Zamknij
REKLAMA

Transfer na lotnisko – zapomnij o taksówkarzach

17:45, 31.03.2020 | (.)
Skomentuj

Obawiasz się, że po przyjeździe na parking, będziesz czekać na taksówkę, która dopiero zawiezie Cię na lotnisko? Są to nie tylko dodatkowe koszty, ale również ryzyko, że kierowca spóźni się lub będzie próbował naciągnąć Cię na dłuższą trasę. Z Parkos możesz o tym zapomnieć. 

Dlaczego? Czemu usługodawcy w ofercie Parkos są rekomendowani i jak wybrać najlepszą ofertę? Spokojnie! Wszystkiego dowiesz się z poniższego materiału. Zapraszamy zatem do lektury i mamy nadzieję, że każdy otrzyma odpowiedzi na swoje pytania. 

Parking na lotnisku i dodatkowe usługi dostępne dla klientów

Dlaczego nie musisz już przejmować się zamawianiem taksówki? Ponieważ każdy dostawca usług parkingowych w Parkos, oferuje swoim klientom bezpłatny transfer na lotnisko lub usługę parkingową. 

Co to znaczy? Transfer na lotnisko polega na przewiezieniu interesantów darmowym autobusem podstawionym specjalnie dla turystów z parkingu na lotnisko lub z lotniska na parking. Usługa parkingowa pozwala natomiast zminimalizować czas realizacji, ponieważ klient jedzie bezpośrednio na lotnisko. Auto i dokumentacja realizacji usługi przekazywane są na hali lotniska. Po przekazaniu kluczy kierowcy, można udać się na odprawę i spokojnie realizować wykupione usługi lotnicze

Co z powrotem? Autobus lub kierowca z Twoim autem czekają na Ciebie przed lotniskiem. Wystarczy zatem odebrać klucze i sprawdzić stan auta potwierdzając, że wszystko jest w porządku lub wsiąść do środka transportu, który zawiezie Cię bezpośrednio na parking. Minimalizujesz zatem czasem przejazdu i koszty, gdyż nie musisz płacić za usługi taksówkarskie i czekać aż kierowca odbierze Cię z parkingu. 

Twoje bezpieczeństwo to priorytet

Parkos współpracuje jedynie z najlepszymi dostawcami, którzy mogą pochwalić się doświadczonym zespołem specjalistów. Parking na lotnisku zazwyczaj ma o wiele więcej pracy, niż tradycyjne obiekty w centrum miasta, dlatego pracownicy muszą nie tylko dostosować swoje obowiązki do klientów, ale także wykazać się pełnym profesjonalizmem. Dzięki regularnym weryfikacjom i niezapowiedzianym kontrolom jakości przez pracowników pośrednika otrzymujesz gwarancję, że Twój wybór będzie maksymalnie satysfakcjonujący. 

Co, jeśli Twoje plany ulegną zmianie? Możesz anulować rezerwację, a wszystkie koszty zostaną Ci zwrócone. Zgodnie z regulamin chęć rezygnacji nie może zostać wykazana później niż 24 godziny przed planowanym przyjazdem na parking. Nie musisz zatem obawiać się, że w razie ewentualnych komplikacji, poniesiesz jedynie koszty. Jeśli jest taka możliwość, gdyż obiekt będzie dysponować wolnymi miejscami parkingowymi, możesz również swoją rezerwację przesunąć. Wystarczy skontaktować się bezpośrednio z usługodawcą i ustalić dostępne opcje. 

Jak widać, rezerwacja parkingu w Parkos to doskonała oferta dla wszystkich wymagających klientów. Otrzymujesz w końcu gwarancję profesjonalizmu, bezpieczeństwa, wsparcie, pakiet usług i wiele innych atutów, które nie są możliwe u konkurencyjnych dostawców.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA