Zamknij
REKLAMA

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego z naszego okręgu

23:45, 19.09.2018 | O.R
REKLAMA
Skomentuj

Kandydaci do Sejmiku Wojewódzkiego z naszego okręgu. Sprawdź na kogo można głosować.

KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

1 OLEJNICZAK Bogusław Andrzej 54 Mięsośnia
2 JÓŹWIAK Katarzyna Monika 22 Łubno
3 BALCERAK Tomasz 59 Aleksandrów Łódzki
4 SZAŁKIEWICZ Sławomir 47 Suchodębie
5 DURKA Zofia 77 Łódź
6 WAWRZYNIAK Magdalena Małgorzata 42 Aleksandrów Łódzki

 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

1 ADAMSKA-MAKOWSKA Anna Małgorzata 44 Łódź
2 BARANOWSKI Bogdan 52 Kutno
3 CZAJKA Aneta 44 Łowicz
4 CHLEBNA Wanda 71 Krzyżanów
5 SZYDLIK Grzegorz 46 Lipka
6 MAMIŃSKA Zuzanna Wanda 18 Zgierz
7 CIEŚLAK Janusz Antoni 59 Rąbień

KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

1 MIRYS Mateusz Piotr 30 Zgierz
2 BARTOCHOWSKA Grażyna Maria 65 Łódź
3 ROGALSKI Piotr 32 Łódź
4 BABSKA Justyna 31 Łódź
5 GRABSKI Rafał 21 Sobień
6 SZEWCZYK Daria Magdalena 27 Łódź

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1 ANTCZAK Alicja Elżbieta 51 Głowno
2 BARYŁA Robert Piotr 44 Kutno
3 LINKOWSKI Zbigniew Sylwester 26 Zgierz
4 GÓRCZYŃSKI Andrzej Robert 44 Wola Kałkowa
5 NICIAK Ewelina Elżbieta 28 Leźnica Mała
6 ŚMIAŁEK Jolanta Krystyna 52 Kutno
7 WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan 52 Wicie

KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

1 SOBCZAK Justyna 29 Aleksandrów Łódzki
2 KARASIEWICZ Andrzej Damian 20 Siemianów
3 ZAREMBA Krzysztof Piotr 23 Łęczyca
4 SKOWRONEK Angelika 22 Krępa
5 BEDNAREK Krzysztof Jan 62 Łódź

KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

1 MIGALA Anna Gabriela 30 Łódź
2 GAJEWSKI Aleksander Grzegorz 19 Klęk
3 DĘBIŃSKA Sylwia Weronika 33 Łódź
4 ZEMLER Norbert Maria 28 Łódź
5 KAMEDUŁA Anna Maria 30 Łódź
6 ROŻNOWSKI Marcin Kazimierz 39 Łódź

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

1 MIKLAS Krzysztof 70 Michałówek
2 CZWAJDA Liliana Maria 39 Ozorków
3 ZIÓŁKOWSKA Justyna 25 Kutno
4 OLCZAK Dariusz Jan 33 Łęczyca
5 ŁUCZAK-FILIPEK Bogumiła Katarzyna 43 Zgierz
6 KOŹLIK Marta 37 Głowno
7 CHOŁUJ Jacek 50 Łowicz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

1 KLIMCZAK Kamil Michał 23 Zgierz
2 PERSOWSKI Krzysztof Tadeusz 30 Łęczyca
3 KUBIAK Bożenna Zofia 63 Ozorków
4 KUCHARSKA Agata Maria 30 Stryków
5 WŁOSTEK Jarosław Maciej 39 Wola Mąkolska

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1 SZPAKOWSKI Dariusz Jarosław 58 Cedrowice-Parcela
2 PACHOLSKI Michał Tomasz 32 Łęczyca
3 WOŁOSZYN Paweł Tadeusz 61 Żychlin
4 MOTYLIŃSKA Bożena 61 Wola Błędowa
5 PIETRZAK Maria Wanda 69 Szymanowice
6 MIKOŁAJCZYK Anna 61 Żychlin
7 MYCZKA Andrzej 62 Bednary

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

1 WANDACHOWICZ Krystian 24 Odechów
2 UTECHT Bożena Teresa 53 Sieradz
3 SZOSZKIEWICZ Anna 43 Chociszew
4 KĘDZIERSKA Ewa 46 Pabianice
5 MUSZYŃSKI Jakub 55 Chwalborzyce

 KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

1 JOŃSKI Dariusz 39 Łódź
2 RAFALSKA Ilona Maria 45 Aleksandrów Łódzki
3 LEWANDOWSKA Iwona Elżbieta 57 Łódź
4 GROEGER Martin Józef 28 Łódź
5 WÓJCIK Zbigniew 57 Łowicz
6 WRÓBLEWSKI Marek Henryk 67 Zgierz
7 STRUMIAN Edyta Grażyna 45 Głowno

(O.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

Kpina?Kpina?

3 5

Śmiałkowa? 08:31, 20.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OlaOla

2 3

Bardzo dobrze. Brawo Pani Jolu!@ 08:14, 21.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ekutno.pl | Prawa zastrzeżone