Barwny korowód, przy akompaniamencie akordeonu, z radosnym śpiewem na ustach zatrzymał się w okolicach mostu, ostrożnie zwodował wykonaną z ekologicznych materiałów kukłę i głośno przywołał Wiosnę, co natychmiast skutkowało piękną pogodą i pojawieniem się zmian w przyrodzie – obudziły się pierwiosnki a skowronek przyleciał ze swoim perlistym „prrit-prrit”. Świetlica serdecznie dziękuje uczniom klasy I „a” z wychowawczynią, którzy ochoczo pomogli nam wykonać ważne zadanie, od którego tak wiele zależy, „…bo zima, bo zima każdemu obrzydła! Niech słońce jej da pstryczka w nos! Niech wiosnę, niech wiosnę przyniosą na skrzydłach bociek, jaskółka, szpak i kos.”
źródło: Świetlica "6. Baza" z SP nr 6 w Kutnie
Półtorak Ursyn19:00, 22.03.2016
Brawo! Najfajniejsza świetlica w Kutnie!
Zerebita Fryderyk07:19, 23.03.2016
SUPER coś fajnego dla dzieci.
Rylski Symeon09:30, 23.03.2016
Dlaczego usuwacie niepochlebne komentarze?
Mamleczewicz Kajetan10:04, 23.03.2016
Jest w SP6 zakonspirowana w piwnicznej izbie świetlica ze smutnym panem i grubą panią bez dzieci .
Fabiszkiewicz Bonawe09:08, 24.03.2016
Niby świetlica, niby salos, ktoś karmi tasiemca.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz