Wiadomości

Zamknij

Spotkanie z biskupem

12:36, 27.09.2013
24 września Zespół Szkół nr 4 im. Zygmunta Balickiego w Kutnie – Azorach odwiedził z wizytą duszpasterską J. E. Ks. Biskup Andrzej Dziuba.

Podczas spotkania ze społecznością szkolną na sali gimnastycznej, pani dyrektor Agnieszka Ryczkowska serdecznie powitała Pasterza Diecezji Łowickiej i poprosiła o błogosławieństwo dla dalszej pracy dydaktyczno – wychowawczej. Następnie wszyscy zebrani obejrzeli program artystyczny o błogosławionej Karolinie Kózkównie, polskiej dziewczynie zabitej przez żołnierza rosyjskiego podczas I Wojny Światowej.

Ksiądz Biskup bardzo gorąco podziękował za zaproszenie. Był urzeczony programem artystycznym i dojrzałością obecnej młodzieży. W słowie skierowanym do uczniów podkreślił wartość czystości i wierności Bogu, Ojczyźnie i Kościołowi. Spotkanie z młodzieżą zakończyło się uroczystym pasterskim błogosławieństwem dla nauczycieli, rodziców, uczniów oraz wszystkich osób związanych z Zespołem Szkół nr 4 w Kutnie – Azorach.

Źródło: Marcin Durka

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (8)

Pukelewicz JeremiPukelewicz Jeremi

4 0

w gm 3 tez byl i nikt o tym nie pisze

00:00, 00.00.0000
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Dukientłaukis RadosłDukientłaukis Radosł

5 0

Wspólczuję młodzieży.

00:00, 00.00.0000
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szmyd EmerykSzmyd Emeryk

5 0

rzygać mi się chce, co za głupia baba! gdzie tu rozdział kościoła od państwa?! okupanta witać z takimi przepychem, k....a

00:00, 00.00.0000
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Skowron AureliuszSkowron Aureliusz

5 0

Ciekawe ile kosztowała taka wizyta? Biskupi darmo nie pobłogosławią w odróżnieniu od Jezusa.To jest przykre że modlą się za pieniądze.

00:00, 00.00.0000
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Elsznic IldefonsElsznic Ildefons

6 0

- a czy ten w czarnej "todze z beretem" na głowiźnie , to sprawdzony jegomość ??!
Bo wiecie , ostatnio spotkania ichnich "mecenasów" ( nomen omen też w ciemnych, długich uniformach) z Młodzieżą , dla tych ostatnich nie kończa się sielanką i happi endem.
Jak w " odległo-wyznaniowej dominikance" sobie pozwalał , to w naszej " kryształowo-czarnej cywilizacji" , jak znalazł , tak ?!
Oczywiście PYTAM , bo chyba w tym kraju jeszcze tego nie zabronili ?!
Chociaż , czy ja wiem ?! Ostatnimi czasy , to nawet pytając można z roboty "wylecieć" , tak ?!

00:00, 00.00.0000
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gibboni UrbanGibboni Urban

4 0

wstyd sie chwalic takim artykulem...

00:00, 00.00.0000
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Rzadkiewicz OlaRzadkiewicz Ola

4 0

A czy ktoś się chwali? Czy chodzi o to że zamieściliśmy nadesłany przez ZS nr 4 ? Czy może o to że informuje o wizycie biskupa?

00:00, 00.00.0000
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Zerygiewicz WacławZerygiewicz Wacław

6 0

czarna zaraza zniszczy ten kraj - czy była może poruszona sprawa wychowania dzieci a zwłaszcza ochrony dzieci przed pedofilami w sukienkach!!!!!

00:00, 00.00.0000
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ekutno.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@ekutno.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%