Zamknij
REKLAMA

Pod patronatem: Moto Konkurs plastyczny. Masz pomysł na plakat?

20:10, 01.06.2020 | Redaktor
Skomentuj
REKLAMA

Moto Konkurs plastyczny z rewelacyjnymi nagrodami dla wszystkich pociech przygotowali Kutnowscy Motocykliści. Należy wykonać plakat promujący tegoroczną edycję akcji MOTO MIKOŁAJE 2020! Wielkość oraz technika dowolne! Plakat musi nawiązywać do akcji i łączyć w sobie tematykę świąteczną oraz motocyklową.

W konkursie wyróżnione będzie 9 prac w trzech kategoriach wiekowych: 4 - 8 lat, 9-13 lat, 14 - 18 lat.
W każdej grupie wiekowej nagrody otrzymają prace na tradycyjnym podium oraz prace wyróżnione
Miejsce I - Klawiatura, gamingowa mysz komputerowa oraz gamingowe słuchawki z mikrofonem!
Miejsce II - Mysz oraz głośniki komputerowe!
Miejsce III - Głośnik bezprzewodowy!
Wyróżnienie - 6 wyróżnionych prac otrzyma mysz komputerową!


Ponadto do każdej nagrody dołączone będą gadżety w postaci kamizelki odblaskowej z naszym logo oraz naklejkami na auto dla rodziców oraz zestaw upominków - książki, koszulki i kredki od Miasta Kutno. Spodziewajcie się też słodkich niespodzianek!

Prace, które zajmą pierwsze miejsce w każdej kategorii wiekowej zostaną wykorzystane podczas tegorocznej Moto Mikołajowej akcji! Uzupełnione w szczegóły zostaną wydrukowane i rozwieszone na terenie miasta!

Sponsorami nagród są Budimpex, Prezydent Miasto Kutno oraz Stowarzyszenie Kutnowskich Motocyklistów - organizator konkursu.

Do zabawy zapraszamy wszystkie dzieci oraz młodzież do 18 roku życia! Zdjęcie gotowej pracy wraz z wiekiem autora należy wstawić w komentarzu lub wysłać nam w wiadomości prywatnej!* Pozwoli to na bezpieczne przeprowadzenie konkursu zdalnie!
Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace laureaci będą mogli osobiście (pojedynczo) wymienić na nagrody!

Prace można wysyłać na adres kutnowscymotocyklisci@gmail.com do 12 czerwca do godziny 15:00. Wyniki zostaną opublikowane we wtorek 16 czerwca wraz z instrukcją odbioru nagrody. W zabawie udział mogą wziąć dzieci oraz młodzież do 18 roku życia. Prace zostaną wybrane i ocenione przez trzy trzyosobowe zespoły Motocyklowego Jury oraz poddane otwartemu głosowaniu internetowemu na fanpageu w weekend od 12 do 14 czerwca!

REGULAMIN

(Redaktor)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

MamaMama

1 0

Fajny konkurs. 22:07, 02.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA