W piątek, 27 października pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie, którzy rozpoczęli trudny etap nauki i wychowania, złożyli uroczyste ślubowanie.
Uroczystość swoją obecnością uświetnili wizytator Delegatury Kuratorium Oświaty w Łodzi z siedzibą w Kutnie Mariusz Jagielski, zastępca prezydenta miasta Kutna Jacek Boczkaja, przewodnicząca Rady Rodziców w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Kutnie Izabela Jadczak oraz dyrektor szkoły Jarosław Koszański wraz z wicedyrektorami i kierownikiem świetlicy.
Zaproszeni goście dokonali aktu pasowania i złożyli uczniom życzenia osiągania jak najlepszych wyników w nauce oraz rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności. Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali dyplomy i legitymacje szkolne oraz upominki od Prezydenta Miasta Kutna, Delegatury Kuratorium Oświaty i Wychowania w Łodzi z siedzibą w Kutnie, Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie.
Wychowawcy oraz nauczyciele uczący w klasach pierwszych życzyli wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom, aby chwile spędzone w murach tej szkoły były dla Nich niezapomnianym przeżyciem. By wiedza i wychowanie zaowocowały w kolejnych etapach życia. Pragnieniem wszystkich jest, aby praca szkoły i domu stworzyła model młodego człowieka, z którego wszyscy będą dumni.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz