienie zasługuje bardzo dobra gra naszego miotacza Jakuba Nadolskiego, który narzucał piłkę przez całe spotkanie.

W następny weekend  ekipa z Kutna rozegra 2 mecze w Kutnie z drużyną „ Dęby” Osielsko. Zapraszamy na mecz w Kutnie i życzymy powodzenia.

W dwumeczu ekipę „ Stalowców ” reprezentowali Tobiasz Światłowski, Bartłomiej Kopański, Wojciech Zagawa, Jakub Wojtczak, Robert Matecki, Artur Wojtczak, Kacper Kamiński, Radosław Jóźwiak, Krzysztof Piotrowski, Maciej Wróblewski, Dominik Gajdziński, Mateusz Serafin, Jakub Nadolski, Kacper Cichowski, Marcin Smakowski i Gracjan Bielecki.

Trenerem drużyny baseballistów z Kutna jest Marcin Smakowski a kierownikiem Rafał Gajdziński.

 

Grzegorz Gmerek
 

(Pismak)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone