Zamknij
REKLAMA

Warsztaty z Ciocią od klocków w Kutnowskim Domu Kultury

12:53, 22.06.2022 | KDK Kutno
Skomentuj
REKLAMA

Joanna Krysztoforska jest uczestniczką pierwszej polskiej edycji LEGO Masters! Dzięki charakterystycznemu wyglądowi, pracą nad social mediami i faktem, że do programu poszła z siostrzeńcem, większemu gronu znana jest jako "CIOCIA OD KLOCKÓW" i tak też nazywa ją ponad PÓŁ MILIONA osób! Od kilku lat prowadzi również warsztaty z udziałem klocków LEGO, pobudzając wyobraźnię oraz dając wiele zabawy swoim odbiorcom! W trakcie dwugodzinnych warsztatów, uczestnicy tworzą konstrukcje na zadane tematy, otrzymują wskazówki oraz dowiadują się różnych ciekawostek z programu LEGO Masters.

Ponad 30 tys. klocków i wszystkie dodatkowe atrybuty przywozi ze sobą! Po warsztatach każdy uczestnik otrzyma pamiątkę od Cioci od klocków!

Sugerowaną grupą odbiorców są dzieci i młodzież w wieku 6 – 13 lat, ale w zależności od zamiłowania do klocków LEGO, w warsztatach może uczestniczyć każdy!

6 lipca 2022 (środa) godz. 13:00 – 15:00 Kutnowski Dom Kultury / Sala Tarasowa

Bilety w cenie 50 zł w kasie KDK lub ONLINE:https://bilety.kdk.net.pl/MSI/mvc/pl/details/2466?sort=Flow&date=2022-07&dateStart=0

Ilość miejsc ograniczona!

(KDK Kutno)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%