Klonowic Sobiesław T18:23, 27.07.2016
Super! Ale pięknie!
Usarzowski Miron20:53, 27.07.2016
zazdrościć tym w balonie cudo
Gieysztor Ananiasz22:32, 27.07.2016
Fajnie tak popatrzeć na miasto z lotu ptaka- one to mają klawe życie. Brawo panie Baranowski!
Kurley Zbyszko09:32, 28.07.2016
Brawo Leszek! Ale miałeś przygodę! I zdjęcia kapitalne!
Dawidowski Zygmunt10:30, 28.07.2016
Niesamowite ja też może bym chciała tak zobaczyć na żywo, ale jest to możliwe jak mam lęk wysokości ? Cudo, fotografie przepiękne. Gratulację Panie Leszku
Kropotka Bruno04:57, 29.07.2016
rewerka ! rewelka ! rewerka !!! Niesamowite foty !!! Gratulacje dla fotografa, rzeczywiście tylko pozazdrościć (ale ta zazdrość zdrowa
) czy jest możliwość takiego lotu nad własnymi włościanami. Ja akurat chyba nie miałbym lęku, chociaż myślę, że to dla odważnych. ekutno tak trzymać !!!
Pam Jaromir16:28, 29.07.2016
fajnie widziec miasto z lotu ptaka --super foto
Niesuchojeżski Jakub22:36, 30.07.2016
guzik się znasz na fotografii
Chazbiejewicz Dacjan11:32, 31.07.2016
No, no to pewnie dopiero fachowiec nie z tej ziemi się odezwał co pewnie robi foy
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz