Charakteryzacje uczestników o zmroku mogły na prawdę przestraszyć, ale publiczności i uczestnikom -żywym umarlakom - przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę i w takiej atmosferze odbywała się ta impreza. Czy wejdzie do stałego kalendarza letnich zdarzeń artystycznych i rozywkowych? O tym przekonamy się w przyszłym roku.
Przypominamy, że kolejne seanse fimowe pod fontanną już 12 sierpnia w piątek wieczór Europa się śmieje, czyli pokaz dwóch komedii: o godz. 21.00 Za jakie grzechy dobry Boże oraz o godz. 23.00 Dumni i wściekli.
19 sierpnia kino akcji i sensacji: godz. 21.00 film Tajne przez poufne a o godz. 23.00 film Dorwać Gringo.
Ostatni pokaz Kina przy fontannie przypada na 26 sierpnia, wtedy o godz. 21.00 film Dzień świra, natomiast o godz. 23.00 Chłopaki nie płaczą.
Kanimier Jeremiasz14:00, 07.08.2016
Nie byliśmy na tej imprezie, bo myśleliśmy, że to totalny chłam będzie. A tu proszę po zdjęciach widać że imprezka niezła i dzieci sporo, co dziwi ale rebiata w telewizji lepsze kreskówki maja
. Gratuluję za fotoreportaż, foto super. Pozdro dla ekutno.
Eminowicz Izydor Jac14:14, 07.08.2016
Siara!
Piest Cezar17:17, 07.08.2016
super, młodzież umie się jednak bawić
Murzynek Lucjusz17:25, 07.08.2016
cos niesamowitego ze mozna takie cos pokazywac OHYDA
Chorzowski Ildefons18:58, 07.08.2016
Idiotyzm
Niechlud Walter20:38, 07.08.2016
Nie rozumiem idei tego wydarzenia!!!! Kto przy zdrowych zmysłach propaguje brzydotę, okrucieństwo, agresję....Ciekawe kto to zaakceptował i dał pieniądze na takie ohydztwo!!!! Żenada wstydźcie się ludzie biorący udział w czymś takim. Zamiast propagować piękno, urodę, radość propagujecie wstrętne cechy.
Marcinowski Bazyli21:14, 07.08.2016
Zorganizuj teraz przemarsz piękna przez Królewską na czele z wasną osoboą .
Piekorz Władysław07:40, 08.08.2016
Co za komusze myślenie, takich akcji się nie akceptuje.
Złoczowski Sylwester13:59, 08.08.2016
Pokazano zidiocenie tych co to sfinansowali te głupoty naszą forsą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Passakas Pompejusz20:28, 08.08.2016
Bazyli- trupi zapach zlasował ci mózg????????
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz