Na zwiedzających czekały atrakcje. Wśród nich m.in. gry logiczne, quizy językowe i historyczne, zawody sportowe, projekcje filmów promocyjnych na temat szkoły. Największym zainteresowaniem cieszyły się doświadczenia chemiczne, przyrodnicze, a także fizyczne, które tłumnie przyciągnęły zwiedzających.
Można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie i skosztować co, nieco. Całość spotkania uświetnił występ szkolnego zespołu.
źródło: II LO
Schober Zachary22:16, 11.04.2016
fajnie było
Neiman Narcyz08:16, 12.04.2016
co to ma wspólnego z codziennością szkoły i jej charakterem............przedstawienie dla gimnazjalistów nic więcej
Ankwicz Alwin10:08, 12.04.2016
Super!!!
Ostapiak Przemysław13:08, 12.04.2016
super szkoła, fajnie przedstawiona
Biała Henryk16:51, 12.04.2016
Do Narcyza"
Widać nie byłeś w szkole, od razu zauważyłbyś niesamowitą życzliwość ludzi i to "coś"- indywidualizm swoistość.......
Kozieł Feliks19:08, 12.04.2016
Było wspaniale i każdy myślący przyszłościowo powinien wybrać Kasprowicz!
Selonek Leszek22:42, 12.04.2016
super atmosfera
zgadzam się z Henrykiem
Selonek Leszek22:56, 12.04.2016
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz